به عنوان نگران خریداران نوار قفسه های فروشگاه های لخت و تقریبا همه چیز را grinds به توقف نگرانی از گسترش coronavirus ساکنان منطقه خلیج در حال نیروبخش برای چه چیزی می تواند هفته ها از عدم قطعیت و اختلال عمده به زندگی روزانه خود را.

با مدارس و محل های کار و سایر اماکن عمومی تعطیل و دولت ممنوعیت اجتماعات بزرگ مردم در حال انجام بهترین خود را برای تنظیم و برنامه ریزی برای جدید خود را محدود واقعیت است. جمعیت خریداران صف خارج منطقه خلیج فروشگاه صبح روز شنبه و به سرعت برداشت قفسه پاک از مواد غذایی منجمد و گوشت و نان و کاغذ توالت — عجله کردن است که نشان دهنده افزایش جمعی اضطراب از یک منطقه است که در مرکز این بیماری همه گیر را شیوع در ایالات متحده است.

در ضمن پدر و مادر درهم به پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن بچه های خود را و خود را از رفتن دیوانه در حالی که به دام افتاده در خانه با هیچ کار یا مدرسه. و هر کس در تلاش برای کشف کردن که چقدر آنها باید نگران بیماری بالقوه کشنده.

“کمی وارونه در حال حاضر گفت:” جان Kelble او به عنوان خرید در Alemany بازار کشاورزان در سان فرانسیسکو در روز شنبه. “من مطمئن هستم که چه انتظار می رود.”

در شهرستان کنترا کوستا ایالت در روز شنبه شد آخرین به ممنوعیت تجمع بیش از 100 نفر به عنوان تعداد تایید COVID-19 نفر افزایش یافت و به 29. San Mateo County گرفت و حتی محدود تر گام منع 50 یا بیشتر مردم از تجمع در یک شهرستان است که تا به حال 32 تایید COVID-19 مورد از شنبه. در شهرستان سانتا کلارا که در آن مقامات دولتی اعلام کرد 17 بیشتر موارد شنبه — آوردن مجموع به 91 — همایش بزرگ شده اند ممنوع از جمعه. سان فرانسیسکو با 28 نفر به عنوان روز شنبه همچنین ممنوعیت اجتماعات بزرگ به عنوان آالمدا کانتی که تا به حال گزارش هفت تایید COVID-19 موارد است.

در ضمن مدارس عمومی در سان فرانسیسکو, سانتا, کلارا, سان ماتئو شهرستان آلامدا و کنترا کوستا شهرستانهای بسته اند و نمی بازگشایی در هفته و استنفورد و دانشگاه برکلی هر گزارش را تایید کرد COVID-19 مورد است.

عدم اطمینان رانده است برخی از ساکنان منطقه خلیج به سهام تا در منابع است. مرغ و گوشت گاو بودند عملا رفته از هوشمند و نهایی در پلیزانتون که محدود چقدر از آیتم های خاص مانند صابون دست پاستا رامش فوری برنج و لوبیا — خریداران می توانند خرید برای متوقف کردن مردم از احتکار.

یک خط از مردم نگه داشتن چتر و هل دادن چرخ دستی های خالی منتظر در باران خارج از Costco در جنوب سان فرانسیسکو. و یکی دیگر از محل انبار و فروشگاه در ریچموند کشیده پایین درب گاراژ در ورودی آن به دلیل آن را در حال حاضر رسیده و ظرفیت آن کمتر از نیم ساعت بعد از باز کردن.

برای 35 ساله استیو Caples زمان coronavirus وحشت نمی تواند بدتر. Caples نقل مکان کرد به اوکلند از چیکو در هفته گذشته به قصد پیدا کردن کار به عنوان یک متصدی بار. اما در حال حاضر که مردم به ماندن در خانه و کافه ها و رستوران ها در سراسر منطقه در حال برش ساعت.

“این دیوانه است,” او گفت:. “این خواهد بود بسیار دشوار به دست آوردن یک شغل در صنعت خدمات.”

Caples در نظر گرفته شده بود استفاده از وضعیت خرید بلیط هواپیما به نیویورک برای تعطیلات در حالی که قیمت پایین هستند. اما او متوجه این خطر است. “من نمی تواند لرزش دست در دست کسی بیش از 60 پس از آن به دلیل آن می تواند آنها را بکشند” او گفت:.

یک پیش بینی آب و هوا پیش بینی باران برای بیشتر از تعطیلات آخر هفته و هفته آینده مرکب خلیج ساکنان منطقه’ نا امیدی, با مصرف کردن جدول افزایش و فعالیت های آنها می شده اند به دنبال به جلو به در حالی که هر چیز دیگری بسته است.

