مخاطبان شیرجه عمیق: Univision و Telemundo


با بینش از Inscape و iSpot

COVID-19 تا به حال تاثیر فوق العاده ای در تلویزیون مشاهده و تبلیغات در کل و با مخاطبان رفتارهای تغییر — به خصوص در یک زمان از زندگی ورزشی — بازاریابان بسیاری از سوالات در مورد چگونه به تغییر استراتژی های مناسب زندگی در مستند. در همان زمان مصرف کنندگان به دنبال مجدد با برخی از صورت ظاهر از “عادی” و در حال پیدا کردن راه هایی برای ادامه با برخی گرامی سنت.

مورد در نقطه: Cinco de Mayo است که روند در رسانه های اجتماعی در تمام طول روز. به افتخار جشن ما در حال گرفتن یک نگاهی از نزدیک در زبان اسپانیایی شبکه Univision و Telemundo که هر دو به Cinco de Mayo عمده بازی در هر سال است. زیر بینش از Inscape تلویزیون داده شرکت با در شیشه ای-سطح بینش از یک پانل از بیش از 14 میلیون از تلویزیون های هوشمند و iSpot.tv که همیشه در تلویزیون تبلیغ سنجش و اسناد شرکت.

بینندگان بینش برای Univision

از همه فعال تلویزیونهای هوشمند که Inscape اقدامات از Jan. 1 از طریق مارس 3, Univision رسیده 17.59% ساخت آن شماره 38 برای دسترسی به شبکه و فقط زیر ESPN Deportes’ 17.79%. (Fox Deportes تا به حال کمی بزرگتر از رسیدن به 21.60%. همانطور که ما قبلا اشاره ورزشی-متمرکز شبکه دیده می شود کاهش بینندگان در طول مستند اما انجام می دهند شاید بهتر از انتظار می رود به عنوان بسیاری از بینندگان در ادامه به لحن در airings از “کلاسیک” بازی ها و دیگر repackaged کرایه.) از تمام دقیقه تماشا در آن زمان دوره 1.35% سپری شد در Univision قرار دادن آن در مکان 16 درصد برای شبکه به اشتراک بگذارید.

وقتی که می آید به Univision مخاطبان محل DMA داده ها از Inscape نشان می دهد نرخ های بالاتر از خانواده لحن-در در جنوب غربی ایالات متحده و همچنین برخی از نقاط داغ در ایالت فلوریدا در جنوب شرق. (در heatmap تیره تر رنگ بیشتر خانواده ها تنظیم می شود) ،

بالا نشان می دهد در Univision تا کنون در این سال بر اساس درصد از خانواده های مشاهده شامل La Rosa de Guadalupe, Noticiero Univisión, Amor Eterno, پرایمر Impacto و ال گوردو y la Flaca.

غواصی حتی عمیق تر Inscape می کنه دقیقه به دقیقه با روند برای هر چیزی که ايران در Univision. برای مثال در اینجا نگاهی به بینندگان دو قسمت از La Rosa de Guadalupe که پخش back-to-back on مارس 26; لحن-در رز به تدریج اوج در پایان.

بیشتر ما می توانید بررسی آنچه که شبکه های دیگر را نشان می دهد و می شد تماشا Univision بینندگان به تازگی (1 مارس تا مه 3). شاید جای تعجب نیست دیگر اسپانیایی زبان شبکه های بالا لیست — UniMas, Galavision, Telemundo, Fox Deportes و ESPN Deportes. وقتی که می آید به دیگر نشان می دهد تماشا کردن-شبکه Un Nuevo Dia, Exatlón Estados Unidosو Noticias Telemundo انتخاب های محبوب است.

تبلیغات بینش برای Univision

با توجه به iSpot.tv که همیشه در تلویزیون تبلیغ سنجش و اسناد شرکت وجود دارد 30.9 میلیارد تلویزیون آگهی خدمت در Univision از Jan. 1 از طریق مارس 3, نمایندگی 12.73 درصد افزایش از مدت زمان مشابه در سال 2019. Univision رتبه شماره 19 برای تلویزیون این آگهی تا کنون در این سال (در طول مدت زمان مشابه در سال 2019 شبکه رتبه شماره 24 برای برداشت).

حجم آگهی تحویل می تواند نقشه برداری توسط نوع, نشان می دهد, daypart و یا با نام تجاری و یا صنعت. در طول زمان, Univision آگهی شبیه این با اکثریت قریب به اتفاق این آگهی (95.1%) اتفاق می افتد زندگی می کنند و یا در همان روز:

به طور کلی برداشت کمترین در روزهای شنبه و بالاترین در پنج شنبه ها و دوشنبه ها.

