‘بد خون منجر به تیراندازی در ماوندز ویو ایستگاه گاز, اتهام می گویند

ماوندز ویو, Minn. — یک فریدلی بوده است و به اتهام اقدام به قتل پس از تیراندازی روز شنبه, آوریل 25 در ماوندز ویو ایستگاه گاز.

پلیس نامیده می شدند حدود 10 p. m. روز شنبه به جاده سریع السیر ایستگاه گاز در شهرستان, جاده, من در یک گزارش چند عکس از کار اخراج با توجه به شکایت کیفری.

قربانی پدر با نزدیک شدن ماموران و به آنها گفت که او می دانست که تا به حال در پسر خود را. قربانی برادر شده بود در ایستگاه گاز قبلا دیده بود 19 ساله Jalyn Tremaine باس و تا به حال به نام قربانی به او بگویید باس وجود دارد.

قربانی آمد به ایستگاه های گاز, انتظار رویارویی و باس فریاد زد: او را به آمدن به پشت ساختمان. به عنوان قربانی گرد گوشه باس گفته می شود شروع به شلیک در قربانی است. هیچ کس صدمه دیده بود.

پلیس بازیافت 12 پوسته پوسته از صحنه اشاره کرد و گلوله سوراخ که در آن قربانی گفت که او تا به حال گرفته شده را پوشش میدهد.

روز یکشنبه پلیس باس در فریدلی خانه در زمان تفنگ از کوله پشتی خود را و او را دستگیر کردند.

باس شد و به اتهام اقدام به قتل در درجه دوم و حمله با یک سلاح خطرناک در درجه دوم.

پلیس می گویند او اعتراف کرد به تیراندازی در قربانی اما پلیس گفت که آن را در دفاع از خود در برابر مردم با آنها او تا به حال “بد خون است.”

باس دارای اعتقادات از 2019 برای بزه حمله و رفتار آشوبگرانه. دادگاه بعدی او ظاهر است 4 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>