سناتور. برنی ساندرز در ادامه منجر به ریاست جمهوری خود را به رقبا در کمک های مالی از کالیفرنیا در ماه گذشته او به عنوان شرکت به طور متوسط سالانه بیش از 25 میلیون دلار در کمک های از سراسر کشور با توجه به گزارش مالی مبارزات انتخاباتی اواخر روز پنجشنبه منتشر شد.

اما سوپر پکس حمایت از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg همچنین در کمک های مالی از منطقه خلیج و فناوری صنعت اهدا کنندگان با pro-بایدن گروه بالا بردن بیش از 4 میلیون دلار و طرفدار Buttigieg گروه racking تا حدود 800,000.

و دو میلیاردرهای در مسابقه سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ و سابق سان فرانسیسکو صندوق های تامینی رئیس تام Steyer ادامه داد: پمپاژ چشم ظاهر مبالغ به مبارزات انتخاباتی خود را — $264 میلیون دلار بلومبرگ و $64 میلیون از Steyer — دادن آنها توانایی کوتوله رقبای خود را صرف در این مهم نهایی با حداکثر سرعت دویدن به مارس 3 شنبه اولیه.

به جمع آوری کمک های مردمی گزارش — آخرین عرضه خواهند شد که قبل از کالیفرنیا اولیه — به رای دهندگان بهترین عکس فوری در عین حال که مدعی خواهد شد که این منابع به رقابت در گلدن استیت را گران بازار آگهی و پرداخت سازمان در سراسر کشور.

ادامه روند ساندرز مطرح ترین پول از کالیفرنیا اهدا کنندگان. او در زمان مبارزات انتخاباتی در $2.8 میلیون دلار در کمک های مالی از بیش از 200 دلار از کالیفرنیا بیش از هر زمان دیگر مدعی با توجه به منطقه خلیج اخبار گروه تجزیه و تحلیل. از آنجا که اکثر ساندرز’ کمک 200 دلار یا کمتر که نیازی به گزارش به کمیسیون انتخابات فدرال خود را در کالیفرنیا کل مطمئنا حتی بالاتر است.

ساندرز شد و به دنبال آن سن. الیزابت وارن که 1.2 میلیون دلار در بزرگ-دلار کالیفرنیا, کمک های مالی و بایدن که $816,000. در طرف رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات مطرح $378,000 از بزرگ-دلار کالیفرنیا اهدا کنندگان در ماه گذشته.

در میان دموکرات ها هیچ انتخاباتی مطرح شده یک درصد بالاتر از آن کمک های مالی از دولت طلایی از گذشته در کالیفرنیا چپ در مسابقه: حدود 64 درصد از مقدار Steyer مطرح شده از فرد جزء به جزء اهدا کنندگان آمد از کالیفرنیا و نه از جمله خود. کالیفرنیا کمک های مالی 23 درصد از وارن مسافت از فرد جزء به جزء اهدا کنندگان و 22.8 درصد از ساندرز’.

قابل توجه وارن ژانویه به پایان رسید تنها با 2.3 میلیون دالر در بانک و مبارزات انتخاباتی او در زمان از یک خط اعتباری به منظور نگه دارید تا عملیات. اما پس از او فوق العاده بحث عملکرد در لاس وگاس در این هفته او مطرح شده است و بیش از 17 میلیون دلار تا کنون در ماه فوریه بهترین ماه تا کنون مبارزات انتخاباتی او گفت:.

تعدادی از نامزدها نیز افزایش فوق العاده PACs گروه مستقل است که می تواند جمع آوری کمک های مالی نامحدود اما محروم از هماهنگی با سیاستمداران آنها پشتیبانی می کند.

نرم افزار-بایدن گروه متحد این کشور است که با صرف میلیون ها دلار در تبلیغات حمایت بایدن گزارش بالا بردن $4.1 میلیون در ماه ژانویه است. گروه بزرگترین اهدا شد 1 میلیون دلار از Richard Blum, سرمایه گذاری بانک ها از سوی دیگر ، دایان فاینستاین که تایید فرمودند. لینک بنیانگذاران رید هافمن, سرمایه گذار, Ron Conway و Airbnb بنیانگذاران جو Gebbia نیز به میان $100000 $500,000 هر.

