پکن مراحل سرکوب در هنگ کنگ مخالفت در میان COVID-19 همه گیر

بازداشت دسته جمعی در مارس 18, 2020: لئونگ یی چانگ اوری Ng, Lee Cheuk-یان آلبرت هو, Martin Lee, ترکی, big tits چان جیمی لای گناه چانگ کای, Cyd هو, Au, Nok-هین مارگارت Ng یونگ مجموع رافائل وانگ Leung Kwok-آویزان ریچارد Tsoi. تصویر از هنگ کنگ رایگان را فشار دهید.

پست زیر منتشر شده است در هنگ کنگ رایگان مطبوعات در 20 مارس سال 2020 و چاپ در صداهای جهانی زیر یک محتوای قرارداد مشارکت.

با توجه جهان را متمرکز بر بیماری همه گیر کوروناویروس و معترضان کردن, خیابان, چینی و هنگ کنگ مقامات تلاشهای خود را برای سرکوب جنبش دموکراسی خواهی در نیمه خودمختار سرزمین است.

در طول فقط پنج روز در این شهر شاهد آن قوه مقننه, قضائیه, نظام حقوقی و جامعه مدنی تحت تهدید منجر به دستگیری 15 کلید رهبران اپوزیسیون. HKFP خلاصه وقایع کلیدی از هفته گذشته.

حمله به مخالفت قانونگذاران

در مارس 14, پکن هنگ کنگ و ماکائو امور اداری (HKMAO) و چین دفتر رابط در هنگ کنگ راه اندازی شد نادر حمله علیه این شهر مخالفت نمایندگان مجلس را متهم کرده که آنها را از “مخرب filibustering” در تلاش برای غرفه انتخابات رئیس برای شورای قانونگذاری خانه کمیته.

کار از خانه کمیته که متشکل از همه نمایندگان مجلس است که به بررسی لوایح مطرح در جلسات شورای برای تصویب. به عنوان طرفدار پکن قانونگذاران در اکثر طرفدار دموکراسی در مجلس شده اند با استفاده از “filibuster” به عنوان وسیله ای برای متوقف کردن قانون. به عنوان صندلی از خانه کمیته انتخابات در جلسه بخش حقوقی مجلس دنیس Kwok به دنبال دستورالعمل های رویه ای و به زمان دیگر قانونگذاران به سوالات. به عنوان یک نتیجه از 15 جلسات کمیته مجلس هنوز به انتخاب رئیس.

دلالت پکن اتهام است که شورا می تواند با استناد به ماده 79 از قانون اساسی به رد صلاحیت یک نماینده مجلس را محکوم به سوء رفتار و یا نقض سوگند با رای دو سوم از اعضای شورا. تعدادی از دموکراسی قانونگذاران بوده است رد صلاحیت بیش از سوگند خود مصرف پس از سال 2016 پس از پکن صادر بحث برانگیز حکم به “تفسیر” ماده 104 قانون اساسی به دولت که افسران باید سوگند وفاداری صادقانه و قاطعانه.

پس از آوریل 14, اظهارات, کانون خواست دفاتر به ورزش داری. در همین حال مدیر اجرایی کری لام را رد کرد انتقاد که این دفاتر تا به حال اقدام به دخالت در شورای قانونگذاری.

اتهام دخالت در قوه قضائیه

همچنین در مارس 14, خبرگزاری رویترز گزارش داد که دلار هنگ کنگ استقلال قضایی و حاکمیت قانون بوده است تهدید پکن تداخل با استناد به سه ناشناس ارشد قضات به عنوان منابع. همچنین ادعا کرد که رئیس دادگستری هنگ کنگ دادگاه نهایی تجدید نظر جفری کارشناسی ارشد تا به حال به رقابت با حزب کمونیست مقامات موضع که “حکومت قانون در نهایت باید یک ابزار برای حفظ یک حزب حکومت.”

جفری Ma منصوب شد به عنوان رئیس دادگستری در سال 2010 و بخش حقوقی معتقد است که کارشناسی ارشد کمک کرده به هنگ کنگ استقلال قضایی در دهه گذشته است. اما Ma است به جای اندرو چونگ که نظارت تعدادی از بحث تجدید نظر از جمله یکی که مجلس منتخب نمایندگان مجلس باجو لئونگ و یاو وای-چینگ از هنگ کنگ مقننه بیش از سوگند-در نظر گرفتن اختلاف است. پکن به شدت در به تفسیر مجدد قانون اساسی به حمایت قانونی برای رد صلاحیت نمایندگان مجلس در سال 2016. رو به پکن مستقیم مداخله های دریافتی رئیس دادگستری گفت: از آن خواهد بود “مغرور و نادان” برای هنگ کنگ را به دادگاه می گویند آنچه که پکن می تواند یا نمی تواند انجام دهد تحت سیستم های حقوقی مختلف.

