AXS TV سلام موسیقی کشور افسانه Kenny Rogers با یک جفت کلاسیک کنسرت شامل اجرای برنامه توسط Willie Nelson & Dolly Parton در دوشنبه, آوریل 6 در 8 pm ET

سازمان دیده بان و به اشتراک گذاری این فشار کلیپ از ‘کنی دالی و ویلی” در اینجا

AXS TV, برتر, آمریکا, کابل, کانال موزیک, محتوا, جشن زندگی و میراث گرمی برنده جایزه موسیقی کشور سوپراستار Kenny Rogers با یک جفت کلاسیک, کنسرت, پخش دوشنبه, آوریل 6 در 8 p. m. و/5 p. m. PT. آوریل 6 کنسرت های اضافی و برنامه حمایت از مراقبت کنی با بهره گیری MusiCares® COVID-19 هنرمند صندوق امداد. (متن KENNYCARES به 41444 و یا بازدید musicares.org/kennycares برای اهدای.)

ادای احترام بلوک آغاز می شود در 8 p. m. و با یک شب فراموش نشدنی شامل اجرای برنامه از سه موسیقی کشور تاثیر گذار ترین هنرمندان در Kenny دالی و ویلی: چیزی داخل خیلی قوی. امی®برنده 1989 NBC ویژه در اصل فیلم برداری در مرکز فضایی جانسون در راجرز شهر هوستون و اسیر Rogers Dolly Partonو ویلی نلسون در شکل نادر به عنوان آنها در زمان مرحله در مقابل پر جنب و جوش تماشاگران از ناسا کارکنان و خانواده های آنان است. نکات برجسته عبارتند از: بی بها medley که در آن سه نفر به نوبت آواز یکدیگر بازدید بزرگترین مانند “قمار باز” “دو درب پایین” و “اشپزخانه, اجازه ندهید نوزادان خود را رشد به کاوبوی” و راجرز توضیح می دهد الهام بخش در پشت خود 1977 آمار “شیرین مرد موسیقی” قبل از نلسون قرار می دهد علامت تجاری خود را در پیچ و تاب راجرز-گذراند فن های مورد علاقه.

سپس در 9 p. m. ET در ارتباط باشید برای در عمق و پرده نگاهی به یکی از موسیقی کشور را پایدار دوستی در سال 1985 HBO ویژه کنی و دالی: عشق واقعی. عشق واقعی را می دهد بینندگان نهایی پاس پشت صحنه با پشت صحنه پوشش مستند پارتن و راجرز تمرینات حاوی اجراهای زنده از مشترک خود را در سال 1985 عشق واقعی تور. این جفت ارز را بی نظیر شیمی است بر روی صفحه نمایش کامل در طول شب را به عنوان آنها charmingly گفتگوی بورسی بين انجام برخی از بهترین عزیزان بازدید هر دو با هم و انفرادی. نکات برجسته عبارتند از: اجرای “سلیمان در جریان” “9 تا 5” “ما رو امشب” “عشق واقعی” و بسیاری دیگر.

“Kenny Rogers یکی از پرکار ترین showmen در موسیقی کشور گفت:” سارا Weidman, سر, از, اصلی, برنامه نویسی, توسعه و چند پلت فرم و محتوا برای AXS TV. “موسیقی خود را تحت تاثیر و الهام بخش نسل از هنرمندان و طرفداران به طور یکسان در سراسر جهان است. AXS TV افتخار خود را جشن می گیرند زندگی باور نکردنی و حرفه ای با این بلوک کلاسیک ویژه در کانون توجه قرار دو تا از بهترین اجراهای او به عنوان به ارمغان می آورد و خانه را در کنار خود و دوستان نزدیک و همکار آیکون دالی پارتن و ویلی نلسون.”

کنی راجرز ادای احترام خواهد شد از ویژگی های rebroadcasts و شامل یک قسمت راجرز فیلم برداری با دن و نه در سال 2014 برای AXS TV را “بزرگ است.” برنامه کامل زیر است:

(توجه داشته باشید: تمامی زمان ها شرق)

دوشنبه, آوریل 6

8 p. m. & 11 p. m. “Kenny دالی & Willie: چیزی در درون آنقدر قوی”

9:00 p. m. & 12 صبح “Kenny & دالی – عشق واقعی”

سهشنبه, آوریل 7

12 p. m. “Kenny دالی & Willie: چیزی در درون آنقدر قوی”

پنج شنبه, آوریل 9

12 p. m. “Kenny & دالی – عشق واقعی”

سهشنبه, مارس 10

ساعت 9 صبح “بزرگ مصاحبه با دن نه” – Kenny Rogers ویژه مهمان

پنج شنبه, مارس 12

9 a. m. “Kenny & دالی – عشق واقعی”

12 p. m. “Kenny دالی & Willie: چیزی در درون آنقدر قوی”

به دنبال رسانه های اجتماعی گفتگو در توییتر @axstv و @_KennyRogers و همچنین #KennyCares.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>