بارت با هدف آب و هوا coronavirus بحران بودجه بدون کرایه افزایش یا اخراج

با وجود فروشي به بودجه خود بارت برنامه بدون اخراج و یا کرایه افزایش آن را به عنوان هدایت بحران مالی در میان جهانی coronavirus همه گیر است که تعقیب صدها هزار نفر از سواران از منطقه خلیج هسته سیستم حمل و نقل.

بودجه سالانه است که بارت هیئت مدیره تایید شده صبح روز پنجشنبه همچنین مجموعه صحنه را برای یک بحث این سقوط بیش از نقش خود در اداره پلیس پرسیدن که آیا سنتی مسلح ماموران پلیس حق پاسخ به مشکلات از بی خانمانی, بهداشت روان و اعتیاد به مواد مخدر.

عدم نفوذ $915 میلیون هزینه های طرح که مقامات آژانس را خواستار شوند “متعادل اما به مخاطره انداخته است.”

این سازمان تخمین می زند سوار کرایه به طور معمول آن را منبع اصلی درآمد خواهد بود کمتر از یک سوم قبل از همه گیر سطوح هر چند مقدار می تواند در نهایت به مراتب پایین تر یا بالاتر بسته به اینکه چگونه coronavirus بحران تابه. مسافران آغاز کرده اند به آرامی بازگشت به بارت و دیگر سیستم های حمل و نقل اما ridership به سختی رخنه کرد و بالاتر از یک دهم از آنچه در قطار بودند حمل قبل از COVID-19 تعطیل منطقه خلیج است.

فروش مالیات یکی دیگر از کلید جریان درآمد نامشخص با توجه به رکود اقتصادی است. و بارت بودجه بانک ها در دریافت $184 میلیون ارزش یک بار فدرال کمک های اولیه است که هنوز رتبهدهی نشده است امن.

در همین حال آژانس هزینه های در حال بالا رفتن است. ایستگاه های جدید را باز کرد در اوایل این ماه در میلپیتاس و شمال سان خوزه و این سازمان قصد دارد به صرف $44 میلیون در فشرده تمیز کردن تجهیزات حفاظتی برای کارکنان و قایق از دیگر اقدامات برای محدود کردن گسترش coronavirus و پیروزی ویروس-با احتیاط سواران.

“آینده با بودجه در این زمان نامشخص بوده است مانند راه رفتن یک tightrope” بارت رئیس جمهور هیئت مدیره Lateefah سیمون گفت.

به تعادل بودجه بارت را بسته خالی کارکنان کاهش یافته است یک طرح به استخدام 19 جدید, افسران پلیس, حذف افزایش می دهد برای مدیران و معوق $40 میلیون پرداخت جدید خود را با قطار شش سال در میان سایر مراحل است.

در هیئت مدیره این دو تا بیشتر از لحاظ مالی محافظه کار اعضای آن کاهش نمی به اندازه کافی در کاهش بارت را صرف در یک زمان زمانی که آژانس باید نیروبخش برای یک برنامه به طور بالقوه طولانی رکود اقتصادی است.

“ما در یک رکود و آن را می تواند شدید” گفت: مدیر لیز ایمز که رای برابر بودجه همراه با مدیر Debora آلن. “ما نیاز به یک نگاه سخت در آنچه که ما می توانید برش.”

آلن گفته است که مقدار کمی از کارکنان از اخراج “مخالف عقل سلیم” با توجه به این که آژانس ridership است تا به طور چشمگیری کاهش یافته است. او پیشنهاد اصلاح بودجه به قطع یکی دیگر از $51 میلیون از هزینه های طرح در جلسه روز پنجشنبه رفتم ولی هیچ جا.

بارت کارکنان و چند تن از اعضای هیئت مدیره که رای به نفع بودجه می گویند برش کارکنان کوته بینانه حرکت; مدیر جانیس Li گفت: انجام این کار خواهد “به طور مستقیم و به طور جدی تحت تاثیر قرار بارت توانایی به مقیاس بالا” به عنوان سواران بازگشت چرا که استخدام کارگران نیاز به یک آموزش طولانی روند.

یک ایده این است که نمی آیند تا پنج شنبه بود پیاده روی کرایه تعادل بودجه.

“این است که ما قصد به افزایش کرایه,” بارت سخنگوی Alicia Trost گفت: گذشته از تورم مبتنی بر افزایش هیئت مدیره این سازمان مصوب سال گذشته است. بعد از آن افزایش خواهد اثر را در سال 2022.

اما با خیلی قطعیت و پنج رای نمی تواند حرف آخر را در بودجه: هیئت مدیره قصد دارد به تجدید نظر در هزینه های طرح هر سه ماه بیش از سال مالی آینده ایجاد تغییرات بر اساس چگونه به بازیابی گستراند.

یک مسئله هیئت مدیره در نظر گرفته خواهد شد در بودجه تجدید نظر در اکتبر اصلاحیه وادار ملی با اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس. اصلاح می پرسد کارکنان برای شناسایی “رویکردهای جدید است که تاکید می کند در پاسخ به بی خانمانی, سلامت رفتاری و سوء مصرف مواد بدون تکیه بر مسلح پلیس.”

کسانی که مشکلات اجتماعی اغلب بازی کردن در بارت قطار و در آن ایستگاه منجر به شکایت از سواران که گفت: آنها احساس ناامنی و و شد به طور فزاینده ای انتخاب دیگر گزینه های حمل و نقل به خصوص در شب و تعطیلات آخر هفته. تخته سنگ مترقی بارت مدیران که حمایت اصلاح بودجه استدلال آنها دقیقا همان نوع از مشکلات که حل نمی شود با معمولی اجرای قانون است.

“هیچ افسر بیرون کشیدن خود را به استناد کتاب می توانید با نوشتن سه ماه سرپناه ماندن (یا) دارو و درمان و خدمات” گفت: مدیر بیوان Dufty.

بودجه در حال حاضر شامل یک گام در این جهت تغییر 2 میلیون دلار ارزش coronavirus بودجه برای اجرای آژانس ماسک مورد نیاز و اجتماعی فاصله دستورالعمل های دور از افسران پلیس و کرایه بازرسان و بارت تیم غیر مسلح سفیران.

“واقعیت این است که ما را ساخته اند برخی از شدید اشتباهات و ما خواسته اند زنان و مردانی که افسران پلیس برای حل بسیاری از مشکلات است که آنها لازم نیست که هر یک از این ابزار برای حل” Dufty گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>