منطقه خلیج معلم با کودک رابطه محکوم به چهار سال او در حال حاضر در حال خدمت در زندان تعلیقی

اوکلند — یک دنویل که آموزش در فریمانت مدرسه ابتدایی هنگامی که دادستان فدرال متهم او را با جستجو برای پورنو کودکان بر روی کامپیوتر خود محکوم شد و به مدت چهار روز او در حال حاضر در حال خدمت در زندان و همچنین پنج سال مشروط شدن پرونده های دادگاه نشان می دهد.

علاوه بر این, Gerald Jue, 64, باید پرداخت $15,100 جریمه و هزینه های دادگاه و ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی. او التماس کرد گناه در ماه فوریه به اتهام قصد به مشاهده پورنو کودکان مواجه شده و حداکثر 10 سال در پورنو کودکان.

ایالات متحده مشروط اتاق توصیه می شود این حکم با توجه به براده توسط Jue وکیل.

جمله پایین تحویل داده شد دوشنبه توسط ایالات متحده در منطقه قاضی Haywood S Gilliam, جونیور, پرونده های دادگاه نشان می دهد. Jue وکیل استدلال کرد که مشتری خود را در معرض خطر COVID-19 در زندان که Jue نیاز به مراقبت از همسر خود که سلامت رو به وخامت است و این که Jue نبود متهم به رفتار نامناسب مربوط به دانش آموزان خود را.

با توجه به دادستان Jue همسر, گیر افتاد, او به دنبال در پورنو کودکان دو سال قبل از او تحت تعقیب در ژوئن 2019 زمانی که مقامات شواهد او شش جستجوهای اینترنتی برای پورنو کودکان تصاویر.

“آقای Jue اعتراف کرد که او در پورنوگرافی کودکان آنلاین و که همسرش او را گرفتار نگاه پورنوگرافی کودکان دو سال پیش از آن. او به آی فون خود را و شروع به استفاده از یک تلنگر تلفن” دستیار آمریکا وکیل جاناتان لی نوشت: در صدور حکم ضبط خبرنگاری. “در خود اصرار آقای Jue رفت و به درمان. او نه بگویید درمانگر خود را که او در پورنوگرافی کودکان از ترس از دست دادن شغل خود به عنوان یک معلم است.”

Jue تدریس سوم و چهارم ابتدایی در Gomes مدرسه ابتدایی شد و کار وجود دارد در زمان دستگیری او. چهار روز پس از او کیفرخواست صادر Jue ارسال شده 50.000 دلار اوراق قرضه. او شده است یک رایگان مرد همیشه از.

Jue وکیل مری مک نامارا نوشت: در صدور حکم یادداشت که Jue — سرطان بازمانده — خواهد بود در معرض خطر مرگ اگر او قرارداد COVID-19 در زندان و یا زندان است و او باید قادر به “حفظ” خود که مبارزه با مسائل مربوط به سلامت. او همچنین اشاره کرد که تصاویر Jue محکوم شد مشاهده شد از “زهاری نه از کودکان بسیار جوان بودند و تا حد زیادی صفحه نمایش-نوع تصاویر به جای تصاویر از عمل توسط victimizers.”

“شد و آن را برای این واقعیت است که او معلم مدرسه ابتدایی به نظر می رسد احتمال وجود دارد که در مورد او نمی خواهد متهم شده اند فدرال و آقای Jue را دریافت کرده اند مشروط حکم در دادگاه دولت” مک نامارا نوشت. “در حالی که این واقعیت است که او یک معلم بود و البته مشروع منبع نگرانی برای اجرای قانون و او را از شرکت در هر گونه رفتار نامناسب با دانش آموزان خود و یا با هر کودک گواه این واقعیت به هر دو نامه نوشته شده توسط آقای Jue را همکار سابق و فقدان هر گونه قربانی تاثیر بیانیه با وجود قابل توجه تبلیغات حضور آقای Jue را بازداشت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>