AT&T به دنبال تاخیر در حمل و نقل مجوز غروب آفتاب با استناد به همه گیر


گفت: این است که هیچ وقت به قطع از راه دور سیگنال

AT&T است گفتن کنگره است که در این هفته آن آغاز خواهد شد به اطلاع هزاران نفر از آن DirecTV subs که آنها را از دست دادن دسترسی به شبکه های وابسته به ایستگاه های تلویزیونی بر روی ماهواره سرویس آغاز ژوئن 1 به عنوان کنگره لازم الاجرا است.

کسانی که شامل روستایی بینندگان که در حال حاضر به لحاظ اجتماعی و همچنین از نظر جغرافیایی جدا شده توسط COVID-19 همه گیر و همچنین به عنوان كانون ارائه یک عرضه های پزشکی و مواد غذایی و تاسیسات.

در همان زمان AT&T است که به درخواست برای تمدید این مهلت تا Jan. 1, 2021, به جای داشتن برای قطع سیگنال در طول بیماری همه گیر.

که با توجه به نامه AT&T در گردش در تپه یک کپی از آن به دست آمده بود توسط چند خبر.

مرتبط با: STELAR به غروب Dec. 31

کنگره کاهش یافته است به تجدید تلویزیون های ماهواره ای گسترش و Localism عمل Reathorization (STELAR) اجازه داده است که اپراتورهای ماهواره ای به واردات از راه دور شبکه تلویزیونی سیگنال به بینندگان که فاقد آنها از جمله كانون RV کاربران و tailgaters بر روی بروید کوتاه بازارهای فاقد یک یا چند وابسته و بینندگان که بازار به حال سهامداران و اما چه کسی می تواند یک قابل مشاهده سیگنال. آن کسانی که سیگنال ها را در یک پتو مجوز نرخ و نمی باید به مذاکره با ایستگاه های تلویزیون برای آنها که آن را در حال حاضر باید انجام شده است و تلاش برای انجام گفت AT&T.

مرتبط: گزارش CRS متصل نقطه بین STELAR غروب و خاموشی

اما این قانون تمدید مجوز اجباری برای رانندگان کامیون RV کاربران و tailgaters و کسانی که در بازار تا 31 ماه مه سال 2020 به طوری که آخرین مهلت است که به سرعت نزدیک شدن است.

در این نامه AT&T اشاره کرد آن مبارزه غروب آفتاب و گفت: از آن شده است مذاکره حمل و نقل با شبکه های, اما هنوز برای رسیدن به توافق قطعی است که “آیا حفظ تمام مشترکان فعلی برنامه نویسی است.” AT&T نیز گفت: این امر می تواند خوب با گرفتن پسوند موقت از شبکه های به اطمینان حاصل شود آن subs ادامه داد: دسترسی به بحرانی اخبار و اطلاعات در طول همه گیر اما این اتفاق افتاده یا نه.

رسانههای زمانی که آنها هل دادن برای یک STELAR, غروب, آیا ابراز تمایل خود را برای ارائه یک مسیر سر خوردن برای غروب. اما آنها همچنین گفت که AT&T می تواند به حل مسئله و دائم پتو مجوز خدمت گذشته ده یا بازارهای محلی سیگنال به عنوان ظرف می کند.

اپراتورهای ماهواره ای ندارد و برای ارائه سیگنال های محلی به عنوان رسانههای اما اگر آنها را انتخاب کنید به آنها باید تحویل تمام ایستگاه های در بازار. AT&T قرار نیست کسانی که کوچکترین-بازار ایستگاه های DirecTV به جای ارائه آن subs یک راه برای ادغام over-the-air سیگنال به خدمات خود را.

مرتبط با: مقابله زده در STELAR جانشین صورتحساب

یک کپی از بدن از AT&T نامه تجدید چاپ در زیر هر چند احتمالا “شما ممکن است به یاد داشته باشید” بود لفظی باز کردن پس از هر پنج سال تجدید STELAR شده است به یک موضوع داغ برای سال:

“شما ممکن است به یاد داشته باشید که در اواخر سال گذشته کنگره تصمیم به تمدید مفاد اصلی این تلویزیون های ماهواره ای گسترش و Localism عمل با عبور نمود (STELAR) اجازه داده است که شرکت های ماهواره ای مانند DirecTV به ارائه برخی از مشتریان دسترسی به خارج از بازار محلی پخش شبکه ایستگاه.