VoteVets فوق العاده PAC که پشت جانبازان در حال اجرا برای دفتر و پخش تبلیغات حمایت Buttigieg مطرح $825,000 در ماه ژانویه است. که شامل 100.000 دلار از Swati Mylavarapu ملی سرمایه گذاری صندلی Buttigieg انتخاباتی و مت راجرز از بنیانگذاران خانه های هوشمند شرکت Nest که زندگی در سان فرانسیسکو.

مبارزات حقوقی مرکز حزبی دولت خوب گروه ارائه یک شکایت با FEC این هفته متهم Buttigieg انتخاباتی به طور غیر قانونی از هماهنگی با Super PAC ادعا که یک Buttigieg استراتژیست ارسال گروهی یک محجبه پیام در مورد چه نوع از تبلیغات برای خرید در یک صدای جیر جیر. شهردار سابق انتخاباتی کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد شکایت.

در ضمن دو جدید و فوق العاده PACs نیز ظهور به حمایت وارن و بهداشت ، ctq در چند روز گذشته اما آنها نمی خواهد که به گزارش اهدا کنندگان خود را تا بعد از سه شنبه. امیلی لیست تایید شده است که با این نسخهها کار برای انتخاب کاندیداهای زن گفت: آن را به 250.000 دلار برای هر گروه.

این گروه های جدید به این معنی است که در حالی که تقریبا همه عمده دموکراتیک نامزدها آغاز مبارزات انتخاباتی disavowing همه حمایت از سوپر پکس, که ایالات متحده مخالف هم پاشیده است. پذیرش کمک از یک سوپر پک بود به خصوص نامطلوب حرکت وارن که تاکید مالی مبارزات انتخاباتی مسائل در طول مسابقه.

“این نمی تواند مورد که یک دسته از مردم آنها را نگه دارید و تنها یک یا دو نمی,” او به خبرنگاران گفت: روز شنبه برای توضیح فلیپ فلاپ. “اگر همه نامزدها می خواهید به خلاص شدن از شر سوپر پکس, شمارش من.”

هنوز هیچ یک از مردمی کمک های مالی و یا فوق العاده PACs می توانیم منابع مالی کنترل توسط دو میلیاردرهای در مسابقه.

بلومبرگ اهدا $264 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی خود در ماه ژانویه و مبارزات انتخاباتی خود را صرف $221 میلیون در حالی که Steyer اهدا $64 میلیون و صرف $53 میلیون. در مجموع بلومبرگ داده است مبارزات انتخاباتی خود $464 میلیون دلار تا کنون در حالی که Steyer داده است مبارزات انتخاباتی خود $267 میلیون.

اواز یا موسیقی دو نفری که هر دو صرف بیشتر از پول خود را در مبارزات انتخاباتی خود را نسبت به سایر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ, با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز. و بلومبرگ در حال حاضر صرف بیشتر در تلویزیون و رادیو تبلیغات از هر انتخابات ریاست جمهوری مدعی دقت شکوه باراک اوباما 2012 مجدد انتخابات در این هفته با توجه به ردیابی تبلیغ شرکت, تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک.

برجسته منطقه خلیج تکنولوژی و مالی رهبران شخصی سهم به انواع نامزدها در ژانویه.

بایدن کردم $2,800 از متی Cohler سابق Facebook اجرایی شد که یکی از پنج کارکنان در شرکت است و در حال حاضر یک شریک در شرکت سرمایه گذاری معیار, سرمایه همراه با یکی دیگر از $2,800 از همسرش, Pia.

دیوید desJardins — اوایل کارمند گوگل که در حال حاضر یک سرمایه گذار — به $2,800 به Klobuchar. ساندرز برداشت 1000 $از برایان میهن مدیر عامل آبی بطری قهوه.

و Steyer — که دقیقا نمی نیاز به پول — got $2,800 از Laurene Powell مشاغل نیکوکار و سرمایه گذار با امرسون جمعی و بیوه از شرکت اپل-استیو جابز بنیانگذار. او همچنین $2,800 از جیم کولتر از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری TPG سرمایه و همچنین به عنوان یکی دیگر از $2,800 از همسرش پنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im