BeckTV در سال 2020 NAB نمایش:


BeckTV اجرا کرده است فن آوری های نوآورانه برای تقریبا هر نوع نصب و راه اندازی از جمله پخش و شبکه های تلویزیونی کابلی و ماهواره ای و امکانات عملیات شبکه مراکز ورزشی و موبایل و کامیون و حرفه ای و دانشگاه استادیوم سالن و خانه عبادت است. با این بی نظیر تجربه BeckTV مهندسین را در دست داشته باشد در طول سال 2020 NAB نمایش به نقد و بررسی جدیدترین تکنولوژی و روند همراه با بهترین شیوه در طراحی سیستم و یکپارچه سازی.

BeckTV را برجسته آن جامع خدمات و توانایی برای ارائه به مشتریان با یک توقف فروشگاه برای همه طراحی و یکپارچه سازی خدمات برای تقریبا هر بودجه. BeckTV ارائه می دهد کامل برنامه ریزی فضایی و طراحی و مهندسی خرید و ادغام خدمات و اهرم گسترده در خانه و فلز و کامپوزیت و چوب ساخت قابلیت ایجاد واقعا سفارشی مشتری راه حل های مبتنی بر.

بازدید کنندگان به BeckTV غرفه (SL5905) نیز باید این فرصت را به بحث در مورد انواع ملاحظات برای امروز طراحی های ایجاد شده از جمله هزینه های سرمایه در مقابل هزینه های عملیاتی مبتنی بر گردش کار در خانه از راه دور تولید بیشتر همراه با طیف گسترده ای از روش های پخش را می توانید هنگامی که آن را می آید به امکانات به روز رسانی و گرینفیلد پروژه ها.

شرکت نقل قول:

“ما می دانیم که یک پروژه را با موفقیت به شدت به این تیم پشت آن و ارزیابی شرکای بالقوه و فروشندگان است کار آسانی نیست. ما تیم مهندسی متخصص در NAB و آماده برای بحث در مورد چالش های حق انتخاب زیرساخت ها و فن آوری برای تسهیلات خود را به خصوص وقتی که می آید به ارائه مطالب متنوع در سراسر سیستم عامل های مختلف و در فرمت های مختلف. BeckTV ثابت برتری در طراحی و ساخت — و همچنین اعدام تحویل و پشتیبانی — بی همتا در صنعت. ما اطمینان حاصل شود که مشتریان ما را قادر به ارائه بالاترین کیفیت پخش و زندگی ورزشی محصولات در کارآمد ترین و مقرون به صرفه راه ممکن است.”
— Fred بک رئيس جمهور BeckTV

عکس لینک: www.wallstcom.com/BeckTV/BeckTV_FredBeck.jpg
عکس عنوان: Fred بک جمهور از BeckTV

شرکت در یک نگاه:

BeckTV یکی از ایالات متحده برتر طراحی و ساخت سیستم های integrators. با بیش از 30 سال تجربه BeckTV طراحی و ساخته شده حرفه ای تر امکانات تلویزیون برای مشتریان بیشتر از هر سیستم جامع. تقریبا در هر برنامه از پخش و کابل شبکه ایستگاه های تلویزیونی محلی, ورزش, کامیون ها و ورزشگاه ها و سالن های آموزشی موسسات و خانه عبادت BeckTV با استفاده از یک رویکرد مشترک برای اطمینان از نتایج موفقیت آمیز در زمان و بودجه. این شرکت حفظ کامل-سرویس دفاتر در دنور نیویورک و آستین و همچنین به عنوان یک دفتر مهندسی در واشنگتن اطلاعات بیشتر در مورد BeckTV در دسترس است www.becktv.com.
همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/BeckTV/200219BeckTV-2020NAB.docx

دنبال BeckTV:
Facebook: https://www.facebook.com/BeckTV-424896514283705/
توییتر: https://twitter.com/Beck_TV
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/becktv/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>