بارت در آخرین برنامه ای برای مقابله با جرم و جنایت: پست افسران مشکل در ایستگاه

اوکلند — بارت اداره پلیس می خواهد بیشتر به سطح شیب دار تا حضور خود را در قطار و در ایستگاه های تعیین ضرب و شتم ماموران به بالا خاص جرم متوقف می شود به عنوان سیستم حمل و نقل کار می کند برای اطمینان سواران که فرار کرده اند در میان نگرانی ها در مورد ایمنی خود را.

بارت رئیس پلیس اد آلوارز گفت: وزارت تلاش برای استخدام بیشتر افسران و راه اندازی قطار به طور منظم گشت زنی پرداخت شده است خاموش با اشاره به 18 درصد کاهش جرم و جنایت در ماه ژانویه نسبت به ماه اول سال 2018 است.

هنوز جرم در سیستم بارت رز برای ششمین سال متوالی در سال 2019 با جرایم خشونت آمیز تا 4 درصد و تمام جنایات تا 11 درصد در مقایسه با سال 2018 است.

و یکی دیگر از حمله خشونت آمیز در سیستم سه شنبه که در آن یک مرد ضرب و شتم یکی دیگر از مسافر با یک زنجیره ظاهرا بی دلیل حمله روی یک ساعت شلوغی قطار در اوکلند برداشت لرزاند عناوین و اعصاب برای سواران عصبی در مورد جرم و جنایت است. که حمله همچنان تحت بررسی با هیچ مظنون در بازداشت است.

“ما نیاز به گوش دادن به ما سواران و خود نگرانی” آلوارز گفته بارت هیئت مدیره در طول یک ارائه در سالانه خود عقب نشینی شنبه که در آن عضو مورد بحث چگونه به ساقه کاهش ridership و چگونه حمل و نقل عمومی آژانس در درجه اول وظیفه با در نظر گرفتن مسافران در اطراف منطقه خلیج باید به اداره منطقه ای بحران بی خانمانی که اغلب نقش را در آن قطار و سیستم عامل.

“سواران ما به ما می گوید که آنها نا امید و احساس نمی امن در سیستم ما” آلوارز اضافه شده است.

حمل و نقل ridership شده است در سراسر کشور و در سراسر منطقه خلیج است. اما بارت مقامات شده اند به خصوص در مورد داده ها نشان شیب کاهش در شب و آخر هفته ridership زمانی که بسیاری از مسافران شکایت دارند که آنها احساس ناامنی هنگامی که ساعت شلوغی جمعیت مردن یا نادر سرویس باعث می شود مصرف حمل و نقل کمتر جذاب است. که یک مشکل بزرگ برای بارت به این دلیل که آژانس متکی به مسافران کرایه درآمد برای تقریبا نیمی از آن از بودجه عملیاتی.

بارت هیئت مدیره در زمان شده است تضاد در مورد چگونه به مقابله با افزایش جرم و جنایت با برخی از مدیران با احتیاط از یک آمرانه پاسخ به مشکلات مانند بی خانمانی که آنها نگرانی می تواند مقدار به جرم فقر است. در بالای تاریخی مملو روابط بین جوامع رنگ و اجرای قانون به طور کلی این سازمان پلیس مواجه شده اند, انتقاد زیادی نژادی و نابرابری در اين گروه را بازداشت استناد و صرف بیش از یک دهه به دنبال به دست آوردن مجدد جامعه اعتماد پس از سال 2009 کشتن اسکار گرانت توسط بارت افسر.

“همه جوامع می خواهید ایمنی و آنها می خواهند اجرای قانون” بارت رئیس جمهور هیئت مدیره Lateefah سیمون گفت: پنج شنبه. “آنها نمی خواهند اجرای قانون است که عادلانه نیست.”

با وجود آن رزرو بارت مدیران تا کنون امضا در بسیاری از اداره پلیس طرح های جدید و تلاش خود را برای استخدام بیشتر افسران.

آلوارز گفت که او برنامه ریزی شده به درخواست بودجه در بارت بودجه برای یکی دیگر از 19 افسران پلیس در علاوه بر این به 19-افسر افزایش مدیره مصوب سال گذشته است.

تا کنون این سال, بارت پلیس اختصاص داده اند 22 کارکنان به موقعیت های جدید گشت قطار و ایستگاه در شب و تعطیلات آخر هفته. یک ده سنتی افسران پلیس بودند اختصاص داده شده به آموزش تیم در ماه ژانویه در حالی که 10 غیر مسلح سفیران از میان بخش خدمات اجتماعی افسران شروع شش ماه برنامه آزمایشی گشت قطار در روز دوشنبه.

بخش آخرین ابتکار یک فشار به اختصاص یک تعداد انگشت شماری از افسران را به گشت زنی در ایستگاه های تک به جای داشتن آنها را گزاف گویی بین چندین متوقف می شود به عنوان آنها به طور معمول اختصاص داده شده به انجام. با نگه داشتن آن دسته از افسران در یک مکان آلوارز گفت: آنها می توانند ایجاد روابط با عوامل ایستگاه و منظم سواران در حالی که نزدیک در مواقع اضطراری است.

مدیر لیز ایمز (ames) با استقبال از ایده و گفت آن را به یاد می آورد “روز از ضرب و شتم پلیس.”

که در ایستگاه یک اختصاص افسر روشن نیست هنوز. پس از یک محاکمه اجرا است که در آن یک افسر مستقر شد در بلبوآ پارک ایستگاه زیر راش تلفن همراه, دزدی آلوارز گفت که کار با واحد خبر تازه استخدام جنایت تحلیلگر به تعیین پنج ایستگاه در سیستم با بزرگترین نیاز به یک ثابت افسر.

“ما در حال قرار دادن بیشتر افسران در قطار ما در حال قرار دادن سفیران در قطار ما یک برنامه در محل برای ادامه به بارت امن” آلوارز در مصاحبه ای گفت:, و اضافه کرد که وزارت کار به “دریافت کنید که احساس وحشت از مردم است که باعث می شود آنها فکر می کنم که بارت امن نیست.”

او اذعان کرد هر چند “ما باید آن را اثبات کند به آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دیدگاهتان را بنویسید