مقامات در سراسر منطقه خلیج ارزیابی خود را در شهرستانها یکشنبه پس از یک شب دوم از اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس دیدم ماموران با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی و برخی از معترضان با شروع آتش سوزی و غارت.

روز شنبه تظاهرات به دنبال یک درگیری در سراسر منطقه خلیج و این کشور در روز جمعه که مردم به خیابانها در اعتراض به کشتار هفته گذشته جورج فلوید یک مرد سیاه پوست توسط پلیس در مینیاپولیس. افسر که فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای تقریبا دو ساعت قبل از مرگ او از کار اخراج شد از زور و متهم سوم-قتل درجه.

پلیس اوکلند گفت: آنها بازداشت حداقل سه نفر را به ظن اتهامات از جمله سرقت در اختیار داشتن اسلحه گرم و حمله با سلاح مرگبار. خارج از سازمان کمک به اوکلند افسران ساخته شده یکی دیگر از شش دستگیری به سرقت با توجه به وزارت اطلاعات عمومی افسر Johnna واتسون که به نام اطلاعات “اولیه است.”

وجود دارد بدون آسیب به افسران پلیس. تیراندازی گزارش شده است اما هیچ قربانیان پیدا شد.

در یک پیام ارسال شده شنبه شب به پلیس اوکلند صفحه توییتر موقت رئیس سوزان Manheimer خواست “اگر شما در حال آمدن به اوکلند و یا در اوکلند لطفا نشان دادن مسالمت آمیز و با احترام بگذارند.”

در شب جمعه افسران دستگیر شده بود 22 نفر در اوکلند.

سن خوزه سخنگوی اداره پلیس افسر Gina Tepoorten گفت که این گروه ندارد اطلاعات در مورد دستگیری ساخته شده در طول شنبه شب تظاهرات. او گفت: پلیس ساخته شده 50 دستگیری در شب جمعه مربوط به تظاهرات.

وقتی پرسید که آیا سن خوزه پلیس در حال آماده شدن برای بیشتر تظاهرات روز شنبه, Tepoorten کاهش یافته است به گفت و اشاره کرد در یک ایمیل که در بخش “اشتراک نمی تاکتیک است.”

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد در صبح روز یکشنبه را محکوم آسیب انجام می شود به سان فرانسیسکو کسب و کار شنبه شب پس از یک تجمع مسالمت آمیز تبدیل به هرج و مرج و تایید کرد که یک حکومت نظامی را اجرا و از 8 p. m. روز شنبه تا 5 صبح دوشنبه.

“خیلی سخت است هنگامی که شما ببینید چه چیزی شما را اتفاق افتاده به جورج فلوید و دیگران آن را سخت به یک واکنش است. آن را سخت به احساس درد” نژاد گفت: این شهرستان در یک یادآوری کنفرانس مطبوعاتی جریان آنلاین. “ما می دانیم که مردم صدمه دیده هستند ناراحت و عصبانی هستند — همه نوع از احساسات است.”

اما او افزود: ضرب و جرح مردم و آسیب انجام می شود به کسب و کار در شهر — از جمله از آتش سوزی تنظیم و غارت — “واقعا چیزی نیست که ما را می تواند تحمل کند.”

او اضافه کرد که “ما آنچه که ما باید انجام دهید برای محافظت از شهر به طوری که مردم امن هستند. که شامل حتی متاسفانه گاهی انجام کارهایی است که مردم را ناراحت کننده مانند در آوردن اضافی اجرای قانون است.”

حکومت نظامی نژاد گفت: می خواهم تا آخرین وضعیت “تحت کنترل است.”

سان فرانسیسکو رئیس پلیس بیل اسکات گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که در خارج از بهداشت و درمان کارگران و سایر کارگران ضروری مانند پاسخ اول مردم باید در حکومت نظامی ساعت.

او از مردم خواست تا در حفظ و تظاهرات مسالمت آمیز و اذعان کرد گروه او نقش در تسهیل تظاهرات مسالمتآمیز. اما گفت: پس از چند ساعت آرامش در شنبه اعتراضات را تشدید کرد و باعث “آسیب قابل توجهی” به سان فرانسیسکو کسب و کار. پلیس ساخته شده حداقل 10 جرم تلاش برای غارت اسکات گفت اما اشاره کرد که آنها هنوز در حال جمع آوری آمار.

“ما درک می کنیم به این دلیل ما در اینجا” اسکات گفت. “آمریکایی آفریقایی تبار مردان کشته شده اند در دست اجرای قانون است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر