منطقه خلیج نگه می دارد به عید پاک یکشنبه سنت به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند در میان همه گیر سفارشات

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

پدر پاتریک Driscoll ایستاده بود زیر با شکوه سفید برج کلیسا یکشنبه در کلیسای مهد در منلو پارک پینوشت غرابت جشن عید پاک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شب گذشته کشیش به حال هستيم و از طریق یک جریان زنده یک عمل خانه عبادت به کار گرفته اند برای هفته ها از آنجا که از دولت دستور به ماندن در خانه به سرعت گسترش COVID-19.

“به کلیسا بود خالی در مهم ترین شب برای مسیحیان عید پاک افروزی است که عجیب و غریب” دریسکول گفت. “اما این چیزی است که باید انجام شود در حال حاضر.”

در سراسر منطقه خلیج مسیحیان و دیگران رها تعطیلات بزرگ اجتماعات در تلاش برای مبارزه با این ویروس است که دیده می شود تقریبا 1.8 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و 380,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

به عنوان صبح ابرها تبدیل به آفتاب بهار در بسیاری از مناطق وجود دارد در حال ظهور خانواده از مکان عبادت برای رفتن به صبحانه. وجود دارد هیچ رنگی تخم مرغ شکار در پارک, هیچ گروه, wildflower پیاده روی و یا سفر به ساحل.

برای اولین بار در سال 98 سان فرانسیسکوییها را به شرکت در غیر فرقهای طلوع آفتاب در پای امریکا بزرگترین صلیب بالای کوه است. دیویدسون است.

آنها نیز تعطیل در پارک گلدن گیت که در آن کشیش Latt Yishey از اولین برمه کلیسای باپتیست برگزار شده بود یک هوای عید پاک خدمات و صبحانه برای دو دهه بوده است.

اما خانواده های جشن در خانه با جمعی از خدمات آنلاین های عید پاک خود را شام در شب از طریق زوم و بسیاری از بچه ها هنوز هم خود پلاستیکی تخم مرغ و آب نبات.

Driscoll, 60 گفت: این مهم به چسبیدن به سنت در طول زمان از ترس و اضطراب به مردم امید. کلیسای عیسی مسیح نگه داشته است درهای خود را باز کنید روز و شب و مجاز یک تعداد انگشت شماری از مردم در یک زمان در داخل به انجام یک hourlong مراقبه شناخته شده به عنوان ستایش Eucharistic.

هفت محله های کشیش نشین نشسته سنگ هنوز هم در شکلات تیره چوبی pews در کلیسا بعد از ظهر یکشنبه در نماز سکوت همه نگه داشتن یک فاصله خوبی از یکدیگر. از غرش ماشین که گذشت هر چند تنها صدا به فیلتر به اتاق باریک.

“از آن شده است بسیار آرامش به این بازدیدکننده داشته است روزانه در طول لنت” Burlingame ساکن Cecelia جانسون گفت: در خارج از کلیسا است.

کلیسا بود که به روی عموم بسته شده و تنها در طول توده ها بودند که بصورت زنده توسط کشیش. در غیر این صورت تولد عیسی مسیح کلیسا باقی مانده است باز برای فردی نماز تقریبا هر روز و بازدید کنندگان شده اند پراکنده و آگاه نگه داشتن فاصله بین آنها دریسکول گفت.

“این یک زمان به انجام کمتر” دریسکول گفت. “این یک زمان به انجام بیشتر.”

کشیش Micaiah Irmler از سن خوزه در Southridge کلیسا ارائه یک رویکرد رمان یکشنبه: چهار خدمات در غرب وزش کنگره رانندگی در سینما. خطبه های نماز تحویل داده شد از طریق یک فرستنده رادیویی همان راه مهمانان را گوش در حالی که تماشای فیلم در ماشین خود را.

قبل از تعطیلات آخر هفته, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هشدار داده بود در کالیفرنیا به اقدامات احتیاطی و نه مخالف پناهگاه در خانه سفارشات با برگزاری این نوع از تجمعات که به طور معمول همراه با تعطیلات عید پاک و بهار آب و هوا.