در واکنش به گزارش رویترز, Ma گفت: در یک اتفاق نادر بیانیه ای اعلام کرد که او “در هر مرحله مواجه می شوند و یا تجربه هر گونه دخالت سرزمین اصلی مقامات.”

وزیر دادگستری ترزا چنگ را رد کرد رویترز گزارش به عنوان “گمراه کننده” و ذکر Ma بیانیه به عنوان شواهدی وجود دارد که پکن نه دخالت در هنگ کنگ استقلال قضایی.

در ضمن تمام 30 نمایندگان قانونی بخش از اجرایی کمیته انتخابات از جمله کانون صندلی فیلیپ دایک ابراز “نگرانی شدید” بیش از این اتهام.

تمدید صحبت از امنیت ملی قانون

روز چهارشنبه چین رابط دفتر مدیر لو Huining خواست هنگ کنگ دولت به گام تا تلاش خود را برای حفاظت از امنیت ملی از طریق تقویت قوانین و اجرای.

پکن بالا در این شهر ادعا کرد که نیروهای خارجی بود “عمیقا دخالت” در شهر امور هر چند ذکر شده هیچ مدرکی وجود ندارد. او گفت: این شهرستان در نظام حقوقی باید پیشرفته برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک امنیت ملی در خطر است.

کری لام همچنین گفت که دلار هنگ کنگ دولت بود و در قانون اساسی مسئولیت برای محافظت از امنیت ملی است.

بازتاب لو اظهارات pro-چین چهره های به نام برای اجرای ماده 23 از قانون اساسی است که نیاز به هنگ کنگ دولت به تصویب قوانین منع اعمال خیانت, تجزیه طلبی فتنه و براندازی علیه پکن. تا کنون از خود قانون شکست خورده در سال 2003 پس تظاهرات توده پکن و هنگ کنگ مقامات باید به صورت دوره ای اقدام به دوباره مذاکرات بیش از ماده 23.

وضعیت پکن دفاتر تعریف

روز جمعه چین رابط دفتر اعلام کرد که آن را محدود ماده 22 از قانون اساسی. ارائه مینی قانون اساسی منع هر “بخش از دولت مرکزی مردم” را به دخالت در امور داخلی هنگ کنگ. آن همچنین آمده است که هر گونه دفاتر راه اندازی چنین گروه ها باید رعایت قوانین محلی است.

رابط دفتر ادعا کرد که آن HKMAO شد دفاتر راه اندازی شده توسط دولت مرکزی حق نظارت و اظهار نظر در امور.

اگر چه هنگ کنگ دولت تا به حال توضیح داده شده در اسناد و مدارک رسمی که دو پکن اندام بود و در واقع مجموعه ای تحت ماده 22 آن موضع خود را تغییر و اظهار داشت: در ساعات اولیه روز شنبه که در حال حاضر به طور کامل اتخاذ چین دفتر رابط را مشاهده کنید.

بازداشت دسته جمعی

روز شنبه, هنگ کنگ پلیس دستگیر 15 مشخصات بالا طرفدار دموکراسی سیاستمداران طرفداران و فعالان ظن سازماندهی و شرکت در یک سری از غیر مجاز مجامع در برابر دلار هنگ کنگ پیشنهاد دولت برای اصلاح قانون استرداد بین ماههای اوت و اکتبر 2019.

کهنه سیاستمداران و مقامات ارشد مشاوره مارتین لی و مارگارت Ng سابق رئیس حزب دموکرات آلبرت هو حزب کارگر لی Cheuk-یان و رسانه ای سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای در میان کسانی که دستگیر. دور تا همچنین نخستین بار است که مارتین لی 81 و Ng, 72 – هر دو دیرین منتقدان حزب کمونیست چین – دستگیر شدند.

غیر مجاز مجامع این گروه متهم به سازماندهی شد بخشی از یک ماه طولانی “رهبر” جنبش علیه یک شرکت-axed لایحه که باید فعال هنگ کنگ مقامات به استرداد مظنون به سرزمین اصلی خود هستند. همانطور که از اواسط ماه مارس بیش از 7,800 مردم دستگیر شده بود و بیش از 1200 محاکمه در ارتباط با تظاهرات و ناآرامی به گفته پلیس آمار و ارقام.

آخرین دستگیری جلب نقد قوی از گروه های حقوق بشر و ناظران بین المللی.

“با توجه جهان بر COVID-19 اپیدمی پکن و آن را مسخر دولت در هنگ کنگ گرفته اند و در عین حال یک گام دیگر دفن یک کشور دو سیستم” Chris Patten, هنگ کنگ گذشته استعماری فرماندار گفت.

“این است که حکومت قانون است. این چیزی است که دولتهای خودکامه انجام دهد. می شود آن را همیشه روشن تر هفته به هفته و روز به روز که پکن مصمم است به دریچه گاز هنگ کنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>