منطقه خلیج مول رستوران در tacos آبجو و از ابتدا همه چیز را

Lito سلدنا آشپزی داستان در مورد زمان بندی سرسختی و گرفتن شانس.

هشت سال پیش در سلدنا مجبور شد به Cocina Poblana خود رشته مجلل رستوران مکزیکی. او باز Emeryville و جک لندن مربع رستوران در اوج رکود در هنگام ناهار خوری خوب نیست قبل از هر چیز در ذهن مردم است.

اما یکی از بخش منو — خال — همیشه هست و هیچ کس در منطقه خلیج شد با تمرکز بر غنی 30-plus-مواد تشکیل دهنده سس. بنابراین او. سلدنا بزرگ شده از-ابتدا مول در یک شهر کوچک در جنوب خالیسکو, مکزیک. او با مهاجرت به آمریکا در زمانی که او 18 به کار خود رستوران و کار خود را راه اندازی در نهایت تبدیل شدن به یک رستوران خود را.

امروز مادرش Luisa روشن مول rojo من النا غنی مول نگرو و شش دیگر مول فضل منو در لس مول است که مکان در El Cerrito Emeryville و سن رافائل. در سال گذشته سلدنا دعوت شده بود برای به اشتراک گذاشتن خود را مول در GourmexSF در کنار هفت دیگر اشاره کرد منطقه خلیج سرآشپزها از جمله Gabriela کامارا از Cala و لوئیس فلرس فلورس SF.

خود مفهوم جدید 5 Tacos و آبجو به تازگی در آلبانی برای ناهار خوری خارج و آخر هفته تاکو صبحانه در حال حاضر یک ضربه. بعدی: Walnut Creek.

ما با سلدنا به تازگی به بحث در مورد سفر خود را از, ناهارخوری زیبا, به راحتی مواد غذایی است.

س: چگونه شما می آیند تا با 5 Tacos و آبجو مفهوم ؟

یک: من نمی بینم هر یک رستوران دیگر با تمرکز بر فقط tacos و آبجو و عدد پنج است مانند سحر و جادو. ما با ایده آمد به تنها پنج گزینه — مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک و ماهی و گیاهی — تا همه چیز را ساده و آسان برای به یاد داشته باشید. اما ما یک مقدار زیادی از آبجو محلی. حداقل 25.

یک پرواز از Lito Saldano را tacos شامل مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک و ماهی و گیاهی. (ری چاوز/اخبار منطقه خلیج گروهی)

س: شما آلبانی محل در ماه ژوئن افتتاح شد. چه شد آن مانند تلاش برای باز کردن در طول COVID-19?

یک: ما تا به حال ما اجاره قفل شده است و در قبل از همه گیر — در ماه سپتامبر در واقع. ما فقط منتظر (ABC) مشروب مجوز با امید باز شدن در ماه دسامبر یا ژانویه. ما شنیده از ABC در 17 مارس و دو روز پس از خاموش شدن در آالمدا کانتی. پس بیشتر از آن شده است یک بازی انتظار و نه بیش از حد از یک سردرد است.

س: چه آموختید Cocina Poblana?

یک: من آموخته است که شما لازم نیست که برای انجام یک رستوران مجلل. به جای ایجاد یک محل که شناسایی با خودتان است. ما با استفاده از تنها آلی, مواد تشکیل دهنده محلی و همه چیز را از ابتدا. نه فقط مواد غذایی ما اما ما حتی مبلمان. ما را استخدام نمی معماران یا طراحان. ما ساخت ما را شاداب و دیوار. این راه آن را احساس می کند مانند شما در حال ورود به خانه ما. من می خواهم همه را به احساس خوش آمدید. همین دلیل است که ما مواد غذایی فاقد گلوتن است و ما روز سلامتی — و به همین دلیل ما مول گیاهخوار هستند.

س: شما در خدمت هشت مول است. برخی از خانواده ی دستور غذاها اما دیگران مدرن خلق. چگونه شما توسعه آن ؟

A: مقدار زیادی از زمان در آشپزخانه در رستوران و در خانه است. من سعی می کنم به کار (در دستور العمل) وقتی که من گرسنه هستم. زمانی که من تصمیم به تغییر مول به وگان من کار بر روی آن را برای ماه می باشد. من نگه داشته و ساخت آن و دادن نمونه ها به من و خانواده کارکنان تا آنها گفت: آنها نمی تواند بگوید تفاوت. مول ورد تخصص من است و من آن را با شیلی poblano. من انبه مول ساخته شده است با شیلی guero قرمز فلفل و آب پرتقال.

سرآشپز و مالک Lito Saldana, حق با برادر خود و sous chef کسر Saldana, سمت چپ, شلاق تا tacos زوج با آبجو در 5 Tacos و آبجو در آلبانی. (ری چاوز/اخبار منطقه خلیج گروهی)

س: چه چیزی می تواند ما انتظار داریم در 5 Tacos و آبجو در گردو نهر ؟

یک: آن را به یکی از رستوران های مورد علاقه من. ما باید چاله آتش و misting سیستم برای خنک کردن مردم در ماه. ما باید یک مربع بزرگ نوار در وسط رستوران با 30 تا 40 نوع از آبجو و خود ما همین Lito تکیلا که ساخته شده است در یک خانواده هنر و صنعت تقطیر در Jalisco جایی که آنها رشد خود را آگاو.

Q: آیا شما تا به حال غذا خوردن بیرون ؟ که در آن شما می خواهم به خوردن در جنوب خلیج ؟

یک: در سن خوزه, من دوست دارم Mezcal. من هم دوست دارم La Viga غذاهای دریایی & Cocina Mexicana در ردوود سیتی. آشپز مانوئل مارتینز یکی از بهترین سرآشپزها من تا کنون ملاقات کرد. و من به او گفتم که.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر