AUSD یادداشت: مدارس بازگشایی تاریخ به تصمیم در المدا

به عنوان ما ما پایان هفته هشتم پناه در محل و هشتمین هفته از ارائه آموزش از راه دور فرصت های ما می خواهم برای کمک به پاسخ به تعدادی از سوالات که ما در حال شنیدن از اعضای جامعه.

اول دانشگاه های ما (از جمله زمین های بازی) باقی می ماند بسته شده است. در حالی که ما درک می کنیم گردشگاه عمومی خانواده نیاز به خارج و ورزش ما نیز نیاز به ادامه مطابق با آالمدا کانتی وزارت بهداشت تمدید پناهگاه در محل که به حکم این که “بالا لمسی”, هوای آزاد, مناطق تفریحی — از جمله و به طور خاص زمین های بازی — بسته باقی می ماند.

دوم در آوریل 28, رژیم صهیونیستی. Newsom پیشنهاد کالیفرنیا مدارس دولتی می تواند بازگشایی در اوایل ماه اوت و یا حتی جولای. ما می خواهم به تاکید است که چنین تصمیم گیری ها در نهایت محلی تصمیم گیری است که نیاز به مذاکره با ما کار همکاران و تایید شده توسط آالمدا Unified School District هیئت مدیره آموزش و پرورش. AUSD در واقع کاوش احتمالا ایده هایی برای تغییر در سال آینده تقویم مدرسه اما همانطور که از نوشتن این هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند.

سوم بخشی از این اکتشاف شامل آماده بودن برای حالات مختلف مدارس ما صورت می تواند در ماه اوت است. به طور خاص بر اساس جهت از مقامات بهداشت عمومی ما به طور همزمان در حال توسعه برنامه های سنتی باز (با در-کلاس آموزش); به طور کامل آنلاین برنامه (که با دقت بیشتری تخمین کامل روز مدرسه و الزامات آن); و یک مدل ترکیبی است که شامل آموزش از راه دور و تغییر در فرد راهنما (که مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز).

لطفا توجه داشته باشید که هیچ تصمیم گیری ساخته شده در این مورد نشده است. اما حتی اگر ما قادر به ارائه در کلاس آموزش هنگامی که ما دوباره در حال توسعه یک قوی تر برنامه های آنلاین را به نفع ما اگر ما نیاز به بستن دوباره در آینده با توجه به یکی دیگر از افزایش در عفونت و یا برخی از دیگر شرایط اضطراری.

در نهایت ما می دانیم که بسیاری از مردم در جامعه در حال صحبت کردن در مورد مراسم فارغ التحصیلی و در آینده با تعداد زیادی از ایده های خلاقانه است. ما قدردانی از طوفان مغزی و سخت در حال کار خودمان را به آمد تا با راه هایی برای احترام به نقطه عطف بزرگ از فارغ التحصیلی از دبیرستان. ما نیز آگاه از این واقعیت است که این زمان پناهگاه در محل سفارش را ممنوع دولتی و خصوصی گردهمایی با هر اندازه. به این ترتیب ما نمی توانیم در حال حاضر حمایت فیزیکی مراسم فارغ التحصیلی در ماه ژوئن یا جولای. به جای AUSD کارکنان در حال کار با اصول دانش آموزان و خانواده ها برای توسعه خلاق, معتبر, راه هایی برای جشن ما سالمندان, کلاس پنجم و هشتم کلاس. اما ما در حال حاضر بر این باورند که امن ترین و مسئول ترین راه برای انجام این کار این است که با ایجاد مجازی — در-فرد — راه هایی برای جشن.

به عنوان یک یادآوری شما می توانید اقامت تا تاریخ در مورد چگونه AUSD تطبیق COVID-19 زیر ما را در توییتر (@AUSDNews), Facebook و ما coronavirus hub صفحه در alamedaunified.org/coronavirus.

سوزان دیویس است آالمدا Unified School District ارشد مدیر امور جامعه. رسیدن به او را در 510-337-7175 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>