منطقه خلیج غیر انتفاعی را تکذیب کرد coronavirus وام متهم بانک مرکزی, بهره برداری از همه گیر

یک منطقه خلیج غیر انتفاعی شکایت کرد بانک خود ادعا آن را “سوء استفاده coronavirus بحران به خط جیب آن با صدها میلیون دلار مالیات دهندگان در حالی که ترکیب از مشکلات اقتصادی رنج می برد توسط کسب و کارهای کوچک.”

سان فرانسیسکو لینکلن شبکه های, که با این نسخهها کار به لینک فن آوری صنعت به دولت متهم PNC Bank of علاقه زیادی مشتریان موجود برای دولت-حمایت-چک برنامه حفاظت از وام است که بخشی از کنگره پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. لینکلن است که به دنبال کلاس اقدام وضعیت را به طرح دعوی در دادگاه دیگر کسب و کار “به شدت به دنبال یک راه نجات” است که اعمال می شود به PNC برای وام های زیر برنامه است.

لینکلن ادعا در آن کت و شلوار واصل این هفته که PNC دریافت هزینه از 1 ٪ تا 5 ٪ از وام آن ارائه شده است. این بانک گفت: در 15 آوریل گزارش درآمد که آن را تا به حال ثبت نام بیش از 5 میلیارد دلار وام با اداره کسب و کار کوچک تحت coronavirus-برنامه وام با توجه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده.

به اظهار نظر در کت و شلوار در دادگاه فدرال در سان فرانسیسکو. “همه ما در PNC هستند مستقیما با تمرکز بر حمایت از مشتریان ما در طول این زمان به چالش کشیدن,” سخنگوی Marcey Zwiebel گفت: در یک ایمیل. “این شامل تلاش برای پردازش و ثبت نام به عنوان بسیاری از اضافی وام کسب و کار کوچک که ممکن است با دور بعدی بودجه که مجاز شده است برای چک Protection Program.”

این طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه می آید در میان جنجال بر سر گرفتن برنامه فراهم می کند که وام اضطراری تبدیل شده که اگر کمک های مالی شرکت های خود را نگه کارگران شاغل. دریافت کنندگان باید شامل شرکت های بزرگ از جمله رستوران های زنجیره ای و فورچون 500 خودرو غول خرده فروشی Sloanetoyotaglenside که امن PPP وام به ارزش ده ها میلیون دلار قبل از آن هیئت مدیره در پاسخ به پوشش رسانه ای با رای دادن به آن را به عقب.

لینکلن ادعا در دست کت و شلوار است که به عنوان یک مشتری از پنسیلوانیا مبتنی بر بانک پس از سال 2017, این اعمال برای $253,000 coronavirus وام در مارس 3, “روز اول که وام دهندگان بودند مجاز به قبول برنامه های کاربردی.”

که مبلغ وام قرار داده لینکلن به “ردیف پایین از هزینه های بالقوه که PNC می تواند توسط کسب پردازش نرم افزار” کت و شلوار ادعا. اما از آنجا که ایالات متحده کسب و کار کوچک از قوانین دولت برای برنامه مشخص کنید برنامه های کاربردی برای پردازش در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده غیر انتفاعی پیشنهاد شده است باید “به سرعت فرستاده شده” برای کسب و کار کوچک, آژانس, کت و شلوار ادعا کرد. “به جای PNC ظاهرا تاخیر در ارسال خود نرم افزار” کت و شلوار ادعا.

پس از $349 میلیارد برنامه فرار از پول PNC — به ارزش $43 میلیارد دلار در بازار سهام — گفته لینکلن آن را تا به حال شده است قادر به پردازش آن درخواست وام قبل از نقد رفته بود کت و شلوار ادعا کرد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا coronavirus-امداد لایحه به قانون که اضافه شده یکی دیگر از $320 میلیارد به برنامه وام.

به این دلیل که برنامه وام قوانین ممنوعیت کسب و کار از ارائه برنامه های متعدد به بانک های مختلف, Lincoln, نرم افزار به PNC مانع از آن به دنبال وام از طریق موسسات دیگر “نه درگیر شدن در همان نامناسب و شیوه های” کت و شلوار ادعا کرد.

لینکلن است که به دنبال نامشخص خسارت برای خود و کلاس به علاوه منظور وادار کردن بانک به دادن هر گونه پول به ناحق به دست آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>