Storm Sparks' partner and son Zeke at their burnt-out property

طوفان جرقه’ شریک آل و پسر Zeke در خود سوخته ملک – حسن نیت ارائه میدهد عکس از طوفان با اجازه

استرالیا را تجربه کرده است یکی از بدترین بلایای طبیعی از سپتامبر سال 2019 به فوریه سال 2020 به عنوان بخش های بزرگی از این کشور شده اند را فرا گرفته در شعله های آتش. در پایان ژانویه سال 2020 حدود 20 میلیون هکتار [50 میلیون هکتار] سوخته اند, 3,000 خانه از دست داده اند و 34 نفر کشته شدند. در حالی که به طور گسترده ای گزارش شده توسط رسانه ها bushfire فاجعه دستگیر شده است در حتی قوی تر راه استرالیایی که شاهد در فرد تا چه حد از آتش سوزی تخریب و پس.

تصاویر زیر برجسته فقط برخی از ده هزار نفر که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تاثیر آب و هوای اضطراری است. برخی از عکس های رفته ویروسی هر دو در خانه و خارج از کشور گرفته شده توسط رسانه های جریان اصلی.

بازگشت در اوایل ماه نوامبر در نیو ساوت ولز شهر کوچک Wytaliba توسط آتش ویران شد. به عنوان یک نتیجه سه نفر کشته هفتاد خانه و مدرسه ابتدایی نابود شدند. خانه مناسب به نام طوفان جرقه او شریک Al و به تازگی متولد شده پسر Zeke بود در میان کسانی که از دست داده است. Al شد به طور جدی سوخته در حالی که مبارزه برای نجات یک همسایه و محل. عکس بالا از طوفانی را در Facebook صفحه گرفته شده در 5 ژانویه.

طوفان پس به نظر می رسد در تلویزیون مصاحبه و در تعدادی از داستان در مورد مسائل مربوط به پس.

شهر ساحلی Mallacoota در ویکتوریا شرق Gippsland دریافت توجه بین المللی که صدها نفر از مردم محلی و گردشگران داخلی پناه در ساحل در شب سال نو. بسیاری از آنها بعد از تخلیه توسط نیروی دریایی است. یکی از مردم محلی توییتی است و عکس در سراسر فاجعه که ادعا تا 100 خانه در این منطقه است. با وجود توجه رسانه ها را دریافت کرده, او ترجیح می دهد فقط به نام برندان. این است که یک خانواده عکس های گرفته شده در شب سال نو:

برندان خواهر در Mallacoota آتش – حسن نیت ارائه میدهد عکس از برندان مورد استفاده با اجازه

یک نگرانی مشترک بوده است در اثر کیفیت بد هوا از دود. و همچنین به عنوان آتش مناطق خود, استرالیا, شهرهای سیدنی و ملبورن شده اند به طور چشمگیری تحت تاثیر دود رقیق در طول تابستان است. این عکس در توئیت شد به خوبی شناخته شده Sydneysider [سیدنی ساکن] Dr Kerryn فلپس در منطقه محلی از Rushcutters Bay در درون شهر سیدنی در 19 نوامبر سال 2019:

Sydney bushfire smoke haze November 2019

سیدنی bushfire دود رقیق نوامبر 2019 – حسن نیت ارائه میدهد از Dr Kerryn فلپس با اجازه

این ضربه محکم و ناگهانی از ملبورن ایستگاه اسکله توسط نویسنده گرفته شده در 14 ژانویه 2020:

Smoke haze over Melbourne's Station Pier January 2020

دود رقیق بیش از ملبورن ایستگاه اسکله ژانویه 2020 – نویسنده عکس

الیزابت Goh یک داوطلب آتش نشان با, New South Wales, روستایی خدمات آتش نشانی (tarello) که به اشتراک گذاشته شده تجارب خود را به طور گسترده در توییتر. این نقل قول از یکی دیگر از لوازم ایمنی فردی آتشنشان به همراه یکی از تصاویر در موضوع در 1 فوریه سال 2020 “من به خانه و آغوش گرفتن بچه ها من تنگ است. اما آنها نمی دانند چرا.”

Rural Fire Service volunteers fight New South Wales blaze

روستایی خدمات آتش داوطلبان مبارزه, New South Wales, فروغ – حسن نیت ارائه میدهد عکس الیزابت Goh

روز بعد الیزابت آپلود این skylines به توییتر پس از اینکه بدون ارتباطات در طول روز:

Firefighting skylines in New South Wales 2 February 2020

آتش نشانی skylines در نیو ساوت ولز 2 فوریه سال 2020 – حسن نیت ارائه میدهد عکس الیزابت Goh

