Bamberger می پیوندد Amobee به عنوان رئیس تجاری افسر


Exec شده بود با Verizon رسانه

تبلیغات شرکت فناوری Amobee گفت: آن را به نام جک Bamberger به عنوان رئیس تجاری افسر یک موقعیت جدید.

Bamberger که به گفته معاون مشارکت جهانی در ورایزون رسانه ها منجر خواهد شد Amobee شرکت پلت فرم تلویزیون های اجتماعی و ایمیل فروش; بازاریابی; توسعه کسب و کار; داده ها و تجزیه و تحلیل و همچنین راه حل های متخصصان است.

او خواهد شد به گزارش Amobee مدیر عامل Samba Natarajan.

“ما خوش شانس به یک رهبر با جک, تجربه و ترکیب منحصر به فرد از عمیق دیجیتال و رسانه های سنتی تخصص همانطور که ما حرکت به بعدی مهم فصل رشد برای Amobee” گفت: Natarajan. “با خود معنی دار ارشد روابط در رسانه ها بالا و شرکت های فن آوری جهانی برندها و سازمان ها و رسانه های اجتماعی را یدک جک کمک خواهد کرد را Amobee به ارتفاعات جدید در سطح جهان است.”

در Verizon, رسانه های Bamberger مسئول جهانی سازمان همکاری های جهانی, سرمایه گذاری, مشارکت, راه حل های جهانی و جهانی حساب. قبل از Verizon رسانه Bamberger شد رئیس جمهور دیجیتال و آمریکای شمالی در WPP را MEC. او در اوایل برگزار شغل در Dentsu, مردیت شرکت تایم وارنر و Interpublic ،

“من قویا بر این باورند که تبلیغات و سازمان صنعت گرسنه بازی در حال تغییر راه حل های که می تواند کسب و کار خود را در حالی که در همان زمان به طور چشمگیری بهبود بازده برای رانندگی بهتر در نتایج کسب و کار” گفت: Bamberger.

“بیشتر وقت من صرف با Amobee تیم بیشتر تحت تاثیر قرار من با Amobee محصول ارائه شده و چشم انداز و همچنین با عمق و وسعت و ارزش آن اطلاعات جامع محور قابلیت—از خطی و تلویزیون متصل به تلفن همراه و رومیزی—همه در یک پلت فرم واحد” Bamberger گفت. “من واقعا نمی توانید صبر کنید برای شروع داشتن بحث در مورد چگونه Amobee می تواند کمک به ارائه ارزش در تبدیل این صنعت در حالی که بهبود اثربخشی بازاریابی با بهترین و نوآورانه ترین بازاریابی و آژانس رهبران در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>