بر انتقاد شدید ‘توتالیتر دموکراسی” و “یکپارچه رسانه”


می گوید مذهبی پخش آنها نیاز به وزنه تعادل به انبوه رسانه های تثبیت

دادستان کل ویلیام بار با استفاده از یک سخنرانی به ملی مذهبی رسانههای چهارشنبه (فوریه. 26) به هدف مترقی دموکرات و “انبوه تثبیت” رسانه ها و یا قرار دادن یکی دیگر از راه های رئیس جمهور مورد علاقه توییتر اهداف.

بار خود را در زمان NRB کنوانسیون مخاطبان در نشویل در چیزی است که از یک ترکیب فلسفه سیاسی/تاریخ کلیسایی تور, لمس کردن در سنت آگوستین Tocqueville روسو و جان آدامز.

اما مقصد نهایی این حال در این روز که در آن او سرزنش زمان “پرشور” نظام سیاسی در درگیری بین لیبرال دموکراسی که او به عنوان دولت محدود و آزادی های فردی و دموکراسی توتالیتر که او گفت: “به دنبال غرق فرد در یک جمع دستور کار” و “دگرگون آزادی های فردی در حمایت از نخبگان مفاهیم مورد آنچه که بهترین خدمت جمعی” که او گفت: امروز مترقی دموکرات ها در حال تبدیل شدن به.

مرتبط با: مذهبی, پخش رتبه بندی مسائل

او آن را به نام یک قالب ناجی دموکراسی که جایگزین سیاست برای دین و نیاز به یک شناخت نخبگان برای هدایت توده ها. او گفت: “جدید “ترقی خواهان” تبدیل شده اند به طور فزاینده “مبارز و توتالیتر” با یک سوسیالیست ، جمع دستور کار است.

Barr گفت: هدف از کسانی که ترقی خواهان و “توتالیتاریسم در زیر یک روکش دموکراتیک انتخاب” به “تبدیل همه ما به 25 ساله زندگی در دولت زیرزمین, تمرکز انرژی ما در به دست آوردن یک بزرگتر کمک هزینه به جای گرفتن کار و در حال حرکت.”

و چه شده است که یکی از فرسایش bulwarks در برابر این “اسلاید به سمت استبداد?” رسانه های جریان اصلی.

بر گفت و متنوع مطبوعات ارائه فرم عدم تمرکز قدرت اما در حال حاضر که “شرکت های بزرگ–و یا جریان اصلی–رسانه های مطبوعاتی در انبوه تثبیت” و “قابل ملاحظه ای یکپارچه” دیدگاه” در حالی که روزنامه نگاران به طور فزاینده ای خود را به عنوان عوامل تغییر به جای خبرنگاران در واقع رسانه ها دارای قدرت برای بسیج افکار عمومی در یک جهت خاص با کسانی که بسیج در حال تبدیل شدن بیشتر و قدرتمند با فشار به عنوان متحد خود را.

“این است که یک چرخه مثبت و من فکر می کنم این منصفانه است که می گویند که این نهاد مطبوعات نقش به عنوان یک موج شکن برای استبداد اکثریت در معرض خطر” گفت: Barr.

رئیس جمهور تهمت استدلال شده است که دموکرات مترقی و در غیر این صورت باید بسیج رسانه های جریان اصلی به عنوان متحد خود را در تلاش به او را پایین آورد.

اما بار تا به حال برخی از موعظه برای گروه کر و همچنین پیدا کردن برخی از امید در رسانه ها مردمی او پرداختن.

“کلید برای احیای مطبوعات که نقش حیاتی برای کشت بیشتر تنوع صداها در رسانه ها,” او گفت:. “این است که در آن شما در آمده است. شما یکی از آخرین holdouts در تحکیم ارگان ها و ديدگاه مطبوعات است. بنابراین ضروری است که شما همچنان کار خود را و همچنان به عرضه مردم با متنوع واگرا دیدگاه در اخبار روز. و در این سکولار آن است که به خصوص حیاتی است که خود را مذهبی چشم انداز است که ابراز شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>