Barbadian شاعر Kamau Brathwaite در پشت برگ میراث زبان

Barbadian شاعر Kamau Brathwaite می خواند شعر خود را “کالیپسو” در “کالیپسو” در دانشگاه ویرجینیا در مارس 2008. تصویر گرفته شده از یک ویدیو یوتیوب آپلود شده توسط RJ Ramazani.

محترم Barbadian شاعر Kamau Brathwaite که صدای منحصر به فرد بود به رسمیت شناخته شده جهانی به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از کانن پس از جنگ غرب هند ادبیات درگذشت در فوریه 4, 2020, در سن 89.

متولد Lawson ادوارد Brathwaite خود را تکامل به Kamau Brathwaite — که عمدی جفت خود را انتخاب آفریقایی برای اولین بار نام خود را با داده بریتن نام خانوادگی — نماینده فضا او حک شده برای این دو به همزیستی. کار خود را شناخته شده برای آن نوآوری “Creolisation” از زبان انتگرال بود در کمک به ایجاد یک حس هویت منطقه ای در درد پس از برده داری و استعمار. در کنار نویسندگان مانند درک والکات و V. S. Naipaul, Brathwaite جمع آوری کمک کارائیب صدا برای رسیدن به گوش جهان است.

او خود را شروع کردم از طریق فرانک Collymore جسورانه مجله ادبی Bim اجازه داده است که در حال ظهور نویسندگان کار به عنوان خوانده شده بیشتر در کنار تاسیس منتشر غرب هند نویسندگان. وبلاگ یادداشت از La-La Land پیشنهاد کرد:

اما اگر آن را [فرانک] Collymore را تشویق که زنده نگه داشته شاعرانه رگ در Brathwaite آن وقت خود را در ساحل طلا (مدرن و روز غنا) از سال 1955 تا 1962 ساخته شده است که این تصویر واضح در ذهن خود را از ارتباط نزدیک بین آفریقا و کارائیب تجربه است. به نظر من Brathwaite مادام العمر تلاش مبتنی بر این فرض استوار است که, کارائیب, فرهنگ ذاتا متصل به فرهنگ آفریقایی و نه با استفاده از یک اثیری یا ژنتیکی اتصال, اما از طریق فعال تغییر و تحول در هنجارهای اجتماعی که صورت گرفت بیش از بیش از سه قرن برده داری […]

در یک منطقه که در آن دهه بعد هنوز هم وجود دارد یک بحث بر سر استفاده از “مناسب” به زبان انگلیسی در مقابل لود عبارت “گویش”, Brathwaite ابداع اصطلاح “ملت language”, است که او به عنوان تعریف “نوع انگلیسی صحبت افرادی که آورده بودند به کارائیب رسمی فارسی اما زبان بردگان و کارگران این بندگان که آورده بودند.”

هوشمند خود را و عشق به دفاع از این هیبرید به عنوان نه تنها معتبر از نظر زبان اما جدایی به کارائیب, هویت, الهام بخش بسیاری دیگر از غرب هند نویسندگان از جمله سام Selvon و لوئیس بنت. آنچه در آن نیز انجام شد محل سهام در ارزش منطقه سنت شفاهی که از طریق آن بسیاری از آداب و رسوم آفریقایی تایید شد و به تصویب رسید در این دوره از اقیانوس اطلس تجارت برده.

به عنوان Facebook کاربر تارا Inniss-گیبس آن قرار دهید:

خواندن Kamau نزدیک ترین شما می توانید احساس برای قرار دادن احساسات شدید از هر دو تروما و عشق برای یک زبان است که خود را به صفحه…

یادداشت از La-La Land بیشتر توضیح داده شده:

Brathwaite ادعا می کند از طریق شعر او که orality – سخنرانی – پادشاه است. […] به عنوان مثال در سال 1992 Brathwaite منتشر انتخاب اشعار بیشتر از دو trilogies, ‘این Arrivants,’ (1972) و دیگر تبعیدیان’, (1975) به جز در این مرحله او تا به حال کشف مزایای استفاده از کار بر روی یک کامپیوتر. این منجر به توسعه خود را ‘Syncorax تصویری به سبک متون است که راه دیگری برای توصیف استفاده از فونت های مختلف سبک ها و اندازه های مختلف در سراسر کتاب. تغییرات رخ می دهد هر دو در یک شعر و از شعر به شعر و دیدنی گرافیک اثر آشنایی خود را به دور انداخته و به عنوان یک زیبایی هوس و یا یک قصیده به شگفتی های تکنولوژی. پس از دوم موشکافی آن آشکار می شود که گرافیک نوآوری ها در واقع شامل برجسته برای تکثیر طبیعی تاکید و مدولاسیون است که مربوط به کارائیب گفتار.

