پکن امنیت ملی قانون برای ورود به زور در هنگ کنگ پیش نویس هنوز هم یک راز

امنیت ملی قانون از آمدن به هنگ کنگ. تصویر از پایه اخبار.

ملی (NPC) کمیته دائمی در پکن به اتفاق آرا مورد تایید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ — یک حرکت بسیاری از انتظار می رود به طور موثر به پایان استقلال این شهر لذت می برد تحت عنوان “یک کشور و دو سیستم.”

در طول روند قانونگذاری پکن حاضر به فاش کردن به هر جزئیات این پیش نویس است که اثر را در دلار هنگ کنگ, در تاریخ 1 ژوئیه 2020, 23, سالگرد تحویل از هنگ کنگ به چین است.

منابع در پکن باید جریان رسانه ای است که تحت قانون جدید افراد به اتهام “تبانی با نیروهای خارجی” را یک عمر در زندان است.

در طول چند هفته گذشته چهره های عمومی در ایجاد مانند دانشگاه روشنفکران شده اند تحت فشار برای بیان حمایت خود را از پکن اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

Pro-پکن گروه ادعا می کنند که آنها را جمع آوری 2.9 میلیون نفر از شهروندان’ امضا در حمایت از این قانون بحث انگیز.

در عین حال این به اصطلاح پشتیبانی ایمان — هیچ کدام از این حامیان و حتی دیده می شود متن پیش نویس.

پیش نویس در راز

واشنگتن دی سی مستقر در سازمان, دلار هنگ کنگ دموکراسی شورای برجسته این پوچی در توییتر

در حالی که پیش نویس این قانون اعلام نشده به NPC نشان داد برخی از جزئیات به رسانه ها در یک جلسه مطبوعاتی در ژوئن 20:

  • قانون را جرم اعمال از جمله تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی.
  • این قانون جدید را نادیده گرفتن قوانین محلی باید هر گونه درگیری بوجود می آیند.
  • پکن خواهد شد راه اندازی یک آژانس در هنگ کنگ به جمع آوری اطلاعات و “نظارت بر نظارت بر هماهنگی و پشتیبانی از” دولت های محلی.
  • برخی از موارد — “بسیار کمی” به عنوان تاکید NPC — سقوط خواهد کرد تحت پکن حوزه قضایی است. این نشان میدهد که مجرمین می تواند محاکمه در سرزمین اصلی چین که در یک جلسه انجام می شود.
  • هنگ کنگ دولت خواهد شد تا یک کمیسیون به ریاست رئیس اجرایی تحت پکن نظارت برای نظارت بر اجرای قانون جدید است.
  • رئیس اجرایی تعیین خواهد شد و تعیین قضات به ریاست موارد است.

آخرین منابع از شرکت ملی صنایع پتروشیمی نشان داد که شکستن قانون را حمل حداکثر مجازات حبس ابد.

گروه فعال Demosisto disbands

دو روز گذشته شایعات شده اند پخش آنلاین است که رسانه های سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای و فعال سیاسی جاشوا وانگ دستگیر خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان قانون تصویب شده در جولای 1:

در همان زمان جعلی تصویری از یک داخلی جلسه وونگ طرفدار دموکراسی گروه Demosisto منتشر شده به طور گسترده ای در Weibo و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

آن را ادعا می کند که این سازمان همراه با دولت ایالات متحده برای سرنگونی حزب کمونیست چین. این منجر به یک باور عمومی است که جاشوا وانگ و دیگر اعضای کلیدی Demosisto نخست اهداف امنیتی جدید قانون.

به زودی پس از این قانون تصویب شد و در تاریخ 30 ژوئن کلید چهار عضو Demosisto — جاشوا وانگ, Nathan قانون جفری Ngo و اگنس چو اعلام کرد استعفای خود را از این سازمان در رسانه های اجتماعی. این گروه نیز منحل خواهد شد و بس تمام عملیات.

سابق هنگ کنگ اجرایی و در حال حاضر نایب رئیس کمیته ملی مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی لئونگ چون-یینگ علاوه بر دعوت مردم به گزارش و تسهیل دستگیری مظنون و “فراری” که فرار کرده اند در هنگ کنگ:

1 جولای تجمع ممنوع اما تنظیم به جلو بروید به هر حال

پلیس هنگ کنگ را ممنوع کرده است سالانه 1 جولای تظاهرات سازماندهی شده توسط مدنی انسان در جبهه حق (CHRF) با استناد به همه گیر کنترل مقررات — همان بهانه ای استفاده می شود به ممنوعیت شمع افروزی در 4 ژوئن.

با وجود ممنوعیت و تمام تهدیدات دیگر معترضان همچنان به بسیج برای این تجمع در حالی که CHRF تا به درخواست تجدید نظر علیه این ممنوعیت.

در ژوئن 29, یک روز قبل از امنیت ملی تصویب شد رافائل وانگ رئیس اتحادیه سوسیال دموکرات خواست Hongkongers برای غلبه بر ترس خود و انجام اعتراض در ژوئیه 1.

ونگ گفت که مقامات چینی “می خواهم فعالان برای رفتن به تبعید به طوری که آنها از دست دادن اقتدار اخلاقی و سیاسی تاثیر است.”

唔使諗咁多,威照示,街照上,票照投,睇吓邊個人多,佢話293萬人撐佢,我哋就有392萬人反對佢。35+也好,35-都好,總之總票數多過佢,上街嘅人多過佢,就令佢嘅所有威嚇成為笑話!香港人,撐到拫!

بنابراین فقط ترک ترس را کنار گذاشته و انجام آنچه باید انجام شود:, اعتراض, رای. ببینید که کدام طرف بیشتر پشتیبانی می کند. آنها گفتند که باید 2.93 میلیون نفر در حمایت از آنها را به ما نشان خواهد داد که ما 3.92 میلیون نفر می گویند هیچ به قانون است. آیا ما موفق به دریافت بیشتر و یا کمتر از 35 کرسی در آتی مجلس شورای, انتخابات, ما رای بیشتر. اگر ما بیشتر مردم در خیابان تهدیدات خود را تبدیل به یک شوخی است. Hongkongers حمل!

جزئیات بیشتر از 1 جولای تجمع به شرح زیر است:

CHRF میزبانی 1 جولای تجمع پس از سال 2003 و این اولین بار است که پلیس ممنوع اعلام کرده است این رویداد است. در ژوئن 4, هزاران نفر از Hongkongers به مبارزه طلبیده پلیس بان و خود به خود با حضور در پارک پیروزی برای شمع افروزی به یاد داشته باشید تیان آن من كردم.

1 جولای رالی زمانی که امنیت ملی قانون را به اثر خواهد بود که قوی ترین تست و در عین حال از Hongkongers,’ تعيين مقاومت ورودی رژیم استبدادی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>