بهمن ضربه محکم و ناگهانی وحشی 3-بازی خط

ST. پل — ناتان MacKinnon و گابریل Landeskog تا به حال اهداف پاول Francouz متوقف 34 عکس و بازدید Colorado Avalanche ضرب و شتم مینه سوتا وحشی 3-2 روز یکشنبه, شب, Feb. 9.

Pierre-ادوارد Bellmare نیز به ثمر رساند برای کلرادو که برنده نهایی چهار بازی از پنج بازی سفر جاده ای.

“ناظم کادری حال کمک برای بهمن قبل از خروج از بازی در اواخر دوره دوم با یک آسیب و نمی بازگشت.

کوین Fiala و جارد Spurgeon تا به حال یک هدف و کمک و Devan Dubnyk به حال 30 برای صرفه جویی در مینه سوتا است. وحشی تا به حال سه بازی برنده خط خط جامعی.

پس از یک دوره اول بدون گل دو تیم همراه برای تمام بازی را به ثمر رساند در دوم. Bellemare کردم یکی از اولین برای کلرادو که او در زمان عبور از مت کالورت انجام جن به مینه سوتا منطقه و ضرب و شتم Dubnyk برای shorthanded هدف در 1:37 و 1-0 بهمن منجر شود.

او هشتم از فصل.

وحشی تساوی آن چند دقیقه بعد وقتی Spurgeon به ثمر رساند فقط هشت ثانیه پس از یک جزئی مجازات در Joonas Donskoi بستن آن در 4:58 با ششم از فصل.

کلرادو به ثمر رساند و دو بار در طول 3:14 به جلو بروید 3-1. MacKinnon کردم برای اولین بار در یک بازی قدرت با یک ضربه محکم و ناگهانی شات در 7:22. او 32 فصل و دوم در بسیاری از شب.

Landeskog به دنبال آن است که زمانی که او به ثمر رساند و او را دوباره بجای اول برگشتن در 10:36, 14 فصل است.

مینه سوتا قطع به سرب در بازی قدرت در اواخر دوم زمانی که Fiala stickhandled به صورت افقی از طریق سقوط بهمن در منطقه و ضرب و شتم Francouz با wrister در 17:31. آن Fiala را 13th هدف از این فصل است.

هر دو goaltenders تا به حال به آمده تا با صرفه جویی در دوره سوم با Dubnyk توقف والری Nichushkin 2-در-1 با عجله MacKinnon پیشرو در راه است.

Francouz رد وحشی در یک فرد راش مرد با یک صرفه جویی در Spurgeon شات 2:18 باقی مانده است.

Dubnyk آمد اضافی اسکیت باز با 1:48 چپ اما مینه سوتا می تواند اکولایزر.

جزئیات بیشتر در مینه سوتا وحشی در میدان یخ بازی زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید