ساکنان منطقه خلیج سرمایه گذاری برای چهارم جولای آخر هفته حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش

حتی به عنوان مه در آغوش کشید خط ساحلی موانع مسدود شده, دسترسی به ساحل در اماکن و مقامات بهداشت عمومی از مردم خواست در خانه بمانند ساکنان از اوکلند به سانتا کروز جرأت خارج از منزل در جستجوی برخی از صورت ظاهر از حالت عادی بیش از چهارم جولای آخر هفته.

توسط ساعت 10 صبح روز جمعه یک خط ثابت از اتومبیل های در جریان بود در بزرگراه غرب 92 نسبت به نیمه ماه خلیج گذشته میوه می ایستد دایناسور مجسمه ها و نشانه تبلیغات بز یوگا در Lemos از مزرعه.

خارج پدر Luncheonette, Nadia Khuzaie با صبر و حوصله منتظر به سفارش یک ساندویچ است.

“من شده است که مایل به سعی کنید این مکان یک مدت زمان طولانی” ساکن اوکلند گفت. “من فقط می خواستم به خارج.”

این واقعیت است که این شهر با عجله پنج شنبه اعلام کرد این امر شاتر سواحل آن در تلاش برای محدود کردن گسترش مرگبار coronavirus جلوگیری نمی کند او را یا صدها نفر دیگر از جسارت کردن.

پیش از آن در هفته Gov. گاوین Newsom گفت: پارکینگ در دولت در سواحل جنوبی کالیفرنیا و منطقه خلیج خواهد بود بسته در یک پیشنهاد به منظور کاهش ترافیک در تعطیلات آخر هفته پس از ساحل جمعیت در روز یادبود در مارس مطرح شده زنگ هشدار میان مقامات بهداشت عمومی که هشدار داد که با داشتن بسیاری از مردم در مجاورت نزدیک به یکدیگر می تواند سوخت و گسترش ویروس.

با تعداد COVID-19 نفر در کالیفرنیا در حال حاضر صعودی در شمال از 245.000 و مرگ و میر افزایش فوق 6,000, Newsom است هشدار داد در روزهای اخیر در برابر چنین تجمعات و شلوغ همچنین هشدار داد دولت می تواند تبدیل شدن به تهاجمی تر در مورد اجرای عمومی دستورات بهداشتی مانند ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

در سانتا کروز, اما, سواحل باز مانده است. اما میزان مشارکت در اولین روز از تعطیلات آخر هفته طولانی به نظر می رسد نور است. هنوز هم وجود دارد یک استارک تفاوت در تعداد زیادی از مردم با پوشیدن ماسک بین بخش خصوصی اجرا Santa Cruz Beach Boardwalk, که در آن ماسک مورد نیاز را وارد کنید و بقیه oceanfront. شمال مرور ماسک کمیاب شد و مردم lolled در شن و ماسه در سواحل شهرستان در خوشه و شلوغ بر روی دادگاه های والیبال.

“من نمی توانم ایستاده پوشیدن ماسک” گفت: Dwayne کلاهبردار یک توریست از ویسکانسین بود که در بازدید از سانتا کروز با اعضای خانواده و گفت: او احساس نمی ناامن بدون پوشش چهره.

“آره وجود دارد احتمال ابتلا به ویروس” او اذعان کرد. “همه چیز در یک فرصت است. رانندگی یک ماشین است که شانس زندگی یک فرصت است.”

کلاهبردار یک کارگر کارخانه گفت: او را به پوشیدن ماسک در محل کار به صورت 10 ساعت در روز و از آن متنفر. او گفت: قرار بود برای وادار کردن او به پوشیدن یک در تعطیلات, کردن در هوای تازه.

سن خوزه شهردار سام Liccardo chided ساکنان پس از یک عکس از بسته بندی سانتانا ردیف پنج شنبه شب ظاهر در توییتر.

“دوستان ما نمی توانیم پیروز بیش از [] بیماری همه گیر کوروناویروس اگر ما در نظر گرفتن خطرات مانند این” Liccardo گفت. “اجازه دهید همه را فردی مسئولیت برای اعمال غیر قابل قبول خطرات بهداشتی در دیگران و خودمان است.”

