بنگلادشی به نوبه خود به سایت های ویدئویی در طول COVID-19 مستند

Screenshot from a video of The Ajaira Ltd. Click on the image to play video.

تصویر از یک ویدیو از Ajaira Ltd. بر روی تصویر کلیک کنید برای بازی های ویدئویی.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

هر روز در سراسر جهان بیش از دو میلیارد کاربران سازمان دیده بان بیش از یک میلیارد ساعت از محتوا در یوتیوب. پلت فرم بسیار محبوب است که بیش از 500 ساعت از محتوای آپلود شده در هر دقیقه است.

در بنگلادش یوتیوب رشد تا به حال مدت طولانی است که مانع آهسته سرعت اینترنت و کم نفوذ — اما همیشه از رول از خدمات 4G در سال 2018 یوتیوب بینندگان در این کشور سر به فلک کشید. رانندگی این افزایش این است که مجموعهای از مطالب جدید سازندگان مباهات تعداد زیادی از مشترکین و نمایش ها به خصوص در بنگلادش (بنگالی) زبان.

در حال انجام COVID-19 “در سراسر کشور تعطیلات” (مستند) بنگلادشی در حال گزارش با استفاده از داده های اینترنتی در بیش از 50 درصد از معمول خود را به طور متوسط با بسیاری از آنها watching YouTube و Facebook ویدئوها در زبان محلی.

تلفن همراه مبتنی بر رشد

از فوریه سال 2020 بنگلادش تا به حال بیش از 166 میلیون مشترک تلفن همراه و 99.98 میلیون کاربران اینترنت با بیش از 94 درصد از آنها با استفاده از تلفن های همراه خود را برای رفتن آنلاین.

بیش از سه سال گذشته تعداد کاربران اینترنت در بنگلادش رشد کرده است بیش از 50 درصد است. با توجه به گزارش دیلی استار در سال 2018 وجود دارد بیش از 29 میلیون یوتیوب بیننده با 28 درصد از آنها بین سنین 18 تا 24 و 23 درصد بین سنین 25 و 34.

این ارقام به طور قابل توجهی افزایش یافت و پس از دولت کاهش قیمت پهنای باند اینترنت تا 50 درصد در ماه ژوئن 2019.

سرگرمی

بالا مشاهده محتوا دسته بندی برای زبان محلی فیلم و سرگرمی (47 درصد) و به دنبال آن موسیقی (24 درصد) و شیوه زندگی (17 درصد).

تعدادی از محتوای اصلی سازندگان باید به دست اورد شهرت در طول سال. سلمان Muqtadir خود را ایجاد کانال “ماهی قزل آلا TheBrownFish” در سال 2012; او در حال حاضر 1.32 میلیون یوتیوب مشترکین. خنده دار خود را skits در زندگی جوان بنگلادشی در ادامه به سرگرم کردن بسیاری از بینندگان:

دیگر محبوب یوتیوب هنرمندان شامل “Ajaira محدود” و “شوخی پادشاه سرگرمی”.

جوان توحید افریدی که آغاز شده به عنوان یک YouTuber در سال 2015 و در حال حاضر دارای سه میلیون به علاوه مشترکین ارائه می دهد سرگرم کننده حکایات و وبلاگ سفر که برنده قلب جوان بنگلادشی. افریدی نیز دیگر تاریکی در ارسال پیام های در مورد چگونه به امن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

به عنوان نام نشان می دهد, “G-سری اول فیلم” یک کانال یوتیوب ارائه رایگان “Dhallywood” بنگلادش فیلم های بسیاری در کیفیت HD. آغاز شده فقط پنج سال پیش کانال — که صدها نفر از فیلم ها در کتابخانه خود را — جذب بیش از سه میلیون بنگلادشی مشترکان هر دو از داخل کشور و سراسر مهاجر. “جاز چند رسانه ای” یکی دیگر از فیلم بر اساس entertainment channel.

بنگلادش درام تلویزیونی نیز بسیار محبوب در میان بینندگان پس از چندین کانال اختصاص داده شده به این سری از جمله “NTV Natok” جذب میلیون ها نفر از مشترکین.

“Mayajal” یک Buzzfeed-سبک مطالب کانال در بنگالی. آغاز شده توسط چند جوان در تاریکی, در چهار سال گذشته نیز بسیار محبوب است.

Screenshot from Mayajal. Click on the image to play video.

تصویر از Mayajal. بر روی تصویر کلیک کنید برای بازی های ویدئویی.

موسیقی

موسیقی — از بنگلادش, باند, به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی متن از فیلم ها و سریال های تلویزیونی — کمک به حدود یک چهارم از یوتیوب بینندگان. “عقاب موزیک ویدیو ایستگاه” یکی از محبوب ترین است 4.92 میلیون مشترک و بیش از 950 میلیون بازدید.

نزدیک در پاشنه خود هستند “G سری موسیقی”, “Anupam فیلم آهنگ” و “Sangeeta موسیقی”.

“Gaan بنگلادش” تلویزیون ماهواره ای کانال یوتیوب نیز به دست اورد محبوبیت جذب 1.48 میلیون مشترک. “عامیانه استودیو بنگلادش” است که منتشر بنگالی آهنگ محلی نیز به طور گسترده ای بازدید:

Screenshot from Folk Studio. Click on the image to watch video.

