مقامات انتشار فیلم هایی از مرگبار Half Moon Bay تیراندازی پلیس

HALF MOON BAY – سان ماتئو شهرستان کلانتر دفتر در دوشنبه شب منتشر شد بدن فرسوده دوربین فیلم از یک کشنده تیراندازی پلیس در Half Moon Bay ماه گذشته.

نمایندگان درگیر در تیراندازی نیز شناخته شده به عنوان جان بابا و دیوید Dominguez. بابا دو سال کهنه کلانتر و قبلا برای یکی دیگر از آژانس های اجرای قانون. دمینگوز آغاز شده و در دفتر کلانتر به در آگوست 2016 به عنوان یک تادیبی افسر و یک معاون در سپتامبر سال 2018 است.

برخورد رخ داده در 800 بلوک از خیابان اصلی حدود 7:25 p. m. on May 5.

“این افسر-درگیر تیراندازی آغاز شد و با 911 تماس بگیرید و در مورد یک زن راه رفتن در مرکز شهر حمل یک بطری شراب در یک دست و تفنگ در دیگر گفت:” کلانتر کارلوس Brad در بیانیه ثبت. “ما بعدا متوجه شدند که تفنگ بود و یک تفنگ ساچمهای است.”

در این فراخوان گفت: این شناسایی به عنوان ساندرا لی Harmon, 56, از Eureka – هشدار داده بود قریب الوقوع “مسابقه جنگ” با توجه به ضبط صدا از 911 تماس بگیرید.

هارمون نیز گرفتار در دوربین های امنیتی راه رفتن در امتداد خیابان اصلی حمل یک تفنگ.

کلانتر گفت Dominguez شد و به دنبال اضافی شاهدان هنگامی که او در درب زدم به موتور خانه پارک شده در پشت یک رستوران در 845 اصلی سنت و مواجه هارمون. پس از یک مکالمه کوتاه هارمن خارج شد موتور خانه و گزارش با اشاره تفنگ ساچمهای در دمینگوز. به عنوان Dominguez در زمان پوشش هارمون اخراج خود را در جهت; Dominguez سپس بازگشت و با توجه به کلانتر ،

دمینگوز آیا زمان برای فعال کردن بدن او را فرسوده دوربین کلانتر, گفت:, اما بخش دوم از برخورد ثبت شده توسط Baba بدن فرسوده دوربین.

این فیلم نشان می دهد Baba ورود در صحنه برای پیدا کردن اسلحه گرم در زمین و هارمون راه رفتن دور با دست در هوا. اما به عنوان نمایندگان بارها و بارها سفارش او را به روی زمین او تغییر جهت و به نظر می رسد سعی کنید انتخاب کنید تا تفنگ.

بابا و Dominguez آتش باز و هارمون به زمین می افتد, این فیلم را نشان می دهد.

برخورد نیز دستگیر شده از زاویه های مختلف یک سوم معاون بدن فرسوده دوربین. که معاون به شلیک نیست در هارمون.

هارمون درگذشت مسیر به بیمارستان با توجه به کلانتر ، نمایندگان مجروح شدند.

تحقیقات مربوط به عکسبرداری از هارمون یک زن سفید است ادامه مذاکرات در سراسر جهان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. این تحول را لمس می شد توسط پلیس به قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس در مه 25.

“هدف ما در انتشار این فیلم ها در حالی که هنوز در اوایل این تحقیقات این است که به ارائه جامعه ما را با عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است هنگامی که ما یک حادثه غم انگیز مانند این” Brad گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>