در اواخر دسامبر 30 آنتونی Olssen تخلیه خانه خود و نقل مکان به نزدیکی Cobargo که در آن خیابان اصلی بود ویران آتش سوزی روز بعد. او در نقل مکان کرد به Bermagui و در نهایت به دنبال پناهگاه در ساحل وجود دارد. او تخمین می زند که وجود دارد هزاران نفر از مردم در حال حاضر. خوشبختانه خانه خود در امان ماند هر چند هر چیز دیگری در اطراف آن سوخته بود. پدر و برادر خود را از دست داده خانه در این نزدیکی هست. آنتونی عضو دریایی اتحادیه استرالیا (MUA). او نوشت: این قطعه برای تشکر از اتحادیه خود را برای کمک و پشتیبانی می کند. او در زمان این عکس از یکی از خانه ها:

Burnt-out home near Cobargo New South Wales

سوخته خانه در نزدیکی Cobargo ولز جنوبی جدید – عکس حسن نیت ارائه میدهد از آنتونی Olssen

جنوب استرالیا است نه فرار از شدت آتش سوزی است. استرالیا سومین جزیره, جزیره کانگورو بود ویران شده توسط bushfires در ژانویه سال 2020 سوزاندن بیش از 2 میلیون هکتار [500,000 هکتار]. یک پدر و پسر کشته شدند در راه خانه خود را از مبارزه در نزدیکی آتش. Kailas وحشی در سیدنی زندگی می کند. او شده است در این جزیره پس از پایان ماه ژانویه نجات koalas. او شده است به طور منظم ارسال عکس ها و فیلم های خود را در Facebook صفحه و توییتر. او نوشته شده این فیلم در فوریه 4:

متاسفانه, این همه خبر خوب به عنوان Kailas’ عکس از 7 فوریه را نشان می دهد:

Koala starvation death on Kangaroo Island

کوآلا گرسنگی و مرگ در جزیره کانگورو – حسن نیت ارائه میدهد عکس از Kailas وحشی

داوطلب Melina Budden یک بوم شناس کار نه تنها با نجات حیات وحش, اما در چند برنامه های مدیریت برای کمک به حیات وحش بازیابی مانند استقرار گونه های خاص تغذیه ایستگاه های آب و ایستگاه مرض جرب درمان محتوا و انجام ارزیابی از گونه های در معرض تهدید زیستگاه پست آتش. او نوشته شده یک سری از عکس ها به Facebook در 8 فوریه از Wolgan دره بود که بخشی از Gospers کوه مگا-آتش سوزی در کوه های آبی شمال غرب سیدنی است. این عکس نشان می دهد یک wallaroo شده darted داشتن وضعیت خود ارزیابی:

Eastern Grey kangaroo receiving treatment

Wallaroo داشتن وضعیت خود ارزیابی – عکس های گرفته شده توسط Josephine کی

Melina اشاره می کند که بدترین است و هنوز:

واقعیت تاسف است که چیزهایی که لزوما بهتر در برخی از مناطق آن بدتر با آلودگی سد و creeks از شکوفه جلبک و لجن پر از رسوب و خاکستر. این حفره های آب هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک کل بحران جدید برای حیات وحش ما اگر آنها نمی تواند حذف آب است.

این نقاشی دیواری به نظر می رسد نویسنده در محلی سنگ سیاه (ویکتوریا) مرکز خرید در اواخر ماه ژانویه به عنوان ادای احترام به داوطلبان و دیگران که selflessly کمک به افراد نیازمند از جمله حیات وحش استرالیا. آن را انجام شده توسط ملبورن نقاشی های دیواری همزمان با روز استرالیا در 26 ژانویه:

Aussie Spirit mural - Black Rock, Victoria

استرالیا روح دیواری – سنگ سیاه ویکتوریا – نویسنده عکس

عکاس محلی و ساکن پایتخت کشور کانبرا چارلز Dingo در زمان این چشم انداز خود را از کانبرا خانه فقط پس از سپیده دم در 2 فوریه. استرالیا australian Capital Territory تا به حال اعلام وضعیت اضطراری در ژانویه 31:

View of Canberra bushfire front 2 February 2020

مشاهده کانبرا bushfire جلو 2 فوریه سال 2020 – حسن نیت ارائه میدهد عکس چارلز Dingo

در نهایت این ویدئو ویروسی گرفته شده توسط اعضای آتش و نجات NSW ایستگاه 509 وایومینگ در ولز جنوبی جدید در آستانه سال جدید. آنها سفر کرده بود بیش از 250 کیلومتر [155 مایل] به کمک نزدیکی نورا:

ABC (Australian Broadcasting Corporation) تلویزیون چهار گوشه برنامه در 3 فوریه, سیاه, تابستان, فوتی و فوری است مشاهده. آن را ارائه برخی از شگفت انگیز ویدئوها از آتش فصل تا کنون با پیگیری مصاحبه. می توان آن را آنلاین تا 31 دسامبر 2020 و شامل اضافی و فیلم های گرفته شده توسط وایومینگ خدمه.

در ضمن خوش آمدید باران را به ارمغان آورد امداد به جنوب سواحل شرقی است. اما bushfire فصل و خشکسالی شدید در سراسر کشور هستند به مراتب بیش از هنوز با وجود این سکون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im