AXS TV به پخش ستاره نکردم ‘کمدی می دهد خنده, کمک های اولیه’ نفع رویداد در روز شنبه, آوریل 4 شروع 7 pm ET

AXS TV presents ویژه پخش ستاره نکردم رویداد به نفع کمدی می دهد خنده, کمک های اولیه — پخش روز شنبه, آوریل 4 در 7 p. m. و/4 p. m. PT. بینندگان می توانید لذت بردن از کمدی به پشت خنده کمک پخش می در AXS TV و همچنین در سراسر شبکه های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله AXS TV YouTube Channel, Facebook, صفحه, توییتر و وب سایت AXS.TV. شبکه قبل از empting خود را به طور منظم برنامه نویسی در این شب.

چهار-به همراه ساعت telethon قرار می دهد به ویژه در یک نیروگاه فهرستی از کمدی superstars با هم در آینده به جمع آوری پول و آگاهی برای مواقع اضطراری صندوق امداد با بهره گیری کار کمدین که از نظر مالی نهفته با توجه به گسترش COVID-19. لیست صف فن-علاقه مندی ها و صنعت آیکون شامل دیو Attell, Joel کیم Booster, Bill Burr, Dane Cook, Ron Funches, Anthony Jeselnik, جسیکا Kirson, برت Kreischer, Howie Mandel, Marc Maron, Big جی Oakerson, Patton Oswalt, تام پاپا, Ray Romano, Jeff Ross, Iliza Shlesinger, این Sklar برادران, Bob Saget, Amanda Seales, Dan Soder, David Spade, تیلور Tomlinson, Gina Yashere و بسیاری دیگر.

AXS TV خوشحال است برای ارائه به بینندگان با یک محل می آیند و لذت بردن از مطلق بهترین در سرگرمی برنامه نویسی آوردن آنها را نزدیک به خود را مورد علاقه نوازندگان با تحسین مستند, candid, مصاحبه, کنسرت فراموش نشدنی و بیشتر پخش هر و هر روز. AXS TV مخاطبان می توانید انتظار برای لذت بردن از یک فهرستی از منحصر به فرد ویژه زنده simulcasts آمار-بسته بندی شده, مجموعه عميق و روشنگری مستند سرپرستی به طور خاص برای آن دسته از بینندگان ولع سحر و جادو است که تنها اجرای زنده ارائه می کنند.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری جهان می تواند با استفاده از کمی سبک سری” گفت: سارا Weidman, سر, از, اصلی, برنامه نویسی, توسعه و چند پلت فرم و محتوا برای AXS TV. “این یک فرصت عالی برای بینندگان در سراسر کشور به نشستن و استراحت و اجازه دهید این کشور کمیک سرگرم کردن آنها را با یک شب می خندد که ما امیدواریم که ارائه خواهد شد برخی از شادی در حالی که جمع آوری پول برای یک علت مهم. AXS TV مفتخر است برای ادامه به ارائه زنده پخش می حوادث مانند کمدی می دهد خنده, کمک, و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری آنها را با مخاطبان ما.”

در علاوه بر این به پخش این رویداد AXS TV, حمایت از فیلم کمدی می دهد خنده, کمک, ارائه پشتیبانی فنی و استودیو عملیات در همکاری با خنده سالن.

در طول این رویداد بینندگان را تشویق به کمک های مالی به کمدی می دهد خنده, کمک COVID-19 امداد اورژانس صندوق. این صندوق امداد (https://www.comedygivesback.com/covid-19-grant) در حال حاضر باز گرفتن کمک مالی ارسال و توزیع کمک های مالی به کسانی که نیاز دارند. بینندگان می توانند متن LAUGHAID به 707070 برای کمک به صندوق امداد برای کمدین تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

به دنبال رسانه های اجتماعی گفتگو در توییتر @axstv و @comedygivesback و همچنین #ComedyGivesBack, #LaughAid2020, #ComedianReliefFund و #AloneTogether.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>