AXS TV جشن “بهترین مزرعه کمک 2019′ با 2.5 ساعت رویداد در روز شنبه, مارس 12 در 8 pm ET

سازمان دیده بان با Bonnie Raitt منحصر به فرد عملکرد اینجا را کلیک کنید

AXS TV, برتر, مقصد برای موسیقی, برنامه نویسی قرار می دهد به ویژه در فراموش نشدنی ترین اجرای برنامه از یکی از کشور های برتر جشنواره های موسیقی در بهترین مزرعه کمک های 2019—اکران عید پاک یکشنبه, آوریل 12 در 8 p. m. و/5 p. m. PT.

AXS TV در اصل کشور پخش موسیقی آیکون ویلی نلسون مزرعه کمک 2019 جشنواره زنده از Alpine Valley موسیقی تئاتر در East Troy, WI, در سپتامبر 21, 2019. آمار سوخت بعد از موسیقی به ارمغان آورد برخی از موسیقی تاثیر گذار ترین هنرمندان با یکدیگر به عنوان آنها در زمان این مرحله به جمع آوری مقدار مورد نیاز از پول و آگاهی برای امریکا کشاورزان که به صورت یک رشد ملی مزرعه بحران است. این همه جدید 2.5 ساعت بهترین مزرعه کمک 2019 ویژه کامپایل فیلم های منحصر به فرد از AXS TV, را, ارائه, از, جشنواره, دادن بینندگان بهترین صندلی در خانه برای یک حماسه شب بسته بندی شده با اجرای برنامه ها و همه ستاره مربا.

نکات برجسته عبارتند از: ظاهر از التقاطی فهرستی از تحسین هنرمندان با عنوان با کمک موسس نلسون و همکار خود را در مزرعه کمک اعضای هیئت مدیره و موسیقی افسانه John Mellencamp, Neil جوانو Dave Matthews; به عنوان به خوبی به عنوان روح ناتانیل Rateliff و شبانه; های اخیر گرمی برنده کشور هنرمند تانیا تاکر; افزایش کشور سوپراستار مارگو قیمت; کالیفرنیا راک Lukas Nelson & وعده واقعی; برک آوت هنرمند یلا; و بسیاری از بیشتر. به عنوان یک ویژه منحصر به فرد از مزرعه کمک 2019 همچنین ویژگی های گرمی برنده بلوز آژیر با Bonnie Raitt‘s عملکرد صوتی از “شیطان کردم من زن”—نشان-سرقت لحظه ای دیده می شود در حال حاضر برای اولین بار در تلویزیون ساخت این نمی تواند-miss رویداد اختصاص داده شده برای موسیقی خبره.

“AXS TV را سالانه مزرعه کمک پوشش همچنان به طنین انداز با ما بینندگان از شبکه اول آغاز شد و پخش آن در سال 2014 گفت:” سارا Weidman, سر, از, اصلی, برنامه نویسی, توسعه و چند پلت فرم و محتوا برای AXS TV. “الهام بخش است برای دیدن این یاد هنرمندان گرد هم می آیند در حمایت از چنین حیاتی علت این جشنواره هرگز نتواند به ارائه برخی از واقعا لحظات فراموش نشدنی به دلیل آن است. مزرعه کمک 2019 در خصوص افتخار بی سابقه فهرستی از هنرمندان و اثرگذارندهها ارائه یک شب از اجرای نیروگاه و خیره کننده مجموعه در حال حاضر بینندگان ما می توانید بطور منظم احساس تمام از سحر و جادو که یک بار دیگر زمانی که بهترین مزرعه کمک 2019 برای اولین بار در مارس 12.”

به دنبال رسانه های اجتماعی گفتگو در توییتر @axstv و @FarmAid و همچنین #BestofFarmAid.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>