اتریش توقف تمام قطارها به و از ایتالیا بیش ویروس ترس

توسط لوکا برونو و فرانسیس D’Emilio | آسوشیتد پرس

کدگنو ایتالیا — اتریش متوقف تمام آموزش ترافیک به و از ایتالیا را از آن خود ترس است که یک قطار در یکشنبه شب تا به حال دو نفر در هیئت مدیره که ممکن است آلوده شده اند COVID-19 ویروس, مقامات گفت.

قطار متوقف شد در برننر عبور در طرف ایتالیایی اتریش وزیر کشور کارل Nehammer گفت: با توجه به اتریش پخش ORF.

قطار آمد از ونیز در ایتالیا بود و در راه خود را به مونیخ. اتریش که سهام خود را در مرز جنوبی با ایتالیا ابراز نگرانی در مورد اخیر شیوع این ویروس در شمال کشور است.

این منطقه دیده می شود تعداد افراد آلوده در کشور افزایش می یابد به حداقل 152 ترین در خارج از آسیا است.

ایتالیا درهم یکشنبه برای بررسی گسترش جدید بیماری ویروسی در میان به سرعت در حال افزایش تعداد عفونت در این کشور و یک سوم مرگ و خواستار خاموش کارناوال ونیز با حضور هزاران نفر از revelers scrapping لیگ برتر مسابقات فوتبال در منطقه آسیب دیده و سازندگان: تئاتر از جمله میلان افسانه ای لا اسکالا.

نیز رو به افزایش بود نگرانی در اروپا از جمله با همسایه اتریش که dangled شبح از بسته شدن مرز خود را اگر سلامت اورژانس بدتر.

تصمیم به کارناوال اعلام شد ونتو منطقه ای رژیم صهیونیستی است. لوکا Zaia به عنوان تعدادی از تأييد ویروس موارد افزایش یافت و به 152 بیشترین تعداد در خارج از آسیا است.

“فرمان است بلافاصله بعد از عمل و رفتن به اثر در نیمه شب” گفت: Zaia که منطقه شامل ونیز که در آن هزاران نفر بسته بندی شده St. mark’s Square. کارناوال را اجرا کنید از طریق پنج شنبه.

موانع راه اندازی شد در حداقل برخی از 10 شهر در لومباردی در کانون شیوع بیماری از جمله در کسلپوسترلنگو به نگه داشتن مردم از خروج یا ورود. حتی قطار ترانزیت منطقه نیست مجاز به توقف.

اتوبوس و قطار و دیگر اشکال حمل و نقل عمومی از جمله قایق در ونیز — که ضد عفونی, Zaia به خبرنگاران گفت:. موزه ها نیز دستور به تعطیل یک روز پس از در ونیز بالا جلب توریست در هر زمان از سال و همچنین در کشور همسایه لمباردی, که, با حداقل 110 مورد تأیید است که کانون شیوع بیماری های ویروسی.

مقامات گفت: سه نفر در ونیز باید آزمایش مثبت برای بیماری ویروسی شناخته شده به عنوان COVID-19 همه آنها در اواخر 80s و بستری شده و در وضعیت بحرانی است.

دیگر مناطق شمال با اعداد کوچکتر از موارد Emilia-Romagna و ناحیهای در شمال غربی.

ایتالیا با دو مورد اول شد و یک توریست زن و شوهر تشخیص داده شده در اوایل این ماه و گزارش دوره نقاهت در رم بیمارستان.

مرگ در روز یکشنبه از یک زن مسن که در حال حاضر مبتلا به سرطان در زمانی که او قرارداد این ویروس مطرح کشور تلفات به سه گفت: لمباردی منطقه ای رسمی Giulio Gallera.

مقامات ابراز نا امیدی است که آنها شده اند قادر به پیگیری کردن منبع ویروس است که در حال گسترش در شمال و که ظاهر در هفته گذشته زمانی که یک مرد در اواخر 30s در کدگنو شد بدحال.

“این مقامات بهداشت نبوده است و در عین حال قادر به دقت اشاره کردن ‘بیمار صفر'” آنجلو Borrelli های ملی مدنی آژانس حفاظت از خبرنگاران در رم.

در ابتدا آن را به طور گسترده ای فرض است که انسان آلوده شده توسط یک دوست او dined با و بود که به تازگی از کار خود را بر اساس در شانگهای. اما زمانی که اچ آزمایش منفی برای این ویروس با توجه به چندین چینی ساکنان که مکرر همان کافه بازدید توسط مرد زده. اما لمباردی رژیم صهیونیستی است. Attilio فنتنا به خبرنگاران گفت: همه آنها آزمایش منفی بیش از حد.

بنابراین در حال حاضر Borrelli نشان داد استراتژی است که به تمرکز بر تعطیلی و محدودیت های دیگر را امتحان کنید برای جلوگیری از گسترش در کشور است که در حال حاضر اقدامات انجام شده در اوایل جهانی ویروس زنگ که شامل ممنوعیت پرواز مستقیم از چین, هنگ کنگ, تایوان و ماکائو. ایتالیا نیز مورد آزمایش قرار میلیون ها نفر از مسافران فرودگاه ورود از جاهای دیگر برای هر نشانه ای از تب.

