AXS TV ارائه یک عملکرد ویژه CeeLo Green در ‘در خانه و, اجتماعی,’ پخش پنج شنبه, مارس 11 در 8 p. m. ET

AXS TV ارائه یک عملکرد خاص توسط برنده جایزه گرمی funk سوپراستار CeeLo Green, پخش به عنوان بخشی از شبکه جدید “در صفحه اصلی و اجتماعی” سری در دوشنبه, مه 11 در 8 p. m. و/5 p. m. PT. بینندگان می توانید لذت بردن از مراسم افتتاحیه در AXS TV, به عنوان به خوبی به عنوان آن پخش می در سراسر شبکه های مختلف سیستم عامل های دیجیتال از جمله axs.tv, Facebook و YouTube.

شناخته شده برای خود غیر قابل انعطاف سبک و امضای خود خواننده است که باید سوخت فراموش نشدنی بازدید مانند “دیوانه” “گریه نوزاد” و “شما را فراموش کرده ام” در میان بسیاری دیگر سبز است طولانی تاسیس خود را به عنوان یکی از موسیقی تاثیر گذار ترین و پویا هنرمندان. “در صفحه اصلی و اجتماعی با CeeLo Green” وعده داده می شود یکی از سبز ترین غیر متعارف مجموعه در عین حال به عنوان AXS TV طول می کشد بینندگان به خانه اش برای صمیمی شب بسته بندی شده با نمودار-شکوه بازدید روحیه را پوشش می دهد, فن مورد علاقه و منحصر به فرد عملکرد خود را تک آهنگ جدید “مرا” از آلبوم آینده CeeLo Green است…توماس Callaway.

“در صفحه اصلی و اجتماعی” فراهم می کند و در کلاس جهانی, هنرمندان و هنرمندان با یک پلت فرم منحصر به فرد برای پخش اجرای زنده از خانه های خود و استودیو به طور مستقیم به طرفداران خود را. میزبانی SiriusXM در هوا شخصیت و Esquire ویرایشگر-در-بزرگ دیو هلمزساعته رویداد ارائه التقاطی شب ترکیب اجرای زنده با روشنگری مصاحبه بخش پشت صحنه حکایات و بیشتر به موسیقی هنردوستان نادر نگاه اجمالی به زندگی شخصی هنرمندان آنها را دوست دارم.

“CeeLo Green یکی از موسیقی پویا ترین هنرمندان” گفت: سارا Weidman, سر, از, اصلی, برنامه نویسی, توسعه و چند پلت فرم و محتوا برای AXS TV. “او روح ترکیب funk, پاپ, R&, B, و بیشتر به ایجاد یک صدای مجزا است که به طور کامل خود را—گرفتن قلب و گوش از طرفداران موسیقی در سراسر جهان است. AXS TV مفتخر است به ارائه این عملکرد خاص این برنامه شامل برخی از سبز بهترین دوست آهنگ ها, دادن بینندگان بهترین صندلی در خانه برای یک شب از موسیقی است که ما امیدواریم که به شما کمک سحر و جادو است که تنها اجرای زنده ارائه می کنند. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری آن را با مخاطبان ما.”

به دنبال رسانه های اجتماعی گفتگو با استفاده از #AtHomeandSocial و همچنین @AXSTV و @CeeLoGreen.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>