منطقه خلیج Preps HQ کشتی ستون: محلی و ورزشکاران به تماشای در دولت مسابقات

از آن خواهد شد یک سفر طولانی بین دور اول مسابقات امروز و برای اولین بار از طریق هفتم-محل مسابقات در روز شنبه بعد از ظهر و شب در کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون پسران و دختران, دولت, کشتی, قهرمانی در مکانیک بانک آرنا در بیکرزفیلد.

اما تقریبا قطعا محلی کشتی گیران خواهد شد که نبرد خود را از طریق براکت به محل در حالت مسابقات. در اینجا 12 پسر و 12 دختر ورزشکاران به تماشای (منظور از تقسیم و بذر) در آخر این هفته مسابقات:

پسران

120 پوند وزن بخش: بیلی کارتر (گرانادا شماره 5 دانه) – بیلی که دارای یک 41-5 ضبط شد غالب در سواحل شمال بخش مسابقات است. او دوخته تمام پنج تن از مخالفان خود را در چهار دقیقه از رقابت. در حالت مسابقات اگر او برنده خود را در دو بازی اول او نمی خواهد با یک کشتی گیر کشت بالاتر از او را تا یک چهارم نهایی در اولین.

126: Jayden گومز (گیلروی شماره 5) آدم عرصه (لینکلن-San Jose, شماره 15) – عرصه شکست گومز با آسیب های پیش فرض در 2 دقیقه, 11 ثانیه از ساحل مرکزی بخش مسابقه قهرمانی. اما اگر گومز سالم است او صاف جاده در دولت براکت. اگر او برنده خود را در دو بازی اول او نمی خواهد چهره حریف رتبه بالاتر از او را تا یک چهارم نهایی. اگر او برنده اولین مسابقه خود را در, عرصه, است امکان رقابت با شماره 2 دانه Jason میراندا از پووی در دور بعدی.

138: هنری پورتر (گیلروی شماره 3), ریحان عثمان (بنیسیا شماره 10) – پورتر که برنده CCS عنوان فنی می تواند به صورت یک کشتی گیر در رتبه پایین تر از او تمام راه را به نیمه نهایی اگر او برنده خود را برای اولین بار چهار بازی. عثمان که برنده تمام پنج تن از NCS مسابقات مسابقات توسط پین و یا ویژگی های سقوط می تواند به صورت شماره 7 دانه حیوان دست اموز لوچو Bakersfield در دور سوم.

152: تعقیب Saldate (گیلروی شماره 1) کول سانچز (Northgate, شماره 8) – Saldate بزرگ مورد علاقه به کشتی در 152 final شنبه شب. این می تواند یک حماسه matchup – Saldate رتبه شماره 1 در کشور برای این بخش توسط intermatwrestle.com و سنت جان Bosco-کریتوس را Sonny سانتیاگو رتبه دوم در سطح ملی و کشت دوم در CIF حالت مسابقات. Saldate ضرب و شتم سانتیاگو 9-0 در تنها رقابت در این فصل است. اگر سانچز برنده خود را در دو بازی اول او ممکن است چهره Saldate در یک چهارم نهایی.

160: مارکوس Jimenez (همیشه سبز ولی شماره 7) – اگر او برنده اول خود را سه مسابقات CCS قهرمان ممکن است ملاقات با شماره 2 دانه اندرو جرقه Calvary Chapel در یک چهارم نهایی.

170: Tate Bossert (Las Lomas, شماره 8) – Bossert که تا به حال چهار پین و فنی در NCS مسابقات می تواند بسیار به همان سرنوشت سانچز می کند اگر Bossert برنده سه منطبق است. انتظار برای او در یک چهارم نهایی می تواند شماره 1 دانه Giano Petrucelli از کلوویس.

182: توماس Mailhot (Los Gatos, No. 9), کارستن رالز (St. Francis, شماره 10) – وجود ندارد مقدار جدا Mailhot و رالز در CCS نهایی که Mailhot برنده توسط پین در 5:50 و مسیر خود را در وزارت امور خارجه نیز مشابه است. آنها می تواند هر دو صورت بالاتر رتبه بندی کشتی گیر خود سوم مسابقات اگر آنها برنده خود را دو.

285: نیکلاس ویارئال (گیلروی شماره 2) – مانند هم تیمی خود Saldate, ویارئال نیز قرار داده شده دوم در مسابقات قهرمانی کشور در فصل گذشته. اما حریف خود را در فینال شد, ارشد, مایکل Jeffus از تورلاک. در انتهای دیگر از براکت در این سال است ردیف 1 دانه Josiah تپه Bakersfield که 2-1 برابر ویارئال در این فصل است.

دختران

101: Lizette رودریگز (جیمز لوگان شماره 2), Mikayla Guevarra (Amador ولی شماره 3) – دو NCS کشتی گیران نمی دیدار با یکی دیگر از کشت کشتی گیر حداقل تا چهارم دور اگر آنها پیروزی خود را در دو بازی اول.

111: درمنه ماترا (سر رویس, No. 4) – ماترا بود که پنجمین سال گذشته در 106 به عنوان یک دانشجوی سال دوم, نمی, چهره, یک کشتی گیر کشت بالاتر از او تا نیمه نهایی اگر او برنده او در دو بازی اول.

126: Adaugo Nwachukwu (Silver Creek No. 1), Alisha ناروائز (جیمز لوگان شماره 3) – هر دو این کشتی گیران قرار داده شده در دولت مسابقات سال گذشته است. Nwachukwu چهارم بود در 131 بخش به عنوان یک دانشجوی سال دوم. و ناروائز پنجم شد در 116 بخش به عنوان یک تازه وارد.

131: مایا Letona (سانتا کروز, No. 3) – Letona تولید برگشت و نزدیک به سقوط در اواخر سه ماهه سوم را به نفع خود CCS عنوان. او هفتم در 111 بخش در سال گذشته مسابقات قهرمانی کشور به عنوان یک تازه وارد.

137: Joanna کیو (آلبانی شماره 3) – کیو که برنده NCS قهرمانی توسط عمده تصمیم گیری بیش از لوگان را مفت گارسیا (که کشت چهارم در دولت مسابقات) خواهد شد نگاه به بهبود در جایگاه چهارم به پایان برساند در این بخش در سال گذشته مسابقات قهرمانی کشور.

143: Emmily Patneaud (گیلروی شماره 3) – اگر Patneaud او را برنده دو بازی اول او احتمالا می تواند در صورت فرمونت-Sunnyvale را آنی هوآ در یک چهارم نهایی. Patneaud لبه هوآ 3-1 در وقت اضافه در CCS نهایی.

160: آریانا پریرا (نیوآرک یادبود شماره 1), Francesca LoPresti (آلبانی شماره 2) – LoPresti بود کشت اول و پریرا دوم در NCS قهرمانی اما پریرا برنده در مرحله نهایی مسابقات نهایی بین این دو 12-4. پریرا دوم شد و سال گذشته در این بخش در مسابقات قهرمانی کشور و LoPresti سوم شد و در 143 بدست آورد.

189: جمله Abushi (Arroyo شماره 1), Juliannah Bolli (Silver Creek No. 4) – Abushi است برای هدف دوم خود را مستقیم به مسابقات قهرمانی کشور بعد از برنده شدن 170 عنوان سال گذشته است. Bolli چهارم بود در 189 بدست آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>