“پس خود را از ترکیبات ممکن است نهفته باشد من می خواستم به شما اجازه می دانم که در هفته آینده ما آغاز خواهد شد به اطلاع هزاران نفر از DirecTV مشترکین است که به عنوان یک نتیجه از این قانونی تغییر آنها را به از دست دادن دسترسی به کانال های شبکه در تاریخ 1 ژوئن.

“DirecTV مشترکین که در حال حاضر دریافت یک دور سیگنال شبکه می تواند از دست دادن دسترسی به ABC, CBS, FOX, NBC و CW از جمله: “ده ها هزار نفر از DirecTV مشترکین که هر دو (1) زندگی در روستایی ‘کوتاه’ بازار که در حال از دست رفته یک شبکه محلی و کانال [بازارهای فاقد یک سنگ بیشتر شبکه های وابسته به جای آنهایی که در آن سیگنال به اندازه کافی قوی در نظر گرفته شود قابل مشاهده هستند] و یا (2) تجاری کامیونداران و rv ها علاقه مندان است. این منحصر به فرد به مشترکین در حال حاضر هیچ راه دیگری برای به دست آوردن این شبکه برنامه نویسی جز از طریق راه دور سیگنال.

“صدها نفر از هزاران نفر از اضافی DirecTV مشترک که با اتکا بر سایر معافیت ها در قانون کپی رایت برای به دست آوردن از راه دور شبکه, برنامه نویسی, برای سال.

“حدود 11000 DirecTV مشترکین در دوازده روستایی DMAs که در آن DirecTV را ارائه نمی کند, محلی, کانال های ماهواره ای. این مشترکان را از دست دادن دسترسی به تمام شبکه های خود را برنامه نویسی.

“متاسفانه این به این معنی اخلال این مشتریان خدمات و دسترسی به اخبار مهم و سرگرمی در طول این زمان اضطراری است. مسافت های طولانی کامیونداران که تحویل پزشکی بحرانی و اضطراری تامین خواهد شد از دست دادن دسترسی به شبکه و برنامه نویسی آنها با تکیه بر اخبار و سرگرمی. مشتریان که ممکن است مایل به تغییر ارائه دهندگان خدمات خواهد بود مجبور به انجام این کار در وسط این بیماری همه گیر بهداشت با بسیاری از مراکز تماس understaffed و برخی از ارائه دهندگان محدود در خانه و تاسیسات.

“ما می دانیم این است که خسته کننده برای مشتریان ما به مبارزه در برابر این تغییر در کنگره است. بنابراین ما با ارائه اعتبارات برای کاهش به کانال ما در بحث و گفتگو با این شبکه برای حفظ این کانال ، در طول STELAR بحث سال گذشته همه ‘چهار’ شبکه های عمومی کنگره گفت آنها خواهد اطمینان از انتقال آرام برای مشتریان از دست دادن دسترسی از راه دور شبکه های سیگنال. ما تلاش کرده اند را به این شبکه بر این تعهد خود ادامه خواهد داد و به مذاکره با آنها را به سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل است که حفظ به عنوان بسیاری از ما مشترکان فعلی برنامه نویسی به عنوان امکان پذیر است. متاسفانه کسانی که در مذاکرات در حالی که در حال انجام, اند و در عین حال منجر به توافق قطعی و هیچ یک از شبکه های ارائه شده یک راه حل است که حفظ تمام مشترکان فعلی برنامه نویسی. البته هیچ چیز مانع از پخش از موافقت با اجازه ارائه دهندگان خدمات ماهواره ای برای حمل و دور سیگنال به صورت موقت برای اطمینان از بدون وقفه از بحرانی اخبار و اطلاعات و اجازه می دهد زمان برای انتقال نرم و صاف برای در حال حاضر از اضطراب و مصرف کنندگان است. به تاریخ آنها شده اند و تمایلی به انجام این کار.

“کنگره می تواند برای جلوگیری از داشتن مشتریان مقابله با این مسائل در طول این همه گیر به تعویق انداختن قانون جدید را در ژوئن 1 تاریخ موثر تا ژانویه 1 2021” AT&T گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>