برنده جایزه باور سرگرمی و راک هیل MEDIA VENTURES, مجموعه جدید بچه های سری با خالق لری شوارتس

“دایناسور, پری دریایی, Racecar Pufferfish” اولین اولین سری از باور سرگرمی و راک هیل رسانه های سرمایه گذاری مشارکت; “کاپا Mikey” “بیگانه سحر” و “تیم تن” خالق شوارتس فراهم می کند موتور خلاق

(نیویورک – Feb. 11, 2020) –جایزه اسکار, جایزه امی و آنی برنده جایزه نیویورک, سرگرمی, شرکت, باور, سرگرمی و برنده جایزه سابق Nickelodeon ارشد اجرایی کیت داوکینز و خود شرکت راک هیل Media Ventures,در بیرون آمدن از دروازه اول با آن نیم ساعت بچه ها سری همکاری با دایناسور, پری دریایی, Racecar Pufferfishتولید شده و ایجاد شده توسط احترام انیماتور لری شوارتس. زنده اکشن, ماجراجویی, کمدی, سری است که بشود نسبت به کودکان سنین 6 – 11 اما همچنین سرگرم کننده برای جذب یک شرکت-مشاهده/خانواده مخاطبان است.

دایناسور, پری دریایی, Racecar Pufferfishاولین ابتکار در سال 2020 کودکان و نوجوانان برنامه نویسی تخته سنگ برای شرکای جدید که آمد با هم در سال گذشته به سرعت گسترش به بچه ها و خانواده contentspace با ایجاد یک متنوع و قوی خط لوله از مطالب جدید و ساختمان های جهانی, بچه های IP. این سری است که برای ایجاد یک multiplatform رسانه ها محیط زیست را فراهم می کند و چند وجهی دیجیتال همراه محتوا و ویروسی عناصر اجتماعی اعمال نفوذ شخصیت ها در فرم کوتاه.

“ایجاد multiplatform بچه ها برنامه نویسی می رسد که بچه ها در راه آنها مصرف محتوا در حال حاضر درایوهای هر جنبه از این فوق العاده, اصلی, نشان می دهد, یکی از اولین به ترکیب اجزا چند خطی دیجیتال و اجتماعی” گفت: Dan گودمن و William H. Masterson سوم موسسان باور سرگرمی ، “لری شناخته شده است برای ایجاد شخصیت های داستان و تولید محتوا در سراسر سیستم عامل های مختلف در کودکان و نوجوانان و جوانان, خانواده, سرگرمی. ما هیجان زده به همکاری با او و را به این چشم انداز به زندگی است.”

دایناسور, پری دریایی, Racecar Pufferfishمراکز در اطراف چهار شخصیت (به عنوان نشان می دهد) این کهکشان را بعید ترین ابرقهرمانان و سرگرم کننده خود را و misadventures. پس از تحسین دانشمند bioengineers چهار شخصیت به مبارزه با دیگر جهش هیولا موجودات او پذیرفت و آنها را به سیاره اورانوس به نبرد راه خود را و بازگشت به زمین است. نیمی کونگ فو هیولا نبرد و نیمی شخصیت بر اساس طنزهای تولید فراهم می کند مقدار زیادی از زندگی نبرد شخصیت ها و کمدی antics در حالی که انتقال پیام های مثبت در مورد کار تیمی وفاداری و دوستی است.

این سری ایجاد شده توسط شوارتز تحت لری شوارتس و گروه او بنر. باور سرگرمی گروه اجرایی تولید در کنار کیت داوکینز برای راک هیل رسانه های سرمایه گذاری که به طور مشترک توسعه یافته این پروژه آن را به بازار است. سه نفر تولید خواهد شد و این پروژه در پاینوود آتلانتا Studios, دومین هدف ساخته شده در استودیو امکانات در شمال امریکا که رئیس جمهور به عنوان یک باور عضو هیئت مدیره.

“در به طور فزاینده ای تکه تکه مشاهده بازار که در آن بچه ها باید گزینه های بیشتر از همیشه قبل از ما می دانیم که داستان سرایی می یابد یک راه برای شکستن از طریق درهم و برهمی گفت:” داوکینز, موسس و مدیر عامل شرکت راک هیل Media Ventures. “‘دایناسور, پری دریایی, Racecar Pufferfish” است فقط نوع دستیابی به موفقیت مطالب از ذهن درست قصه هایی که ما فکر می کنیم که بچه ها (و خانواده) خواهد تجمع در اطراف بر روی انواع سیستم عامل است.”

شوارتس و استودیو لری شوارتس و گروه خود را به این پروژه بیش از دو دهه از تولید و ایجاد مجموعه های تلویزیونی از جمله توزیع جهانی برای انواع بچه/خانواده سیستم عامل است. شوارتس برنده جایزه انتقادی-تحسین کار انباشته از یک پایه فن اختصاص داده شده و توزیع شده بر روی هر پلت فرم های اصلی در سراسر جهان از Nickelodeon and Cartoon Network به کلید بین المللی سیستم عامل مانند Netflix و Canal+. با یکی از بزرگترین کتابخانه ها به طور مستقل تولید شده کودکان و نوجوانان محتوا در صنعت شوارتس جذب مشارکت با FremantleMedia را کودکان و نوجوانان و خانواده سرگرمی بخش و سرمایه گذاری از Britishfilm تولید و توزیع شرکت دستباف فیلم.

