“یکی از بهترین نادیده گرفته نشان می دهد تلویزیون از سال 2018… مقدار زیادی از هوشمند تاب…ناب Irishness از شش بخش نشان می دهد—از زمرد مناظر به خوانش Yeats اشعار—لذت به خودی خود است.” — زمان

“جذاب هیجان انگیز… Broadchurch طرفداران نباید آن را از دست” —Den of Geek

“تاریک اعتیاد آور و unmissable جرم و جنایت, درام” —نگهبان
“باید ببینید تلویزیون…محکم بسته شده, شیک, و, suspenseful” —Irish Times
“خوبی ساخته شده خوش تیپ قطعه کار و بازیگری مثال زدنی است” —ایرلندی مستقل
“دانبار است سرد” —ایرلندی آزما

گرفتن نبض خود را در مسابقه به عنوان تحسین ایرلندی درام روانی و تلویزیون بلوط سری اصلی خون جوش با فتنه جدید و جذاب تاب طرح در یک مقدار پیش بینی سری 2 در تلویزیون بلوط پیشرو streamer متخصص در بریتانیا و بین المللی تلویزیون. دو قسمت را برتر در تلویزیون بلوط شروع دوشنبه, مارس 9 با یک قسمت به برتر هر دوشنبه از طریق مه 6. در مقایسه با Broadchurch و کشتار توسط منتقدان و, بسیار دارای رمز و راز ستاره بافتا نامزد Adrian Dunbar (سرپرست تد هیستینگز در انگلستان 2019 #1 cop, درام, فیلم Line of Duty, شکسته, بازی گریه) به عنوان جیم هوگان خوار پزشک در یک شهر کوچک ایرلندی. در سری 1 همسرش مرده بود و همه معتقد بودند این یک تصادف بود به جز دخترش (کارولینای اصلی, Unforgotten) که از اعتماد پدر خود را به دلیل ترومای دوران کودکی.

آینده سری 2 گستراند در اطراف یک جدید آوردن رمز و راز و روایت همراه با معضلات جدید برای سری جانباز شخصیت. جیم هوگان به خانه برگشت یک سال بعد محروم از پروانه پزشکی اش و مصمم به جبران و ارتباط مجدد با خانواده اش. او در می یابد که دختر بزرگتر فیونا کراولی (Gràinne Keenan, ویکتوریا, خارجی) است که به آرامی تسلیم به همان بیماری ناتوان کننده است که مبتلا مادرش و کمبود پول نقد, شوهر, Paul کراولی (Ian Lloyd Anderson, عشق/نفرت) در تلاش است. جیم مصمم تلاش برای جبران و ارتباط مجدد با خانواده اش تنها به نظر می رسد برای اضافه کردن به غم و اندوه خود را و همه چیز را بدتر زمانی که او stumbles بر فعالیت های مشکوک در مزرعه که در آن او و پل کار می کنند. زمانی که فیونا ماشین veers خارج از جاده و سقوط به کانال خانواده اش جمع آوری گرد به حمایت از او. اما آنها شوکه شده به هسته ای خود را زمانی که کارآگاه دز Breen (Sean دوگان, خرچنگ) می رسد با اخبار نگران کننده کشف است که تهدید به پاره از هم جدا خانواده دوباره.

با هر نشان می دهد بینندگان’ درک درستی از آنچه اتفاق افتاده که شب از فیونا از خانواده اش و از جیم تغییر داده است. شبیه به سری 1, خون, فراتر از یک ساده بازگویی یک تراژدی وحشتناک و یا هیجان رمز و راز: این هم یک داستان در مورد حقیقت و چشم انداز, چگونه درک درستی از وقایع و مردم بر اعتقادات و چگونه عشق و غم و اندوه می تواند به طوری که اغلب کور ما را به حقیقت است.

ایالات متحده افتتاحیه: پنج شنبه, مارس 9 قسمت ها: 6 (46 دقیقه. هر یک)

AMC شبکه های تلویزیون بلوط است, شمال امریکا, بزرگترین جریان خدمات متخصص در بریتانیا و تلویزیون های بین المللی با بیش از 1 میلیون مشترکان پرداخت می شود در ایالات متحده و کانادا است. تلویزیون بلوط منحصر به فرد می افزاید: برنامه های جدید هر هفته با یک کتابخانه از رمز درام و کمدی با هیچ تبلیغات. در سال 2020 تلویزیون بلوط امکانات متعددی راه اندازی سری از جمله بازگشت از آگاتا کشمش بازیگران Ashley Jensen, دوره, راز, مرده, هنوز, ایرلندی, کمدی, درام جنوب Westerlies, نیوزیلند, هیجان انگیز برای تلفن های موبایلو ایرلندی کمدی پیدا کردن شادی; و همچنین بازگشت ایرلندی هیجان انگیز خون و Essie Davis در دست Fisher & سردابه از اشکو رو به رشد فروشگاه های محبوب bingeable درام یک مکان به نام خانه Detectorists, جک ایرلندی و Foyle جنگمیان خیلی بیشتر. Facebook: OfficialAcornTV – توییتر @AcornTV

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im