نیروی نیش به دنبال دفاع از بهترین ربات عنوان

BattleBots بازگشت به کشف ممکن است 15. کشف خواستار آن را “بزرگترین های بین المللی زمینه” در این نمایش از 20 سال سابقه با بیش از 80 روبات از ده کشور برای مبارزه با غول مهره.

هر بازی را می بیند دو کنترل از راه دور روبات رقابت در سه دقیقه نبرد. نیروی نیش برنده این رقابت در سال گذشته است.

BattleBots است که ترکیب کاملی از مهندسی شوخ طبعی طراحی برش لبه و آدرنالین پمپاژ سرگرمی” گفت: Scott Lewers اجرایی و معاونت multiplatform, برنامه نویسی, کشف, واقعی, & سر از محتوای علم است. “این نشان می دهد کامل برای تمام اعضای خانواده برای با هم تماشا کنید. ما فوق العاده هیجان زده به کار با این تیم در BattleBots و Whalerock به آن را بزرگتر از همیشه قبل از. طرفداران خواهد بود blown away با آنچه آنها را ببینید.”

گوینده برنامه ورزشی کریس رز و UFC fighter Kenny Florian ارائه بازی توسط بازی در حالی که Faruq Tauheed است حلقه گوینده است. تولید تنظیم شده است برای شروع در ماه آوریل در لانگ بیچ کالیفرنیا است.

“برای طرفداران ما وجود دارد دو بار در سال: Robot Fighting فصل و در انتظار Robot Fighting فصل گفت:” کریس Cowan, اجرایی, تولید کننده Whalerock صنایع. “ما نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم که ما شریک کشف کرده است به طور چشمگیری افزایش یافته و ما برنامه نویسی بلوک ما برآورده سپاه از طرفداران اختصاص داده شده. تلاش برای تاج در این سال را در غالب مبارزه با ربات است!”

BattleBots قبلا پخش شده در فیلم کمدی مرکزی که در آن راه اندازی شد در سال 2000 و ABC.

اد Roski و گرگ Munson ایجاد BattleBots. آن است که تولید شده توسط BattleBots, Inc. و Whalerock صنایع. اجرایی تولید کنندگان لوید براون کریس Cowan, Edward P. Roski (Trey), Greg Munson, تام Gutteridge و هارون Catling. وایات Channell اجرایی برای تولید کانال دیسکاوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im