ATVA: پخش COVID-19 دیگران باید با خاموشی ممنوعیت

گفت: اگر ایستگاه های دریافت کمک های آنها باید تعهد به جلو و نه سیگنال

این تلویزیون آمریکا داد گفت که اگر “بزرگ” پخش را به مدیریت امن COVID-19-مربوط به کسب و کار کوچک کمک سه سال توقف در retrans خاموشی باید بخشی از معامله است.

ایستگاه های تلویزیونی و روزنامه ها بود می خواستم برای دریافت فدرال آگهی دلار و واجد شرایط به صورت جداگانه برای کسب و کار کوچک کمک حتی اگر آنها بخشی از یک بزرگتر پخش یا روزنامه شرکت. کسانی که نه آن را به سازش COVID-19 کمک لایحه تصویب شده توسط سنا سهشنبه (21 آوریل) اما انجمن ملی پخش گفت: آن را دوباره سعی کنید در آینده کمک بیل.

اما ATVA که جنگ با پخش بیش از retrans هزینه و حمل و نقل مسائل و نمی خواهم آنها را به دریافت کمک های مالی می گوید: اگر آنها باد شدن آن-وجود دارد برخی از جامد تپه حمایت است که برای کمک به–آن را باید با retrans رشته متصل است.

مرتبط با: رسانه های محلی به دنبال COVID-19 کمک

“ATVA شده است روشن بر موضع ما – ما باور نمی کنیم که بزرگ پخش شرکت باید واجد شرایط برای کمک های مالی به معنای برای کسب و کارهای کوچک نیاز به امداد گفت: ATVA سخنگوی جسیکا Kendust. “اگر کنگره تصمیم به اختصاص این بحرانی دلار مالیات برای پخش عمده گروه باید آن نیاز است که آنها نه تنها خود را ارائه سیگنال به تمام مصرف کنندگان بلکه خودداری از رنگ سیاه از سیگنال های خود را به مشتریان از هر کابل مخابراتی و یا ارائه دهنده های ماهواره ای برای سه سال است.”

در حالی که رسانههای می خواهید هر تلویزیونی و ایستگاه رادیویی به دفعات مشاهده شده به عنوان یک فرد کسب و کار کوچک ATVA استدلال آنها کنترل شده توسط شرکت مادر از جمله پرسنل برنامه نویسی و امور مالی به عنوان retransmission رضایت مذاکرات است. “هنگامی که ATVA اعضای مذاکره برای حمل یک ایستگاه متعلق به Nexstar ما صحبت می کنند با Nexstar ستاد—هرگز با فردی ایستگاه مدیر کل” ATVA اشاره می کند.

ATVA اعضای عبارتند از: ACA متصل, AT&T, CenturyLink, Frontier, USTelecom و ظرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>