ViacomCBS دارای سه لایه استراتژی

ViacomCBS مدیر عامل باب Bakish پیش بینی که شرکت برای جریان درآمد را افزایش می دهد 35 درصد و 40 درصد در سال 2020 است.

صحبت کردن در این شرکت در سه ماهه درآمد تماس پنجشنبه Bakish گفت که از جمله اشتراک و تصویری دیجیتال تبلیغات این شرکت تا به حال 1.6 میلیارد دلار در جریان درآمد در سال 2019 تا 60%.

Bakish گفت که شتاب حرکت در جریان یکی از شرکت های کلیدی اولویت های استراتژیک.

مرتبط با: ViacomCBS گسترش ستاره بازحمت حرکت کردن حق رای دادن

جریان کسب و کار بدست شلوغ به عنوان شرکت های رسانه ای, نگاهی به رقابت با رهبر Netflix بکشد. در سال گذشته اپل راه اندازی تلویزیون اپل + والت دیزنی شرکت ، به دست آورد و کنترل از Hulu و راه اندازی دیزنی+. در این سال AT&T است راه اندازی آن HBO حداکثر و Comcast در حال آمدن است با طاووس.

“اشتباه نکنید: ViacomCBS خواهد بود بسیار زیادی را در این بازی” Bakish گفت.

او پیش بینی است که پلوتون تلویزیون خواهد بود و افزایش آن کاربران فعال ماهانه از 22 میلیون در پایان سال 2019 به 30 میلیون تا پایان سال 2020 است. و او گفت: مشترکین برای فردا همه دسترسی به و پی اس OTT رشد خواهد کرد از 11 میلیون داخلی مشترکین به 16 میلیون.

مرتبط با: ViacomCBS به راه اندازی جدید, جریان, خدمات

“ما رفتن به جلو به روش جریان است که ریشه در اعتقاد به این که جریان جهانی خواهد شد به طور مشابه به خطی جهان,” او گفت:. “این بدان معناست که آن را به رایگان گسترده پرداخت و حق بیمه پرداخت بخش. و فقط در خطی جهان, ما باید جریان محصول برای هر.”

Bakish گفت که “با داشتن قوی ارائه در هر یک از بخش های ما نیز باید توانایی به مهاجرت مصرف کنندگان در سراسر آنها را از طریق ارتقاء و بسته بندی که ایجاد مزایای مشترک يادداری و ارزش طول عمر.”

ViacomCBS ارائه رایگان است پلوتون تلویزیون و حق بیمه خود را ارائه Showtime OTT.

مرتبط با: CBS دسترسی به همه ادعای ثبت, ثبت نام, ماه

“برای تکمیل ما نمونه کارها ما را CBS همه دسترسی و گسترش آن را به یک قوی و قانع کننده ارائه خدمت گسترده پرداخت آنلاين بخش, او گفت:.

که پرداخت محصول ساخته خواهد شد در CBS همه دسترسی بنیاد از جمله محتوای آن پایه مشترک و فن آوری است. به آن اضافه خواهد شد دارایی های جدید در فیلم و تلویزیون ایجاد چه Bakish به نام “خانه برندها” محصول است.

او گفت: محتوای اضافی خواهد آمد از ViacomCBS برندها از جمله Comedy Central, MTV, شرط اسمیتسونیان و Nickelodeon است. نیز وجود خواهد داشت فیلم از برترین کتابخانه.

“ما این کار را در مقیاس وسیعی در حدود 30000 قسمت از تلویزیون و تا 1000, فیلم,” او گفت:. “این افتراق ارائه خواهد شد و ارائه ترکیبی قدرتمند از زندگی خطی از طریق بیش از 200 محلی CBS ایستگاه به علاوه بر روی تقاضا محتوا پوشا, اخبار, ورزش, فیلم های درام, واقعیت, بچه ها و بیشتر.”

Bakish گفت: این محصول خواهد بود طراحی شده برای کار با موجود و توزیع کنندگان جدید. وی با اشاره به تازگی امضا مقابله با Comcast که ادغام خواهد شد فردا همه دسترسی به آن Xfinity X1 سیستم عامل.

“دلیل ما بسیار هیجان زده در مورد این است که آن را نمی vaporware. ما در حال ساخت از موضع قدرت” او گفت:. “ما باید به نفع درس های آموخته شده در مشترک کسب در بوسیله اسباب گردنده مدیریت. ما درک می کنیم چه می شود مصرف رایگان و پرداخت چرا که ما شده ایم به دنبال آن در حالی که برای. ما در حال راه اندازی چیزی جدید سوال خود را در انجمن. ما در حال کار کردن ثابت سیستم عامل و مدل و ما می دانیم که چگونه به کار با شرکای سنتی و OTT فضا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im