رفتن به نوشته‌ها

مقامات شناسایی مرد کشته شده در Knightsen تیراندازی پلیس

KNIGHTSEN – The Contra Costa County Sheriff را در روز جمعه شناسایی کشته شد در ضربات پنالتی با نمایندگان در Knightsen روز قبل به 44 ساله خلیج نقطه ساکن ادواردو مارتینز.

نمایندگان مشخص نشده اما کلانتر, نشان داد, یکی بود, ضربه به سر با گلوله تفنگ ساچمهای و دوم شد شات در بازو. یک سوم معاون بود به ضرب گلوله در قفسه سینه اما ذخیره شد با جلیقه ضد گلوله. هر سه باید درمان شده و منتشر شده از یک بیمارستان است.

در انتشار اخبار جمعه کلانتر, گفت دلتا ایستگاه نمایندگان نامیده می شدند به 1700 بلوک سبز هکتار لین حدود 9:40 صبح به صورت یک گزارش از سوء رفتار با همسران.

قربانی گفت: مقامات او به گروگان برگزار شد یک شبه توسط دوست پسر سابق که sexually assaulted او انداخت و او را بر روی یک میز قهوه گره خورده است او را به یک صندلی با نوار مجرای و ریخت بنزین در او.

“او همچنین تهدید به سوزاندن خانه با او در آن” کلانتر شدهاند.

کلانتر گفت که قربانی همچنین گزارش شده است که این فرد مسلح بود با تفنگ و تپانچه و “ساخته شده و تهدید به شلیک مأموران پلیس گفت که او نمی خواهید برای رفتن به زندان است.”

در برخی از نقطه قربانی موفق به فرار از خانه کلانتر, گفت:.

کلانتر گفت که نمایندگان احاطه شده خانه و اطلاعیه های متعدد برای مارتینز به خارج آمده. او پاسخ نمی دهند و کلانتر, سوات و گروگان مذاکره تیم نامیده می شدند به صحنه حدود 12:40 بعد از ظهر

“مارتینز اخراج تفنگ ساچمهای به زمین و نمایندگان چندین بار در طول روز خواهد بود و نمی دهد” کلانتر شدهاند.

فقط قبل از 9 بعد از ظهر مارتینز در سمت چپ صفحه اصلی و شلیک یک تفنگ ساچمهای در نمایندگان طی سه تن از آنها. نمایندگان آتش بازگشت. مارتینز رسید و بعدها در صحنه مرده.

این شهرستان کنترا کوستا ایالت دفتر دادستان منطقه و کلانتر را در حال بررسی حادثه تیراندازی.

هر کسی با اطلاعات مربوط به این مورد می توانید با ما تماس بگیرید کلانتر در 925-313-2600. نکات می توان به [email protected] سمت چپ و یا به صورت ناشناس در 866-846-3592.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

منتشر شده در بی تایمز

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول