AXS TV-تولید پخش از ویلی نلسون “در خانه با کمک’ کمک می کند تا افزایش بیش از 500.000 دلار برای خانواده های کشاورز نهفته اثرات Coronavirus

AXS TV, برتر, شبکه های تلویزیونی و رسانه های دیجیتال شرکت برای موسیقی, برنامه نویسی بود و مفتخر به همکاری با مزرعه کمک به تولید و پخش ویژه مجازی کنسرت به نفع رویداد در مزرعه کمک. در این کنسرت که در اصل پخش شده در چهار شنبه, مارس 11 مطرح شده بیش از 500 ، 000 دلار برای خانواده های کشاورز نهفته اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس.

ساعته رویداد به میزبانی مزرعه کمک بنیانگذار ویلی نلسون و پسرانش Lukas و میکا. سه نفر ملحق شد از راه دور توسط همکار موسیقی افسانه و مزرعه کمک اعضای هیئت مدیره John Mellencamp, Neil جوانو دیو ماتیوزکه هر یک قرار داده و استعدادهای خود را بر روی صفحه نمایش کامل برای صمیمی عملکرد به اطلاع بینندگان از چه خانواده کشاورزان روبرو هستند و در صورت از coronavirus و توانمند سازی آنها را به انجام آنچه آنها می توانند برای تقویت کشاورزان و سیستم غذایی ما بر اساس آن همه ما بستگی دارد. در این شب بسیاری از نکات برجسته شامل نلسون و پسران خود را انجام امضای خود را ضربه “در جاده دوباره” و “من فکر می کردم خداوند;” Dave Matthews پوشش نلسون “ain’t It Funny چگونه زمان ورقه دور” و همچنین فن های مورد علاقه “ماهواره” و آهنگ جدید “ویندوز;” John Mellencamp انجام “جک و دایان” و “باران در مترسک” و نیل جوان انجام “خون آشام بلوز” و “درمانده است.”

پول مطرح شده در این شب فراموش نشدنی در حال حاضر کمک به مزرعه کمک سرمایه گذاری در کشاورز-led راه حل برای COVID-19 بحران; ساخت اورژانس کمک های بلاعوض به کشاورزان و دامداران نیاز به ایجاد جامع منابع برای کشاورزان; اتصال کشاورزان به, حقوقی, مالی و سلامت روان منابع پشتیبانی; حمایت های محلی و ایالتی و ملی مزرعه سازمانها و دفاع COVID-19 بازیابی وجوه و منابع را از دولت فدرال برای کوتاه مدت امداد و بلند مدت انعطاف پذیری است. به کمک مالی به مزرعه کمک لطفا www.farmaid.org/donate.

در خانه با کمک آخرین ورود در AXS TV جدید “@Home و اجتماعی” ابتکار—یک سری در حال انجام دادن هنرمندان یک پلت فرم برای پخش اجرای زنده از خانه های خود و استودیو به طور مستقیم به طرفداران خود را با درآمد حاصل از حمایت از کسانی که در نیاز به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

“بنابراین بسیاری از صنایع شده است عمیقا تحت تاثیر قرار به عنوان یک نتیجه از coronavirus و ما را ساخته اند آن ماموریت ما برای کمک به آنها گفت:” سارا Weidman, سر, از, اصلی, برنامه نویسی, توسعه و چند پلت فرم و محتوا برای AXS TV. “AXS TV مفتخر به پیوستن به نیروهای با مزرعه کمک به پخش و تولید در مزرعه کمک هایجمع آوری بودجه مورد نیاز و آگاهی برای خانواده کشاورزان که ارائه چنین یک منبع حیاتی نه تنها برای آمریکا بلکه برای جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>