ویژگی های جدید و قابلیت اجازه می دهد رسانه ها سازمان ها از هر اندازه و در هر پلت فرم ماهرانه پوشش انتخابات با استفاده از اطلاعات در زمان واقعی و گرافیک

کمبریج Ontario — 5 مارس سال 2020 — Bannister دریاچه امروز اعلام کرد که آن صنعت پیشرو تجمع داده ها و مدیریت محصول پرست را در حال حاضر شامل اضافی انتخابات-قابلیت های خاص. پیشرفت جدید اجازه خواهد داد که رسانههای, ایستگاه, گروه, جریان, خبری, خدمات, آنلاین و شرکت های رسانه ای برای راه اندازی انتخابات با پوشش خبری کامل سرمقاله داده ها و گرافیک پشتیبانی می کند. پیچیده سیستم انتخابات در طول تاریخ شده است سفارشی ساخته شده توسط شبکه خبر بخش و دور از دسترس برای بسیاری از شرکت های رسانه ای. Bannister دریاچه آفتاب پرست انتخابات راه حل فراهم می کند هر خروجی رسانه ها با توانایی حرفه ای پوشش انتخابات و مصرف خودکار AP انتخابات و یا تصمیم میز HQ داده ها و یا وارد کردن نتایج به صورت دستی.

جدید انتخابات ماژول ویژگی های قابل تنظیم, مسابقه پیگیری و قابلیت فیلتر کردن اجازه می دهد تولید کنندگان به تمرکز خاص در مسابقات مورد علاقه. سرمقاله تیم می تواند با استفاده از آفتاب پرست به دنبال نژادها بر اساس ستاره نامزدهای نزدیک نتایج جغرافیا و یا معیارهای دیگر. تولید کنندگان همچنین می توانید از پیش ساخته شده مجموعه ای از نژادها به آنها را به آسانی در دسترس برای هوا. به عنوان یک سیستم مبتنی بر وب, آفتاب پرست می تواند پشتیبانی از تعداد نامحدودی از کاربران اجازه می دهد تولید کنندگان و گزارش تیم برای دسترسی به نتایج جستجو و قابلیت های خود را از هر نقطه.

در انتخابات ماژول تولید کنندگان می تواند به سرعت ایجاد گرافیک لیست پخش جمعیت با نتایج زمان واقعی بر اساس نژاد آنها زیر و نمایش آنها را بلافاصله. آفتاب پرست همچنین اجازه می دهد تا تیم تولید به اضافه کردن نامزد headshots سفارشی کردن UI به صفر در خاص نژادها و یا گروه از نژادها و جابجایی به صورت دستی نتایج باید اطلاعات تغذیه قطع شود.

“انتخابات همه چیز در مورد نتیجه گرفتن در هوا به سرعت و با دقت گفت:” گئورگ Hentsch رئيس جمهور Bannister دریاچه. “جدید Chameleon انتخابات ماژول اطمینان حاصل شود که هر گوینده و یا رسانه های شرکت می توانید برنده بیش از مخاطبان بر روی هر پلت فرم با داده محور گرافیکی و تجزیه و تحلیل.”

در علاوه بر این به مدیریت گرافیک برای پخش, انتخابات, تولید کنندگان می تواند اهرم آفتاب پرست API برای توزیع داده های مربوط به نتایج به طیف گسترده ای از گرافیک موتورهای جمله NDI SDI و HTML 5. زیر مجموعه ای از داده ها را می توان استراتژیک توزیع در مجموعه صفحه لمسی, واقعیت افزوده, واقعیت های سیستم های صفحات وب و یا برنامه های کاربردی موبایل. این مهم از ویژگی های اجازه می دهد تا مشتریان برای گسترش پوشش انتخابات به رسانه های اجتماعی و وب سایت ها و برنامه های کاربردی تعاملی.

مطمئن باشید که برای بازدید Bannister دریاچه در سال 2020 NAB نمایش غرفه SL4711.

اطلاعات بیشتر در مورد Bannister دریاچه راه حل در دسترس است www.bannisterlake.com.

# # #

در مورد Bannister, دریاچه, Inc.
Bannister دریاچه پیشرو در ارائه دهنده حرفه ای گرافیک گرافیک صفحه نمایش راه حل برای پخش تلویزیون, کابل, ماهواره های صوتی/تصویری و اطلاعات ارائه برنامه های کاربردی esports و علامت های دیجیتال در سراسر جهان است. شرکت راه حل های ادغام یکپارچه با زیرساخت های موجود در حالی که خودکار ادغام و نمایش داده از منابع داده خارجی, بهبود بهره وری هر سازمان است. بازدید Bannister دریاچه آنلاین در www.bannisterlake.com.

روابط عمومی Link: www.ingearpr.com/BannisterLake/200305BannisterLake.docx

عکس لینک: www.ingearpr.com/BannisterLake/BL-NAB-Election-PR-Preview.png
عکس عنوان: Bannister دریاچه آفتاب پرست انتخابات ماژول اجازه می دهد تا رسانه ها سازمان ها از هر اندازه و در هر پلت فرم ماهرانه پوشش انتخابات با استفاده از اطلاعات در زمان واقعی و گرافیک.

دنبال Bannister دریاچه
Facebook: https://www.facebook.com/BannisterLake/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bannister-lake-software/
توییتر: https://twitter.com/bannisterlake
یوتیوب: https://www.youtube.com/channel/UCyztFDpw_dx278QdroHlbDg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im