بیس بال می تواند گسترش نجومی از طریق شکرگزاری

زمینه سطح رسانه ها

وجود دارد می تواند بیس بال در طول سال 2020 تعطیلات با ایالات متحده آمریکا امروز گزارش جمعه که هر دو لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان خود را در حال حاضر به تمدید فصل تا شکرگزاری به منظور حفظ به عنوان بسیاری از برنامه های که ممکن است.

ایالات متحده آمریکا امروز همچنین گزارش شده است که تحت یک توافق جمعه بازیکنان با قرارداد تضمین شده را شروع به دریافت یک پیشرفت 5.000 دلار در روز به 60 روز تا حداکثر $300,000. بازیکنان خواهد بود موظف به بازگشت پول اگر یک فصل ایفا کرده است.

ESPN روز جمعه گزارش داد که این قرارداد شامل یک شرط که در آن بازی نمی خواهد سر تا ممنوعیت تجمع توده برداشته شده است اگر چه خنثی سایت بازی و بازی بدون طرفداران گزینه های است که می تواند بازبینی شود.

این طرح به گسترش فصل تا شکرگزاری است کمی کمتر جاه طلبانه از یکی فوق العاده عامل اسکات بوروس پیشنهاد لس آنجلس تایمز این هفته که قرار دادن یک پتانسیل بازی 6 از سری جهانی در روز کریسمس.

برنامه ریزی از بازی به اواخر ماه نوامبر و دسامبر می تواند نیروی استفاده از خنثی-سایت سالن در گرم آب و هوا شهرستانها و یا در شهرستانها با گنبد استادیوم ها اگر چه چند جزئیات نازل شد در روز شکرگزاری طرح که گزارش شده در توییتر.

بیس بال را باز روز شد مجموعه را به جای پنج شنبه, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف برنامه به طور نامحدود. بهترین سناریو این گزارش بهار آموزش سرگیری در ماه مه با شروع فصل در ماه ژوئن اگر چه تاخیر می تواند دیگر اگر بازی ها حتی بازی های برگزار شده در همه.

قصد بوروس’ طرح برای حفظ یک 162-بازی فصل به طور منظم در حالی که شکرگزاری طرح انجام می شود “فقط به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها شبیه یک فصل کامل به عنوان ممکن است” با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز بیس بال نویسنده باب Nightengale.

Nightengale نیز روز جمعه گزارش داد که بازیکن می تواند گسترش به 29 بازیکنان برای ماه اول پس از بازی از سر گرفته است. که از 26-مرد فهرست اسامی بودند که قرار بود در محل برای اولین بار در این فصل است.

هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد آنچه اتفاق می افتد به همه ستاره بازی است که برنامه ریزی شده را در لس آنجلس در ورزشگاه طفره زن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>