AT&T Waiving بی سیم بطور متوسط هزینه برای صدا و داده ها و متن


AT&T گفت: بعد از 60 روز است waiving همه از آن داخلی بی سیم بطور متوسط هزینه برای مشتریان در سراسر کشور و ساخت آن را عطف به ماسبق.

AT&T می گوید که هر یک بطور متوسط گذشته, مارس 13 نمی خواهد مستلزم هزینه است. این شرکت در حال حاضر را به اهتزاز درآوردند overages برای خانه, اینترنت, اما در حال حاضر این امر به بی سیم صوت و متن و داده های مسکونی و کسب و کار کوچک.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما تا به حال تجربه یک وضعیت کاملا مثل این یکی” گفت: AT&T, مدیر عامل شرکت جف McElfresh.

این شرکت همچنین گفته است که دو برابر پرداخت آن ترک از 80 ساعت به 160 و اضافه کردن یک بخش جدید به کارکنان تحت پوشش–مراقب اولیه برای کسی که مبتلا به Covid-19 و است که قادر به ارائه مراقبت از خود.

در حال حاضر تحت پوشش عبارتند از پدر و مادر یا نگهبان از کودکانی که در مدارس یا daycares بسته اند و با هیچ مهدکودک گزینه کارکنان بیش از 60 یا با underlyng شرایط بهداشتی که آزمایش مثبت با ویروس.

AT&T مدیر عامل Randall Stephenson سی ان ان گفت یکشنبه (Mrach 22) که آن را در حدود 20,000 کارکنان در حال حاضر در مرخصی به عنوان متمایز از کسانی که از خانه کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>