حسابرسی: می سی سی پی misspent میلیون ها نفر در مبارزه با فقر بودجه

توسط براد بروکس | ایسنا

نزدیک به 100 میلیون دلار در فدرال ضد فقر بودجه برای می سی سی پی شد misspent به غنی سازی مقامات محلی همراه با خانواده از کشتی گیران حرفه ای و یک شرکت متعلق به سالن از شهرت کارفرمایی Brett Favre دولت حسابرس ادعا کرده است.

بررسی چگونه می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی (MDHS) صرف پول نشان داد سطوح خیره کننده از فساد است که می تواند به خطر اندازد آینده بودجه فدرال برای مبارزه با فقر برنامه در یکی از فقیرترین ایالات در ایالات متحده آمریکا, خارجه حسابرس Shad سفید گفت.

“شما ببینید خیلی چیز عجیب و غریب به عنوان مثال misspending از مالیات دهندگان دلار” سفید به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری که ممیزی شد و روز دوشنبه منتشر شد.

در میان اتهامات است که Favre شرکت های کوچک, شرکت مشاور سابق NFL quarterback Favre زمان در 1.1 میلیون دلار در پول است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای فقر برنامه های, اما به جای پرداخت شد برای صحبت کردن درگیری که Favre هرگز انجام شده است.

تماس به Favre شرکت بدون جواب رفت و در آنجا بود هیچ پاسخی به درخواست برای اظهار نظر ارسال به Favre دیرین عامل, اتوبوس, طبخ.

سفید گفت که ممکن است افراد و اشخاص طرف قرارداد و پرداخت وجوه فدرال ممکن است شناخته شده اند آنها از نظر قانونی اختصاص داده شده برای مبارزه با فقر کار می کنند.

ممیزی می آید پس از دستگیری در ماه فوریه از جان و سفید و رئیس سابق MDHS همراه با پنج نفر دیگر به اتهام درگیر در این طرح است. سفید و دیگران دستگیر شده اند همه از او بی گناه است.

ممیزی در بر داشت $94 میلیون در سوال صرف و آن را در حال حاضر خواهد شد تا به دولت فدرال برای تعیین اگر این پول صرف شد به طور غیر قانونی, سفید گفت.

حسابرسی نشان می دهد که دو non-profits – می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش و خانواده, مرکز منابع از شمال می سی سی پی شد دریافت کنندگان بیشتر از $94 million آن مدعی شد misspent.

نه در پاسخ به ایمیل و تلفن درخواست برای نظر.

اعضای خانواده از کسانی که مشغول به کار در غیر سود پرداخت شد توده مبالغ برای کار است که هرگز دقیق – و نه انجام شده با توجه به حسابرسی .

مقدار از پول را به یک خانواده از کشتی گیران حرفه ای با می سی سی پی روابط حسابرس کرد. سابق کشتی گیر Ted Dibiase – که انجام شده به عنوان “Million Dollar Man” – و دو تن از پسرانش پرداخت شد برای کاری که انجام نشد و برای برنامه هایی که کمک به نیازمندان به آن گفت.

پول نیز صرف مذهبی, کنسرت, و برای کمک به سازمان به مبارزه با فقر از جمله می سی سی پی گشت بزرگراه های انجمن قلب آمریکا و مختلف جشنوارههای زیبایی.

درخواست برای اظهار نظر ارسال به DiBiase را در وب سایت شخصی خود و به قلب خود از داود وزارت بازگردانده نشدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>