“امروز در اقتصاد دیجیتال مخاطبان و به ویژه کودکان و نوجوانان و خانواده پیوند با محتوای شخصیت ها و مارک های کاملا جدید و مایع به راه” گفت: شوارتس. “ما می خواهیم برای تشویق شرکت-مشاهده (پدر و مادر با کودکان و نوجوانان) و امیدوارم الهام بخش آنها را به لذت بردن از این تجربه سرگرم کننده با هم.”

اضافی پروژه انتظار می رود در ماه های آینده.

باور سرگرمی گروه بر اساس شهر نیویورک, سرگرمی, شرکت, است, جایزه اسکار, جایزه امی و آنی برنده جایزه استودیو برای بسکتبال عزیزیک انیمیشن کوتاه با کوبه برایانت به ثمر رساند با یاد جان ویلیامز و انیمیشن های دیزنی افسانه گلن کین.علاوه بر این در سال 2019 به اعتقاد خود را برگزار کرد دوم اکران در جشنواره فیلم ترایبکا با ویژگی های جدید-ظهر مستند تحت عنوان بین من و ذهن منمحور در اطراف Trey Anastasio خواننده و از بنیانگذاران گروه Phish در همکاری با Stickfigure.

دیگر مستقل از اعتقاد پروژه ها شامل: The LeBronsچند فصل متحرک کودکان سری با قهرمان NBA LeBron James; در غرفهچهار فصل دنبال doc سری با DJ/تولید کننده Tiësto; ببر سرگرمی ضرب و شتمیک جوان-بزرگسالان پاپ-فرهنگ دیجیتال سری ویدئو با جنیفر لوپز; پول که در آن دهان خود را استدو فصل “بچه دانش” بازی با کمدین Jay Mohr; Uncorked, مشهور رانده مواد غذایی سری های ام تی وی را Steelo لبه و مهمانان مانند Mel B و Darren Criss; و پوکر شبیک اسکریپت فرم کوتاه کمدی سری های SNL را Chris Parnell.

باور استودیو بخش تولید محتوای حق بیمه برای زمان Inc., MGM Television, Yahoo, Comedy Central, STX, سرگرمی, Hulu, CBS TruTV فیوز و Verizon, در میان دیگران. بیشتر باور می ایستد در خط مقدم ساخت محتوای حق بیمه مشارکت با جهان مارک های پیشرو از جمله: Intel, Chick-fil-A, Sprite, Nike, P&G, HP, McCormick, J&J, مایکروسافت, ماریوت, مترقی, Moët & Chandon Campbell, را, مک دونالد, U. s. Army دل Clorox و بیشتر.

در سال 2014 شرکت امضا یک سرمایه گذاری مقابله با ITV که او نیز پیوست این شرکت در هیئت مدیره. در سال گذشته بر این باورند بسته سرمایه گذاری از سبز و عسل و یک شرکت سرمایه گذاری به رهبری توسط تیم اجرایی پاینوود آتلانتا Studios. باور سرگرمی گروه توسط کا.

تاسیس شده توسط Keith داوکینز راک هیل Media Ventures نیویورک بر اساس شرکت رسانه ای است که incubates, curates و پرورش ایده هایی برای مصرف. این شرکت با تمرکز بر زمینه های رسانه ای/سرگرمی, ورزش و تاثیر اجتماعی.

راک هیل با این نسخهها کار بر روی پروژه های با مشخصات بالا ثابت محتوای سازندگان مشورت برای شرکت های دولتی فراهم می کند و استراتژیک خدمات مشاوره برای راه اندازی سازمان.

در اواخر سال 2018 راک هیل Media Ventures شد یک مشاور استراتژیک برای شروع اخبار سازمان NewsBling روزانه جمع آوری کننده اخبار بشود millennials که در معرض تعصب و چرخش در اخبار.

در ماه مه سال 2019 راک هیل تفاهم نامه همکاری استراتژیک با برنده جایزه, سرگرمی, شرکت, باور, سرگرمی, گروه جدید برای ایجاد تخته سنگ از IP برای بچه ها (و خانواده) میباشد.

راک هیل Media Ventures, همچنین باعث می شود تا تلاش های متمرکز برای کار با متنوع و up-and-coming استعداد خلاق و همچنین سازمان هایی که ارزش به اشتراک گذاری و چگونه ما در جهان است.

شوارتس است که خالق و تهیه کننده “بیگانه سحر” زنده اکشن, علمی تخیلی, ماجراجویی, مجموعه Nicktoons, شبکه, نوجوانان, نیک, Canal + و نیک استرالیا و “تیم تن” اکشن, کمدی, Netflix اصلی ترکیب زنده و انیمیشن, بازیگران مگ Donnelly (“American دار” “دیزنی زامبی”). در میان مطالب شوارتس ایجاد و اجرایی تولید شده برای Nicktoons شبکه خود را تحت Animal Collective, توفال, که جذب سرمایه گذاری fromBritish تولید فیلم و شرکت توزیع دستباف فیلم های تاسیس شده توسط جورج هریسون از بیتلز است: “کاپا Mikey” (MTV Networks’ و Nickelodeon همیشه اول جهانی در برنامه خرید) و آن spinoff, “رقص سوشی” “سه تحویل” (Nickelodeon دوم جهانی کسب), “انگشت شست کج فدراسیون” (برای شبکه کارتون ما و CBBC انگلستان بود که در آن بالاترین کودکان و نوجوانان نشان می دهد), “الن هکتار” (برای شبکه کارتون در سراسر جهان),”رهبر سگ; سری” “تورتلینی غربی: سری” و “مسابقه سرعت: نسل بعدی.” شوارتس همچنین تولید “Wulin رزمندگان” برای شبکه کارتون و فصل اول از “تست تصادف” برای کودکان و نوجوانان فاکس.

###

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر