بسیاری از مکان ها, بنابراین زمان کمی! اگر تقویم خود را نگهداری نمی کند تا خود را با سفر رویاهای اتمام جدید ما در منطقه خلیج Daytripper سری که به بررسی سرگرم کننده بود در حیاط خلوت خود ما از جمله برخی از غیر منتظره مکان های بزرگ به پیاده روی فروشگاه و چنگ زدن نیش این که آیا شما در Vallejo Daly City, San Leandro یا رودخانه هملت از پورت کاستاریکا.

شما ممکن است حتی متوجه وجود کوچک ویکتوریا اسکله شهر در سواحل Carquinez Strait, بین مارتینز و Crockett. در دهه 1880 پورت کاستاریکا یک شهر شلوغ با راه آهن حیاط هتل ها و رستوران ها و کشتی برای حمل و نقل افراد و کالا در سراسر رودخانه است. امروز این احساس Brigadoon یک بلوک-کشش طولانی از twinkly چراغ که به طور ناگهانی به نظر می رسد از مه و ممکن است ناپدید می شوند دوباره در هر لحظه. آن را به یک نقطه خاص.

برلینگتون زنبور عسل

بسته که گفتن داستان, Burlington, هتل ساخته شده در سال 1883 بود یا یک فاحشه خانه و یا معتبر مسافرخانه در آن rollicking پورت روز. امروز آن را یک بازسازی B&B با یک قهوه خانه — شایان ستایش عسل خانه کافه در طبقه اول. شروع روز خود را با یک, پور بیش از, و تازه پخته شده: بیسکویت یا الهی پوند کیک مقداری عسل محلی.

ارل Flewellen صاحب تاریخی برلینگتون هتل و جذاب خانه عسل, کافه چت با مشتریان در بندر کاستاریکا عسل خانه کافه. (عکس هیلی نلسون)

جزئیات: باز از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر روزهای شنبه و از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر یکشنبه در برلینگتون هتل 2 کانیون لیک درایو پورت کاستاریکا; www.thehotelburlington.com.

پر تلالو رویاهای

مقاله تئاتر نشستن بر روی صفحه نمایش تئاتر رویاها در بندر کاستاریکا انتظار برای تخیل خود را به آنها را پر کنید. (عکس هیلی نلسون)

اگر شما تا کنون خرید در Anthropologie یا آن BHLDN بوتیک لباس عروس, شما به احتمال زیاد دیده می شود وندی ادیسون را پر تلالو كلاسيك قطعه تمام ویکتوریا تلون مزاج خارق العاده wirework و لترپرس کارت است که به خاطر طولانی رفته زمان. پورت کاستاریکا را در تئاتر رویاها جایی است که سحر و جادو اتفاق می افتد — و آن را باز کنید یک بار در هفته برای خرید. (ما غش کردن برای کسانی که در حلقه های نقره ای ستاره. به شما خواهد شد بیش از حد. همچنین کاغذ تئاتر. همچنین هر چیز دیگری.)

جزئیات: باز از 11 صبح تا 5 بعد از ظهر روز شنبه در 11 کانیون لیک درایو; https://wendyaddisonstudio.com.

پیاده روی در آسمان

مایکل کلارک از بنیسیا بازدید مسیرهای پیاده روی در دره تپه های منطقه ای پارک. (خوزه کارلوس Fajardo/اخبار منطقه خلیج گروهی)

مسیرهای پیاده روی پیاده روی باد راه خود را از طریق نزدیکی دره تپه های منطقه ای پارک ارائه با شکوه نمایش سن پابلو خلیج Carquinez Strait, Mount Diablo و کوه Tam. این Kestrel دنباله آن شروع می شود 5.8-مایل حلقه فقط در خارج از شهر Crockett, wending راه خود را به خوبی به نام آسمان دنباله.

و هنگامی که شما انجام می شود با همه که هوای تازه و ورزش و شام در انتظار در سال 1897 Bull Valley Roadhouse جایی که قبل از ممنوعیت کوکتل زوج با باور نکردنی, مدرن, کرایه.

جزئیات: پیدا کردن مسیرهای پیاده روی اطلاعات در www.redwoodhikes.com/EastBay/Crockett. گاو دره Roadhouse باز است برای شام پنج شنبه-یکشنبه و صبحانه در روزهای یکشنبه در 14 کانیون لیک درایو; www.bullvalleyroadhouse.com.

گاو دره Roadhouse مخلوط كلاسيك قرن 19 جذابیت با کشاورزی مدرن به چنگال کرایه. (دن هوندا/اخبار منطقه خلیج گروهی فایل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر