حامیان ثبت نام برای توله’ ‘خانه جدید’

در فوریه. 10 دو روز قبل از شیکاگو توله کوزه و خشکشویی گزارش به بهار آموزش در مسا آریزونا متحرک ورزشی شبکه راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی برای این تیم جدید تلویزیون های صفحه اصلی.

در این فصل همه محلی توله telecasts خواهد بود در خیمه های سرمایه گذاری مشترک از توله و Sinclair Broadcast Group.

شبکه راه اندازی Feb. 22 هنگامی که توله خود را بازی اول پیش فصل بازی.

این یک تغییر بزرگ در شهر دوم. توله ها تا به حال پخش شده است در WGN-تلویزیون برای 70 سال و در کابل on NBC Sports, شیکاگو, سرمایه گذاری مشترک از Comcast و توله White Sox گاو و Blackhawks از سال 2005.

مرتبط با: خیمه شبکه تساوی بوس برای صاحب

“قصد دارد به مردم هنوز در تلاش برای کشف کردن” از کجا می توانم تماشای توله, بازی,'” گفت: Amy McDevitt معاونت بازاریابی به صورت متحرک.

این کمپین با استفاده از موضوع “خانه های جدید از . . .” با عناوین مانند “خانه جدید از امید” “خانه جدید از درام” “خانه جدید از اتصال.”

“ما در حال رفتن به ضربه بزنید و به درایو صفحه اصلی آگاهی از تمام مزایای نام تجاری با استفاده از تصاویر و احساسات و چه طرفداران از طریق زمانی که آنها در حال تماشای نه نوبت توله بیس بال.”

کمپین است به احتمال زیاد به اجرا فراتر از روز افتتاحیه و احتمالا به اواسط ماه آوریل McDevitt گفت.

خیمه شبکه شده است تعداد زیادی از سوالات در وب سایت خود را از مردم تعجب که در آن برای پیدا کردن کانال جدید. این سایت تا به حال یک ویجت است که اجازه می دهد تا مردم پانچ در کد پستی و حامل برای پیدا کردن شبکه کانال موقعیت;.

سینکلر کمک کرده است خیمه دریافت حمل و نقل در حدود 40 ٪ از منطقه شیکاگو خانه اما سوال بزرگ این است که آیا خیمه در دسترس خواهد بود به مشترکین از Comcast در بازار غالب ارائه دهنده کابل با 1.5 میلیون خانه.

Comcast در زمان یک سال برای راه اندازی بزرگ ده شبکه 10 سال پیش در لس آنجلس داجرز’ SportsNet L. A. شده است قادر به رسیدن به موافقت نامه حمل و نقل با DirecTV و دیگر حامل های ترک اکثر بینندگان در تاریکی.

با طناب برش کابل حامل شده اند به دنبال کاهش هزینه های خود را در تلویزیون بسته ساخت مذاکرات با قیمت بالا ورزشی منطقه ای شبکه های به طور فزاینده ای بحث برانگیز است.

مایکل مک کارتی مدیر کل خیمه شبکه ورزش انتظار ندارد کانال یا توله طرفداران برای دریافت بسته

“ما امیدوار و خوشبین” مک کارتی گفت.

کابل حمل مذاکرات اغلب بیا پایین برای آخرین لحظه او اشاره کرد. “من نمی توانم تصور کنید که ما یک توله فصل بدون Comcast. اما ما لازم نیست که هر گونه خبر و گزارش از این لحظه.”

خیمه نیز به دنبال اضافه کردن حمل و نقل با مجازی MVPDs مانند Hulu Plus زنده تلویزیون و یوتیوب تلویزیون برای رسیدن به افرادی که در حال پخش تلویزیون.

تبلیغ شده اند و پیدا کردن جدید شبکه مک کارتی گفت.

“ما در واقع راه جلوتر از ما فروش برنامه و ما بسیار خوشحال با تعدادی از حامیان مالی که امضا کرده اند” او گفت:.

مک کارتی آماده نیست به نام حامیان اما شبکه زده معاملات با تویوتا که نام معروف خیمه خارج تاریخی زمینه انوری آبجو تامین کننده A-B InBev ساز Budweiser و Binny آشامیدنی انبار که سخنگوی چند سال گذشته بوده است توله مدیر جو Maddon که قرارداد منقضی خواهد شد و کاپیتان لس آنجلس فرشتگان در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im