AT&T نام Kilar به عنوان WarnerMedia مدیر عامل


Exec شد اولین مدیر عامل شرکت Hulu

AT&T نام سابق Hulu مدیر عامل Jason Kilar به عنوان مدیر عامل آن WarnerMedia واحد موثر آوریل 1.

او موفق می شود جان Stankey که پیشنهاد شد به رئیس جمهور و اهسته بازمزمه ادا کردن AT&T در سال گذشته است.

Kilar شناخته شده است برای ایده های خود را در مورد تکان دادن تا تلویزیون کسب و کار در Hulu که ایجاد اصطکاک با Hulu صاحبان که در آن زمان شامل فاکس NBCUniversal و والت دیزنی Co. دیزنی در حال حاضر کنترل Hulu.

“جیسون پویا اجرایی با حق مجموعه ای از مهارت های منجر به WarnerMedia به آینده است. تجربه خود را در رسانه ها و سرگرمی مستقیم به مصرف کننده های ویدیویی و تبلیغات مناسب مناسب برای WarnerMedia و من هیجان زده به او منجر فصل بعد از WarnerMedia طبقه موفقیت” گفت: Stankey.

“تیم ما به رهبری باب” Greenblatt, ان Sarnoff Gerhard Zeiler و جف Zucker انجام داده است یک کار شگفت انگیز ایجاد علامت های تجاری ما به عنوان رهبران در قلب و ذهن مصرف کنندگان است. اضافه کردن جیسون به استعداد WarnerMedia خانواده به عنوان ما راه اندازی HBO حداکثر در ماه مه به ما می دهد حق تیم مدیریت استراتژیک به موقعیت پیشرو ما مجموعه ای از مارک های جهانی استعداد و کتابخانه غنی از مالکیت معنوی برای رشد در آینده گفت:” Stankey.

WarnerMedia تشکیل شد که AT&T به دست آورد تایم وارنر. بسیاری از مدیران ارشد در زمان وارنر چپ از جمله مدیر عامل جف Bewkes و دیوید لوی از تایم وارنر ترنر واحد و ریچارد Plepler مدیر عامل شرکت HBO.

WarnerMedia با هدف شکستن سیلوهای بین HBO ترنر و برادران وارنر آن را به عنوان نگاه به مقیاس تا وارد جریان بازار است. این شرکت قصد دارد برای راه اندازی جریان آن محصول HBO حداکثر بعد از این سال.

پس از راه اندازی Hulu Kilar تجربه در جریان است.

“در همکاری با این تیم در سطح جهانی من خیلی هیجان زده برای این فرصت را به تکیه به آینده در WarnerMedia” گفت: Kilar. “داستان خوب گفت: همواره اهمیت و آنها مهم و حتی بیشتر به چالش کشیدن در این زمان برای جهان است. از آن خواهد شد یک امتیاز به ابداع و ایجاد و خدمت با بسیاری از مردم با استعداد. مارس 1st, نمی توانم در اینجا به زودی به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>