“تمرین ایمان خود را, اما انجام این کار در راه است که اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن خود را سالم نگه دارید دیگران سالم و عدالت به تعالیم مسیح و خدا و دیگران” او گفت:.

Yishey از اولین برمه کلیسای باپتیست گفت: عید پاک خدمات نزدیکی گیلاس شکوفه درختان در پارک گلدن گیت به خود جلب کرده بود حدود 100 کاربران در هر سال است. او گفت: برخی از مردم به او گفته بود که آنها می خواستند برای رفتن به پارک یکشنبه با وجود اقامت در خانه سفارشات اما که او تصمیم به برگزاری این سرویس است.

Yishey گفت: او جلب کرد حدود 700 نفر آنلاین برای طلوع آفتاب خدمات; مخاطبان واقع رشد آنلاین چرا که نمازگزاران از سراسر جهان می تواند پیوستن به در در آن ساعت.

“ما احساس می کنیم مثل آن است که عید پاک به دلیل روح ما” گفت: Yishey که اضافه شده است که او ارائه تصویری از سال گذشته هوای آزاد, خدمات.

اعضای کلیسا نمی تواند لذت بردن از سنتی برمه عید پاک صبحانه با هم. اما Yishey گفت: بسیاری از خوردن با خانواده خود را در خانه خود را به عنوان بخشی از خدمات آنلاین. Yishey پنج عضو خانواده لذت می برد زرد, برنج چینی, دونات, برمه برنج خشک ماهی و سوسیس و, شیر, چای, او گفت:.

Yishey گفت که او تا به حال ارائه شده دعا برای سلامتی کارگران و قربانیان در سراسر جهان است.

“ما برای محافظت از خودمان و برای دیگران دعا,” او گفت:.

دریسکول گفت: روحانیت احساس اضطرار برای کمک به هر کسی که نیاز به به خاطر مردم “در حال صدمه زدن به. من تماس گرفتن از افرادی که احساس جدا شده است.”

یک San Jose State فارغ التحصیل Driscoll شده است یک کشیش برای 12 سال است. او شده است در منلو پارک کلیسا یک ساختار منحصر به فرد از جنگل مانند تنظیم برای تقریبا دو سال است.

“هنگامی که مردم به دریافت و همدلی برخی از آنها گریه” دریسکول گفت. “شاید خدا به ما می گوید این است که یک بار برای پاک کردن.”

Burlingame ساکن جانسون که به فروش خانه اش در ردوود شورز فقط قبل از وقوع منجر به یک دولت-شبکه مستند گفت: عید معمولا شامل یک تخم مرغ شکار با بچه ها یک وعده غذایی خانواده و جشن بهار است.

روز یکشنبه او به تماشای یک توده در آی فون خود را در خانه پایین خیابان از کلیسای عیسی مسیح. جانسون گفت که او و دوستان او برنامه ریزی شده برای به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی و کار بر روی پازل است که آنها را شروع کرده اند با هم.

Andrea هنسون از برکلی تا به حال بیش از حد در ذهن خود را به فکر می کنم در مورد هزینه های عید پاک به تنهایی این سال است. Henson, 49, یک رهبری سازمان از ما به کجا می رویم برکلی?, یک گروه که با این نسخهها کار برای کمک به بی خانمان ها.

هنسون روز یکشنبه گفت که او با بهره گیری از یک روز آرام پس از گذراندن هفته گذشته ارائه مواد غذایی و کمک به پاکسازی کمپین در گیلمن خیابان اردوگاه در برکلی است. او پیمانکاران به شمع زباله که Caltrans, کارگران در برنامه ریزی برای حذف آغاز صبح روز دوشنبه در تلاش برای کاهش جمعیت حشرات موذی که حمله به مردم هنوز هم زندگی در اردوگاه.

“این واقعا عید پاک برای ما” هنسون گفت. “ما باید برای دریافت کنید که سطل زباله را برداشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>