منطقه خلیج را جیمز ریش جایزه 2020 فینالیست: در اینجا است که ساخته شده از برش

در اولین مجازی مراسم جیمز ریش بنیاد در دوشنبه تنگ شده لیست خود را از سال 2019 جایزه semifinalists به فینالیست, با چند منطقه خلیج رستوران ها سرآشپزها سازان و دیگران از چپ به ادعای جایزه.

2020 جیمز ریش جایزه نامزد بودند از طریق توییتر اعلام کرد در آنچه امر شده اند 30th anniversary جیمز ریش جوایز. رستوران برندگان اعلام خواهد شد از شیکاگو در سپتامبر. 25. رسانه ها برندگان اعلام خواهد شد آنلاین مارس 27.

در یک دسته بندی جدید بهترین آشپز: کالیفرنیا چهار نفر از پنج فینالیست در از, سان فرانسیسکو,: Brandon یهودی از آقای ژی است; مراد Lahlou از مراد; Joshua Skenes از ماهی گیر و وال M. کانتو از Californios.

اوری Ruzicka لس Gatos’ منرسا نان فینالیست برای برجسته بیکر در حالی که خوان Contreras از سان فرانسیسکو آتلیه Crenn ساخته شده از برش در برجسته آشپز شیرینی رده.

Chef de cuisine Gabby Maeda سان فرانسیسکو دولت پرنده مقررات است که در میان فینالیست برای افزایش ستاره آشپز از سال جایزه می رود که به کسی که سن 30 یا جوان “که نمایش استثنایی استعداد و شخصیت و توانایی رهبری و که به احتمال زیاد برای ایجاد یک تاثیر قابل توجهی در سال به آمده است.”

و برای سال دوم در یک ردیف منرسا دیوید Kinch و Benu را Cory Lee هر دو رقابت برای برجسته آشپز.

یک بار دیگر شمال کالیفرنیا غالب این دسته از برجسته شراب و ارواح و یا آبجو, تهیه کننده با یکی از دره نپا شراب — کتی Corison از Corison کارخانه شراب سازی در سنت هلن — و یکی distiller لنس زمستان آالمدا سنت جورج ارواح, رقابت دوباره.

و در یکی دیگر تکرار ظاهر سان فرانسیسکو درخت فینالیست به صورت برجسته و رستوران و یک جایزه است که می رود به “ملی پرچمدار مداوم کیفیت و تعالی در مواد غذایی جو و خدمات.” رستوران ها شده اند باید در عمل برای 10 یا بیشتر سال متوالی در نظر گرفته شود برای این عنوان است.

سان فرانسیسکو Verjus یورو-شیک نوار شراب و اغذیه فروشی و مشروب فروشی از مایکل و لیندسی تاسک از درخت است نهایی مدعی در بهترین رستوران جدید دسته.

در نهایت, در, شاید, تند و تلخ ترین دسته برای این بیماری همه گیر بار در سان فرانسیسکو La Cocina, مدیر اجرایی, Caleb Zigas در حال اجرا به عنوان یکی از پنج رهبری آفرین یک دسته که در سال 2010 به رسمیت شناختن متفکرین برای کار خود را در ایجاد یک بهتر مواد غذایی جهان است.

رهبران بنیاد توضیح داد که چرا آنها همچنان به رفتن با جوایز در طول pandemic: “برای ارائه روشنایی ضعیف تابیدن از امید به یک صنعت به دنبال نور در یک زمان تاریک است.” روشن بود که کسانی که کار در 2019 آنها را به رهبری انتخاب می شود به عنوان یک کسیکه — و شاید در نهایت یک نامزد و یا برنده سزاوار به رسمیت شناختن آنها به دست آورده به آنها گفت.

پیدا کردن لیست کامل از فینالیست در www.jamesbeard.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>