وقتی که می آید به نگه داشتن توجه بینندگان در طول آگهی می شکند چند از برندهای برتر با بالاتر از متوسط توجه (در میان تبلیغ کنندگان با حداقل 395 میلیون تلویزیون آگهی) در Univision شامل لمس اتمام (iSpot توجه شاخص*: 147 معنی 47% وقفه کمتری از میانگین) خارج شده (iSpot توجه شاخص: 142 تا 42 درصد کمتر وقفه) و Cicatricure (iSpot توجه شاخص: 120 تا 20 درصد کمتر وقفه).

در حالی که برداشت ها و توجه به معیارهای مهم برای تبلیغات تلویزیونی هر بازاریاب در نهایت نگران آگهی اثربخشی. iSpot را معیار از جمله iSpot بلند رتبه, اندازه, علی تاثیر تبلیغات تلویزیونی بر شاخص های عملکرد کلیدی (kpi ها); قرار داده و به سادگی بالابر نشان دهنده کسب و کار جدید رانده شده توسط تلویزیون تبلیغ دادن.

دو اخیر برجسته برای Univision: در Q1 سال 2020 آن را تحویل آسانسور از 33.16% برای صنعت خودرو و آسانسور از 32.52 درصد برای تحویل مواد غذایی دسته هر دو بالاتر از سه ماهه آسانسور متوسط 29.13% در تمام صنایع و شبکه های که iSpot اندازه گیری شد.

بینندگان بینش برای Telemundo

وقتی که می آید به Telemundo مخاطبان محل DMA داده ها از Inscape نشان می دهد نرخ های بالاتر از خانواده لحن-در در جنوب غربی ایالات متحده و همچنین برخی از نقاط داغ در ایالت فلوریدا در جنوب شرق. (در heatmap تیره تر رنگ بیشتر خانواده ها تنظیم می شود) ،

بالا نشان می دهد در Telemundo تا کنون در این سال بر اساس درصد از خانواده های مشاهده شامل Al Rojo Vivo باهم ماریا Celeste, Exatlón Estados Unidos, پرونده بسته شد, Noticias Telemundo Fin de Semana و لا Voz.

در اینجا یک دقیقه توسط دقیقه نگاهی به لحن در آوریل 6 قسمت از Exatlón Estados Unidos:

وقتی که می آید به شبکه است که در حال تماشا Telemundo بینندگان به تازگی (1 مارس تا مه 3), Univision در صدر لیست به دنبال UniMas, Galavision, Fox Deportes و ESPN Deportes. خارج از شبکه را نشان می دهد که Telemundo مخاطبان است به احتمال زیاد به تماشای شامل Noticiero Univision: Fin de Semana, Aquí y Ahora و Que te Perdone Dios… Yo No.

تبلیغات بینش برای Telemundo

با توجه به iSpot.tv وجود دارد 17 میلیارد تلویزیون آگهی خدمت در Telemundo از Jan. 1 از طریق مارس 3, نمایندگی 5.21 درصد افزایش از مدت زمان مشابه در سال 2019. این رتبه شماره 38 برای تلویزیون این آگهی تا کنون در این سال (در طول مدت زمان مشابه در سال 2019 شبکه رتبه شماره 39 برای برداشت).

این چیزی است که این آگهی ها شبیه تا کنون در سال 2020 برای Telemundo با اکثریت قریب به اتفاق این آگهی (95.5%) اتفاق می افتد زندگی می کنند و یا در همان روز:

به طور کلی برداشت کمترین در روزهای شنبه و بالاترین در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ها.

نگاه بیننده توجه چند از برندهای برتر با بالاتر از متوسط توجه (در میان تبلیغ کنندگان با حداقل 300 میلیون تلویزیون آگهی) در Telemundo شامل حداکثر سرعت دویدن (iSpot توجه شاخص: 146 معنی 46% وقفه کمتری از میانگین), Zyrtec (iSpot توجه شاخص: 144 تا 44 درصد کمتر وقفه) و Neutrogena, مراقبت از پوست (iSpot توجه شاخص: 134 تا 34 درصد کمتر وقفه)

وقتی که می آید به آسانسور برای Telemundo در Q1 به شبکه تحویل داده بالاتر از متوسط بلند از 33.54% برای تحویل مواد غذایی دسته.

*iSpot توجه شاخص – نشان دهنده توجه خاص و خلاقانه و یا برنامه قرار دادن در مقابل متوسط. متوسط توسط یک نمره از 100 و در مجموع شاخص محدوده از 0 تا 200. برای مثال توجه شاخص 125 بدان معنی است که وجود دارد 25 درصد کمتر قطع آگهی پخش نسبت به متوسط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>