“نگرانی قابل درک است, وحشت, هیچ,” برتر جوزپه کونته گفته تلویزیون دولتی مصاحبه.

Gallera به خبرنگاران گفت: در میلان که در مدارس و موزه ها, دیسکو بارها و تئاتر می ماند بسته به مدت حداقل هفت روز است. اما رستوران در میلان و دیگر لمباردی شهرستانها در خارج از اصلی خوشه منطقه هنوز هم می توانید عمل از آنجا که بر خلاف در کنسرت ها و دیگر مکانهای تفریحی در از eateries “مردم را جمع و در یک مکان و فضا وجود دارد بین جداول” Gallera گفت.

لومباردی ممنوعیت در رویدادهای عمومی نیز گسترش یافت و به توده ها در عمدتا کاتولیک رومی ملت است. ونیز نیز منع عمومی توده ها در حالی که در میلان این شهر یاد کلیسای جامع گوتیک بسته بود به بازدید کنندگان است. مدرسه سفرهای داخل ایتالیا و خارج از کشور ممنوع شد.

اما در جنوب هزاران نفر را برای دیدار با پاپ فرانسیس در شهر بندری باری. پاپ دست تکان داد و با بسیاری از مؤمنان.

در لومباردی یک پرجمعیت منطقه که شامل مالی این کشور سرمایه میلان تقریبا تمام موارد COVID-19 بودند در حومه شهر عمدتا در کدگنو و نه شهرهای مجاور. در آن شهرها تنها از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها اجازه داده شد برای باز کردن و مردم قرار نیست وارد کنید و یا ترک شهر.

ملیسا Catanacci زندگی می کند که در یکی از کدگنو اصلی جاده ها گفت: در صبح او جرأت بیرون برای قدم زدن همراه با شوهر و دو فرزند در سنین 10 و 13.

“هر ربع ساعت یا تا یک ماشین می رود” در جاده اصلی Catanacci گفت: صحبت کردن با تلفن. با کسب و کار بسته معمول یکشنبه “passeggiata” — یک فرصت قدم زدن از طریق خیابان های محلی — نمی آخرین طولانی, او گفت:.

با مدرسه به ماندن بسته از طریق هفته فرزندان او بودند و بازدید از دوستان خود را’ خانه و یا دعوت آنها به او برای فرار از خستگی او گفت:.

رویدادهای ورزشی لغو شد, از کودکان, شیوه های تیم به سری A مسابقات فوتبال که به توان در شمال استادیوم. کسانی که اقدامات دستور داده بودند که شنبه شب توسط دولت ایتالیا ،

اسپری ضد عفونی کننده دست شد و در حال نصب در قطار توسط دولت اجرا و راه آهن نیز گفت: آن تامین خدمه آن با ماسک و دستکش یکبار مصرف.

بریتانیا تعداد موارد تایید شده افزایش به 13 با مثبت نتایج آزمون چهار انگلیسی ها بودند که روی الماس شاهزاده کشتی کروز است که لنگر برای روز در یک پورت زمانی که کشتی قرنطینه.

در اتریش, مقام امنیتی فرانتس Lang گفت: این کشور با توجه به فعال کردن کنترل مرز به ایتالیا. هر دو کشور بخشی از اتحادیه اروپا ویزا و پاسپورت-منطقه آزاد اما تحت شرایط خاص هر کشور می تواند دوباره فعال کردن کنترل. Lang گفت: این وضعیت می تواند مورد بحث در جلسات دوشنبه محلی اتریش در رسانه ها گزارش شده است.

در سوئیس که مانند اتریش مرزهای ایتالیا وجود دارد تماس بگیرید و برای آرامش.

“اخبار از ایتالیا نگران کننده است … اما آن است که خیلی زود به فکر می کنم که یک موج نورد راه ما” دانیل کخ رئیس بخش بیماری های مسری در دفتر سلامت گفت: SRF پخش عمومی.

آلمانی وزارت بهداشت در گفت و گو با آغاز کنفرانس تلفن برای همه اتحادیه اروپا مقامات بهداشت عمومی در مورد شیوع بیماری در شمال ایتالیا در روز دوشنبه.

فرانسوی, وزیر بهداشت Olivier Veran گفت که مقامات آماده شد برای امکان شیوع در فرانسه از این ویروس جدید است. در یک مصاحبه منتشر شده روز یکشنبه در روزنامه فرانسوی Le Parisien گفت: او نظارت نزدیک “بسیار جدی” وضعیت از جمله در کشور همسایه ایتالیا.

در اوایل این ماه, فرانسه, گزارش مرگ برای اولین بار در خارج از آسیا از یک فرد مبتلا به این ویروس 80 ساله چینی توریستی.


D’Emilio گزارش از رم. آسوشیتد پرس نویسندگان سیلوی Corbet در پاریس کیرستن Grieshaber در برلین و جیل بی قانون در لندن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>