Brathwaite اولین سه مجموعه شعر — “حقوق عبور”, “ماسک” و “سلیمان” — منتشر شده در جانشینی سریع در سال 1967 ’68 و ’69 او را به دست آورده به رسمیت شناختن جهانی و تحسین منتقدان. آنها بعد از چاپ به عنوان “Arrivants”. او پس از آن سه گانه — “مادر شعر” (1977), “خورشید شعر” (1982) و “X/خود” (1987) — همچنین به delved پرسش از هویت.

هنگامی که او در حال عبور بود که در رسانه های اجتماعی منطقه ای شهروندان شروع های خود را اذکار. ارسال کلمات خود را در شعر “کالیپسو”, Barbadian چند رسانه ای هنرمند و متصدی Annalee دیویس گفت: در Facebook:

من به یاد داشته باشید سخنرانی خود را در فرانک Collymore سالن چند سال پیش — که بسیار زیبا اهنگ در صدای او یک ریتم است که می تواند تنها آمده اند از باربادوس و منحصر به فرد ترین راه استفاده از خود را بسیار خود زبان که افتخار ما هستند. […]

استفاده او از ملت زبان و وسعت کار او تولید برگ یک علامت پاک نشدنی در همه ما و من می دانم که مردم در اطراف کارائیب و آن خارج خواهد سوگواری عبور خود را به عنوان ما را در باربادوس.

نخست وزیر این کشور را میا Mottley ادای احترام پرداخت به Brathwaite به عنوان “به راحتی یکی از تیتان پس از استعمار ادبیات و هنر” در حالی که جورج Padmore موسسه توصیف او به عنوان “یک سوم از پان کارائیب سه نفر از بنیانگذاران منی کارائیب هنرمندان جنبش” (دو نفر دیگر که ترینیداد, John La رز و جامائیکا-بر اساس اندرو Salkey).

Facebook کاربر Candace بخش گفت که Brathwaite را “نفوذ در [او] کار به عنوان یک Caribbeanist عمیق بود” در حالی که علمی Chamarie Wójcik به یاد محبت خود را. پروفسور Kenneth Ramchand یاد Brathwaite را قوی سهم:

Kamau همه کاره بود و همیشه جالب است. او نوشت: مهم ترین کتاب در مورد Creolisation, discoursed گسترده در ‘ملت زبان’ که او نشان داد درخشان در شعر او و نخست نفوذ خود در منطقه را کشف احتمالی آن قوی عامیانه و سنت های شفاهی. کار خود را و تئوری های خود را تغذیه در قنات لینک بین کارائیب و آفریقا و آفریقایی و آن را به خصوص حساس به موسیقی و ریتم ها و تصاویر مختلف از فرهنگ آمریکایی است. […] من هرگز منحرف در تحسین من برای او علاقه پرشور در فرهنگ ما و جامعه خود را وحی بومی خود را باربادوس به عنوان ریشه و روشن نماد و دیماه رسمی آزمایش در خود آیه. آن است که تسلی که مثل والکات و [ویلسون] هریس او از دست داده است به ما از او گذشت به آگاهی تمدن ما.

Kamau Brathwaite نیز دانشگاهی و احترام مربی او مورد مطالعه در دانشگاه کمبریج را پمبروک دانشگاه و دارای مدرک دکترا از دانشگاه ساسکس. او دریافت کننده هر دو گوگنهایم و فولبرایت فرصت های مطالعاتی و کتاب های بسیاری منتشر شده در مورد فرهنگ آفریقایی و هویت.

وقت خود را صرف در غنا به عنوان یک آموزش و پرورش افسر تا حد زیادی تحت تاثیر درک خود را از تجربه. برخی از مهم دانشگاهی آثار عبارتند از: “فرهنگ عامیانه از بردگان در جامائیکا” (1970), “بعد از ظهر از وضعیت کلاغ”, (1982) و “تاریخچه صدا”, (1984) که در آن او را به جلو نظریه خود را بر روی ملت زبان. او همچنین تا به حال به استادی نانامی به بازی در دانشگاه نیویورک و دانشگاه غرب هند.

به خوبی به رسمیت شناخته شده در ادبی جهان Brathwaite شد و در سال 2006 بین المللی برنده جایزه شعر گریفین جایزه برای مجموعه خود را “متولد شده به سرعت اسب”. او همچنین برنده نوستدت جایزه بین المللی ادبیات (1994) طلا Musgrave مدال برای ادبیات از موسسه جامائیکا (2006), the Poetry Society of America رابرت فراست مدال (2015) و قلم/Voelcker جایزه شعر (2018).

تا آنجا که خود را علمی نوشته وقایع پس از استعمار کارائیب تجربه آن است که Brathwaite شعر که اسیر تخیل از هر دو منطقه و جهان است. در کلمات Facebook کاربر ریچارد دریتن:

[I]t به عنوان یک شاعر/شمن که نام خود را برای همیشه خواهد بود رزونانس هر زمان کارائیب [مردم] سعی کنید برای ایجاد حس خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet