Barnfind در آهنگ سریع برای موفقیت در چین


Barnfind در آهنگ سریع برای موفقیت در چین

Barnfind در آهنگ سریع برای موفقیت در چین

شرکت افتخار در چینی پخش قله می بیند مشتری خود را برنده اولین جایزه ورزشی تولید و دریافت قابل توجهی از پروژه های جدید

پکن – فوریه 28 سال 2020 – Barnfind چین دفتر منطقه ای از Barnfind فن آوری – یک رهبر بین المللی در فیبر حل های حمل و نقل است که در آهنگ سریع برای موفقیت است. محل باز در آوریل 2019 به خدمت بهتر و پشتیبانی این شرکت بسیاری از مشتریان موجود و همچنین به عنوان پاسخ به افزایش تقاضا برای Barnfind راه حل های به سرعت در حال رشد بازار است. در اواخر سال 2019 Barnfind پایان کاربر GRT (گوانگدونگ تلویزیون) مفتخر شد در چینی ها پخش نشست با ورزشی جایزه اولین جایزه برای حوادث استفاده می شود که قابل مکمل Barnfind دنده.

Barnfind چین همچنین اعلام کرد که آنها موفق به دریافت یکی دیگر از سفارش های بزرگ برای بازار چین است. این پیروزی بیشتر خواهد شد اعلام کرد در جریان آزادی مطبوعات زیر نصب و راه اندازی.

2019, چینی, پخش تکنولوژی اجلاس فروم و سالانه کمیته برگزار شد و در اواخر اکتبر در سین کیانگ; co-میزبانی سین کیانگ ایستگاه تلویزیونی سین کیانگ تولید و ساخت و ساز سپاه و رادیو تلویزیون و چین Television technology development co. LTD.

بیش از 50 ایستگاه های تلویزیونی مسئول فنی فقرات چینی صنعت پخش از سراسر کشور همراه با سیستم فروشندگان تجهیزات رادیو و تلویزیون ارائه دهندگان OB ون تولید کنندگان واحدهای R & D و سایر شرکت های فن آوری با هم جمع شده بودند.

نماینده ارشد Barnfind Technology (Shenzhen) Co., Ltd. یک سخنران برجسته, معرفی همه Barnfind خطوط تولید و به اشتراک گذاری اطلاعات خود را در خصوص سازگاری با سیستم های پخش در زمینه برجسته سازی کنترل از راه دور تولید برنامه های کاربردی. او به طور خاص متمرکز بر گوانگدونگ تلویزیون و توضیح داد که چگونه Barnfind فیبر سیستم انتقال استفاده می شود برای تولید در مقیاس بزرگ برنامه های مانند رویدادهای ورزشی و تنوع را نشان می دهد.

علاوه بر این, GRT – یک بالا پایان کاربر از Barnfind دنده اهدا شد ورزشی جایزه اولین جایزه برای آن 4K تولید بازی افتتاحیه 2019-2020 فصل بسکتبال چین و دیگر مهم بین المللی ورزشی حوادث در سال 2019. Barnfind عرضه تصویری, صوتی و انتقال نوری از همه کانال های در این زمینه و استودیو و همچنین بین OB وانت و GRT HQ.

در پایان از ارائه های متعدد تلویزیونی به عنوان به خوبی به عنوان کمیته خود را مشورت با Barnfind نماینده در مورد استفاده از محصولات این شرکت برای کاربردهای متعدد از جمله برای آینده است.

Barnfind نروژ HQ تبریک Barnfind چین برای دستاوردهای خود را و پشتیبانی برجسته در ورزش پخش دامنه.

در مورد Barnfind:

Barnfind فن آوری مستقر در Sandefjord, نروژ, تولید کننده, چند منظوره, سیگنال حمل و نقل پلت فرم است که پشتیبانی از سیگنال های متعدد در یک فریم از جمله رایج تصویری و مخابراتی با فرمت هایی مانند KVM SDTI SMPTE 2110 و 2022-6, مهدیه, 4K 60p گردش HDMI, DVI, CAM-CCU ، علاوه بر این وجود دارد که 32 x 32 روتر در قاب با re-مشکلات ناسازگار بودن در همه خروجی (BNCs و SFPs) ارجاع ورودی افزونگی کامل و قابلیت یکپارچه CWDM/multiplexing DWDM. Barnfind کنترل نرم افزار BarnStudio می توان از وب سایت. این BarnOne پلت فرم است همچنین سازگار با بسیاری از 3rd party سیستم های کنترل مانند LAWO (VSM), BFE/فولاد خوزستان, DNF, TSL, RASCULAR, BlackMagic راس openGear/داشبورد افق/Dataminer, ScheduALL ، Barnfind ارائه می دهد جهان پیچیده ترین CAM-CCU راه حل قادر به پشتیبانی از 18 x CAM-CCUs در یک فیبر تک با لرزش کم و پوشیدگی است. Barnfind شناخته شده است به عنوان قهرمان شرکت; در بر داشت در بسیاری از ورزش قهرمانی در سراسر جهان است.

Barnfind متعلق به بخش خصوصی است و دارای دفاتر در آسیا چین و ایالات متحده آمریکا و بیش از 60 شرکای محلی و نمایندگان فروش در سراسر جهان.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا Barnfind وب سایت: http://www.barnfind.no

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>