AKIRA tokyo olympics 137 days

به عنوان ژاپن در هشتم death از COVID-19 تایید شد که آبه دولت آمده است تحت فشارهای فزاینده داخلی و بین المللی منتقدان برای جلوگیری از کروناویروس که باعث این بیماری است. جمع آوری شتاب از شیوع بیماری در ژاپن و سراسر جهان را ترک کرده است دولت ژاپن با چند ابزار موثر در برابر COVID-19 و مطرح شبح از لغو بازی های المپیک توکیو که با توجه به شروع در فقط بیش از سه ماه.

پس از آموزش شهروندان برای جلوگیری از مکان های شلوغ و حوادث در مقیاس بزرگ مانند کنسرت های موسیقی به تعویق افتاد و حتی تمدید مهلت بهار, اظهارنامه مالیاتی, ژاپنی ها به تازگی دولت در زمان خود برجسته ترین گام در عین حال در برابر COVID-19 “درخواست” تمام مدارس ابتدایی به نزدیک تا 8 آوریل سال 2020 است.

بخشنامه اگر به دنبال حفظ خواهد کرد 13 میلیون دانش آموز در سراسر ژاپن در خانه چه شده است به عنوان یک اقدام بی سابقه توسط دولت ژاپن پس از جنگ جهانی دوم است. به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 توکیو دیزنی لند هم ساخته شدید تصمیم به تعطیل یک وضعیت دیده نمی شود پس از زلزله ویرانگر و سونامی 11 مارس 2011.

این آبه دولت مدرسه بسته شدن برنامه شد و بلافاصله مورد انتقاد است. بازتاب نگرانی های دیگر بهداشت عمومی کارشناسان یوشیدا ماساکی رئیس انجمن ژاپنی برای محیط زیست عفونت (JSEI) و یک عضو از دولت خود COVID-19 خبرگان گفت:

ただ、感染が起きている地域での休校は感染を広めないためにはよいと思うが、感染が起きていない地域で同じ対応をとることにどれほどの効果があるかはわからない。子どもたちが外に出歩き、友だちと遊んでしまっては効果は下がるだろうし、現時点で評価することは難しい。

در حس پیشگیری از انسان به انسان انتقال در مناطق که در آن وجود دارد در حال حاضر حضور COVID-19 بسته شدن مدارس ممکن است کمک به کاهش انتقال است. با این حال بسته شدن مدارس که در آن ویروس است که در حال حاضر نمی خواهد به هر گونه تفاوت در همه. همچنین (حتی با مدارس بسته) کودکان و نوجوانان خواهد بازی پس از آن سخت است برای تعیین اینکه آیا تعطیلی مدارس در واقع کار خواهد کرد.

Ogi Naoki رسانه ها و شخصيت برجسته و مفسر در آموزش و پرورش نیز اظهار داشت که این مدرسه ابتدایی بسته خواهد بود بسیار دشوار است در دو درآمد خانواده ها که به احتمال زیاد قادر به ترتیب مهد کودک. در همین حال مقامات و سیاستگذاران بوده مشورت با بخشنامه ادامه به بیان “سردرگمی و خشم.”

پتانسیل هرج و مرج ناشی از تعطیلی مدارس و نشان داده شد با تصمیم تعداد زیادی از پرستاران در هوکایدو در بیمارستان باقی می ماند و در خانه به دنبال پس از کودکان خود را:

Chyron ترجمه: نانو بیمارستان: حدود 170 نفر (20 درصد از کارکنان پرستاری) قادر به نظر می رسد تغییرات به دلیل مسئولیت مراقبت از کودکان.

این آبه دولت با عجله به نظر می رسد به در نظر گرفتن اقدامات علیه COVID-19 ممکن است در بخشی از افزایش انتقاد هر دو در خانه و خارج از کشور در مورد آن تلاش های اولیه برای مهار این بیماری در قرنطینه از کشتی کروز الماس شاهزاده در یوکوهاما آغاز شد که در 4 فوریه.