HALF MOON BAY, CA – جولای 3: دوستان سانتا کروز پارک دولت داوطلب Alejandro Ortiz بسته گیت پس از اجازه می دهد یک شبه camper دسترسی به پارکینگ فرانسیس در ساحل در Half Moon Bay State Park in Half Moon Bay, کالیفرنیا., روز جمعه 3 جولای سال 2020 است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور پارکینگ از دولت به سواحل نزدیک برای چهارم جولای آخر هفته برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. Half Moon Bay اضافه شده به بسته شدن با محدود کردن دسترسی بازدید کنندگان به ساحل. (خوزه کارلوس Fajardo/اخبار منطقه خلیج گروهی)

اما بعد از ظهر جمعه سانتانا ردیف شلوغ بود دوباره به عنوان صدها نفر از مردم آماده کردم برای آخر هفته با خرید و ناهار خوری. رستوران شد انجام کسب و کار با مردم بسته بندی, هوای آزاد, مناطق ناهار خوری. هر جدول در حیاط خانه پر بود از مردمی با بهره گیری از رستوران ماموت پیش نویس آبجو انتخاب و آرایه ای از همبرگر nachos در و غذاهای دیگر. بسیاری از diners نیست با پوشیدن ماسک, اما آنها می تواند دیده می شود تقریبا در همه جا دیگری است.

خریداران از جمله قابل ملاحظه جمعیت خارج از محبوب Lululemon فروشگاه به نظر می رسید به تلاش به یکدیگر فضا و به دنبال توصیه های اجتماعی فاصله پروتکل با وجود جمعیت.

مردم و فروشندگان نیز نقطه خط ساحلی در دریاچه مریت در اوکلند picnicking و با بهره گیری از خورشید است. اما حتی در اواسط بعد از ظهر وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای پیدا کردن یک نقطه بر روی چمن یک فاصله امن از سایر افراد است.

Half Moon Bay, ساحل, تعطیلی متوقف نمی تامارا و جان کگن از ردوود سیتی از یک کنار دریا قدم زدن. این جفت ارز موفق صبح زود راه رفتن در امتداد شن و ماسه دست نخورده است.

اما بازدید کنندگان به دنبال دسترسی به ساحل چند ساعت بعد نیست خیلی خوش شانس.

کسانی که با نزدیک شدن به ورود به Half Moon Bay State ساحل در بر داشت راه خود را مسدود شده توسط مخروطهای نارنجی رنگ و علامت های هشدار دهنده مردم را به ادامه. هنوز چند اتومبیل منفجر طریق مانع شدن و یک جریان ثابت از خوش واکر و دوچرخه سواران و rollerbladers جریان به سوی ساحل — تنها به ملاقات توسط استرن اما دوستانه کارکنان شهرستان تبدیل مردم در اطراف.

“ما نمی خواهیم مردم را به آمدن به سواحل ما نه فقط این آخر هفته” گفت: ویکتور Gaitan مدیریت تحلیلگر شهر ایستاده در خارج از موقت pop-up چادر در نزدیکی یک پارکینگ خالی است.

با وجود کلانتر افسران گشت و ماسه در ATVs و دیگر مقامات دوچرخه سواری در امتداد خط ساحلی در جستجوی scofflaws چند beachgoers ساخته شده راه خود را به اقیانوس از طریق unmonitored مسیر تنها به کشف و اجرا در یک بازی ضربت سخت زدن یک مول است که ظاهر می شود تا حرارت به درجه حرارت افزایش یافت.

مت سریع مایل بود به احتمال استناد. بالتیمور, مریلند ساکن حال صرف روز رانندگی غرب پس از از دست دادن شغل خود را در صنعت مواد غذایی خدمات و فقط می خواستم برای دیدن اقیانوس آرام قبل از رفتن به خانه.

“کمی از ناامیدی” سریع گفت: از اینکه طلیعه ساحل پس از گرفتن یک عکس سریع. “من نمی دانم آن خواهد بود.”

اخبار منطقه خلیج گروه تحریریه نیکو Savidge کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>