“بسیار وجود دارد من می توانید انجام دهید. من واقعا نمی تواند خانه را ترک بسیار دیگر گفت:” 11 سال نائومی شکوفه Pleasanton.

او مدرسه مور ابتدایی بسته است. بنابراین پارک نزدیک خانه او. بسکتبال و مدرسه نمایشگاه علوم لغو شده است. در روز شنبه او و پدرش بودند جوراب زنانه ساقه بلند در کتاب در اوکلند کتابخانه Lakeview شعبه قبل از آن را می بندد در روز دوشنبه.

Zeke و سارا Durantini از اوکلند صرف بعد از ظهر شنبه خرید لوازم برای حفظ خود و خانواده خود را اشغال شده در طول shutdown — مداد رنگی و سایه نفت برای بچه ها مواد لازم برای مای-tais برای مامان و بابا. شروع دوشنبه Zeke که به طور معمول به کار می رود در ماگنولیا دم در سان فرانسیسکو در طول روز خواهد شد انتقال به زندگی به عنوان یک مادر اقامت در خانه پدر و خانه و مدرسه. مدرسه لغو شده است برای زن و شوهر دوم و چهارم-کلاس دختران و Zeke خواهد شد مشغول به کار از خانه و منجر آنها را از طریق خود درس آنلاین.

“این رفتن به یک تنظیم برای همه ما, که برای اطمینان حاصل کنید,” او گفت:.

Zeke نگرانی در مورد چگونه او را نگه داشتن کودکان و نوجوانان فعال در تمام طول روز, اما طرح خود را به چوب به یک برنامه شبیه به روال معمولی خود را — از جمله میان وعده و بازی می شکند در طول صبح “زنگ تفریح.”

برای دریافت اجتماعی خود را رفع, روز یکشنبه Durantinis در حال برنامه ریزی یک بازی باکلمات — نه در فرد اما بیش از Facetime — با برخی از دوستان در سان فرانسیسکو.

برای جیسون McNeely 37 ساله معلم خصوصی از نیویورک coronavirus تعطیلی قرار داده اند یک دمپر در منطقه خلیج تعطیلات. McNeely که در اینجا می آید هر سال به بازدید از دوستان قرار بود به ماندن با یک دوست در San Francisco اما تا به حال برای پیدا کردن محل سکونت پس از مدرسه ابتدایی خود را, دوست, دوست دختر, حضور تعطیل و توصیه دانش آموزان به خود قرنطینه به مدت دو هفته. در حال حاضر او را به ماندن با یکی دیگر از دوستان در اوکلند که او نیز کودکان و نوجوانان هستند که در مدرسه است.

به عنوان یک نتیجه از تعطیلات تبدیل به یک “نگهداری از کودکان سفر” و تنها با طولانی افزایش و یا گردش به رستوران ها عمدتا از روی میز McNeely گفت. آن را در سمت چپ او مطمئن نیستید که چگونه به اشغال خود برای بقیه سفر.

“این شرم آور خواهد بود برای آمدن به سان فرانسیسکو منطقه خلیج و تماشای فیلم تمام وقت,” او گفت:.

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه پیشنهاد کرد که دولت ممکن است محدود کردن داخلی, سفر McNeely همچنین نگرانی او قادر نخواهد بود به خانه. او در حال حاضر متعلق به یک ماشین اجاره فقط در مورد او نمی تواند به عقب پرواز به نیویورک است.

در حالی که بسیاری از ساکنان منطقه خلیج اقامت داشتند خانه شنبه دیگران بودند و در مورد حمایت از کسب و کارهای محلی مبارزه در طول شیوع کروناویروس و یا به سادگی رفع خستگی.

لباس و مغازه ها و بازی های آرکید و سالنهای ماساژ در فروشگاه ها در Tanforan بازار در سان برونو ایستاده بود و اغلب خالی به کارکنان نگاه در تلفن های خود را و یا پاک کردن جداول.

برای ناتالیا و اسحاق Dacanay این بازار بود و جایی برای رفتن در حال حاضر که مدارس خود را بسته اند و روشن را به خانه کار می کنند. گفتند آن بود غیر منتظره خالی برای شنبه.

“ما در نیمه حوصله بنابراین ما در اینجا به هدر زمان” ناتالیا گفت.

اما 38 ساله Genevieve هرناندز در حال اجرا errands در اوکلند دیدم یک پوشش نقره ای.

“من نوعی واقعا فقط مشاهده آن را به عنوان یک فرصت خوب به صرف زمان بیشتری را با خانواده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im