کشتی کروز قرنطینه منجر به یک قارچ تعداد COVID-19 عفونت روی عرشه کشتی و خشم بیش از عدم درک مناسب از روش های پزشکی توسط کادر پزشکی اختصاص یافته به آزمون و نظارت بر مسافران و خدمه.

آن را نیز به نور آمد که کارکنان اختصاص داده شده به الماس شاهزاده فرستاده شد بازگشت به کار در بیمارستان ها و در ادارات دولتی بدون آزمون برای عفونت COVID-19.

تست پزشکی کارکنان رها شده بود و پس از آن آشکار شد که با یک برنامه به طور بالقوه تعداد بالایی از پزشکی و کارگران دولت ناتوان و نتایج مثبت برای COVID-19 معنی خواهد بود وجود دارد هیچ راهی برای به دست آوردن هر کار انجام می شود.

پس از پرداخت یک سفر به قرنطینه الماس شاهزاده خانم ایواتا Kentaro یک بیماری عفونی, متخصص ساخته شده یک ویدیو از آنچه او را دیدم و ادعا کادر پزشکی بودند “نقض تمام اصول کنترل عفونت.” بعد از ویروسی باعث طوفان در ژاپن و سراسر جهان, Iwata حذف آن.

“من قصد […] بود برای تغییر آنچه که اتفاق می افتد در داخل کشتی کروز و قصد من این بود که به انتقاد از کسی” Iwata بعد توضیح داد در یک کنفرانس مطبوعاتی هنگامی که پرسیده شد که چرا او برداشته شود ،

اما آسیب های سیاسی به دولت ژاپن در حال حاضر انجام شده است. Masuzoe ییچی سابق وزیر بهداشت بود که در مجلس به عنوان فرماندار توکیو بیش از هزینه های رسوایی در سال 2016 اخراج یک سطح پهن هرچیزی به زبان انگلیسی در دوستان سابق خود در دولت:

چند روز بعد نیویورک تایمز وزن در ژاپن در پاسخ به COVID-19. در زبان انگلیسی نظر قطعه منتشر شده در فوریه 26, کویچی Takano یک دانشمند علوم سیاسی و رئیس دانشکده هنرهای لیبرال در دانشگاه سوفیا در توکیو اظهار داشت که “رهبران” حس حق نژاد بی تفاوتی و بی کفایتی” در هنگام برخورد با COVID-19. این “بی کفایتی” Takano می گوید, همراه با نهادی “اینرسی” در بوروکراسی (“صدای هشدار در مورد قریب الوقوع بحران و شما ممکن است سرزنش باعث آن” Takano می نویسد) باعث بحران در ژاپن است.

اضافه کردن فشار بیشتر به دولت آبه برای موفقیت در مقابله با COVID-19 شد اظهارات به طور گسترده ای گزارش شده در سراسر جهان توسط دیک پوند یک مقام ارشد با کمیته بین المللی المپیک که در ژاپن “سه ماه برای تصمیم گیری سرنوشت بازی های المپیک” را در توکیو برگزار شد با شروع ماه جولای 24.

ژاپنی, توییتر متوجه شباهت ها بین توکیو 2020 المپیک گرفتار با تهدید در حال رشد از یک بیماری همه گیر و فیلم انیمیشن Akira. در سال 1988 فیلم آخرالزمانی و پر هرج و مرج نئو توکیو در حال آماده شدن برای میزبانی بازی های المپیک در سال 2019.

در فوریه 28, “فقط انصراف از آن!” (#中止だ中止) یک خط از آکیرا در مورد لغو داستانی المپیک همراه با یک تصویر از یک بیلبورد از فیلم trended در توییتر در ژاپن است.

در آکیرا با 147 روز برای رفتن به بازی نابودی کل آماده است به فرود در توکیو. در زندگی واقعی و در تاریخ 28 فوریه سال 2020 نیز نشانه 147 روز تا شروع توکیو 2020 summer games.

#فقط انصراف از آن!
این صحنه از آکیرا همچنین می گیرد در این تاریخ (فوریه 28). من اگر جای جدید توکیو ورزشگاه نیز خواهد بود بخار?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de