تصویر از قوم استودیو. بر روی تصویر کلیک کنید به تماشای فیلم.

مواد غذایی

در حالی که شما به راحتی می توانید پیدا کردن دستور العمل های هندی, آسیایی و غربی مواد غذایی آنلاین منابع دستور العمل برای بنگالی ظروف به چالش کشیده بود تا چند سال پیش زمانی که بنگلادش در تاریکی شروع به آپلود پخت و پز ، بسیاری از این کانال ها بسیار محبوب است.

“پخت و پز استودیو توسط Umme” مثلا 1.46 میلیون مشترک و بیش از 213 میلیون total views. در فیلم Umme توضیح می دهد که استدلال پشت هر مرحله در دستور, و اغلب نشان می دهد روش های جایگزین از پخت و پز ظرف همان مانند دستور برای معروف “حاجی بریانی” از داکا:

“ادویه بنگلادش” یکی دیگر از محبوب های آشپزی, کانال های آن را به عنوان گسترش آن آشپزی پوشش به قاره خوراک شامل هند-غذاهای چینی. در ضمن Nahida طولی کانال که تمرکز بر روی کیک و کوکی ها به یک میلیون مشترک در ماه دسامبر 2019.

اخبار

با تشکر از عدم وجود کابل TV در بسیاری از خانه های روستایی در بنگلادش همراه با گسترش گوشی های هوشمند با دسترسی به اینترنت ارزان, بسیاری از ایستگاه های تلویزیونی نیز راه اندازی شد, یوتیوب, کانال های ارائه livestreams از اخبار و همچنین مطالب دیگر. این کانال جذب سطوح بالایی از بینندگان اعم از 1.84 میلیون به بیش از 5 میلیون مشترک.

نامتعارف محتوا

نیز وجود دارد که مخاطبان آماده برای طیف وسیعی از موضوعات دیگر از جمله تکنولوژی, بررسی آموزش و پرورش و محتوای دینی.

این Rajshahi کاتولیک اسقف برای مثال یک کانال یوتیوب که با استفاده از آن برای به اشتراک گذاشتن خطبه های نماز جمعه توده ها و پیام های دیگر از اسقف. با توجه به پدر پاتریک Gomes های وابسته به قلمرو اسقف کمیسیون هدف این است که “برای تغذیه روح از مؤمنان که نمی تواند شرکت در مناجات” از هفته بعد از استراحت در اکثریت مسلمان کشور یکشنبه است نه جمعه.

“Farjana نقشه کشی آکادمی” یک کانال توسط یک دختر بنگلادشی که آپلود ویدئوها از مداد نقاشی. با نزدیک به چهار میلیون مشترک در سراسر جهان او ویدئوها دیده شده است بیش از 459 میلیون بار در چهار سال گذشته به تنهایی.

با بیش از 2.5 میلیون مشترک “AroundmeBD” یکی دیگر از کانال فوق العاده ای. Liton علی خان که شد از Shimulia در کوشتیا غربی بنگلادش آغاز شده آپلود ویدئوها در مورد روستای خود را از بازار ماهی با راهنمایی در مورد چگونه به صورت تجاری مزرعه ماهی. هنگامی که خود را در کانال محبوب شد او با استفاده از خود را در یوتیوب درآمد به خوراک بین 500 و 1000 نفر در روستای خود را هر هفته و به اشتراک گذاشته شده ابتکار در کانال. همیشه از پسرم مشهور آمریکایی مواد غذایی, وبلاگ نویس, بررسی خان کانال Shimulia تبدیل شده است شناخته شده به عنوان اولین یوتیوب ایجاد کرد — ویدئوها در مورد فعالیت های این روستا در حال آپلود به یوتیوب و آنها در مجموع دریافت بازده از آن:

فراتر رفتن از یوتیوب

سرگرمی های آنلاین مشاهده در بنگلادش است نه محدود به یوتیوب ، سیستم عامل مانند BongoBD آغاز شده است که در یوتیوب نیز تولید محتوا در بنگالی و جریان آنلاین. لقب “Netflix بکشد از بنگلادش” Bongo, BD ارائه می دهد مبتنی بر اشتراک جریان ویدئو پلت فرم و یک برنامه اختصاص داده شده.

Rabbitholebd, سرگرمی, شبیه, سرگرمی, پلت فرم, که همچنین حفظ آن محبوب کانال های یوتیوب.

تصویری از Coronavirus

در نور از COVID-19 همه گیر از “BongoBD” کانال یوتیوب آپلود شده است تعدادی از فیلم های آموزشی, به اشتراک گذاری اطلاعات در زبان محلی در مورد اقدامات احتیاطی:

در تلاش برای سرگرم نگه داشتن مردم در خانه هنگامی که این مستند آغاز شد “BongoBD” ساخته شده تمام سرگرمی کتابخانه در آن جریان ویدئو سایت رایگان برای همه کاربران در بنگلادش است.

بینندگان از یوتیوب محتوا در کشور رشد 61 درصد در سال در سال در سال 2019. با روند فعلی را ادامه خواهد داد به گسترش ساخت آن را به یک بازار جذاب برای زبان محلی محتوا سازان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>