AT&T می دهد مشترکین رایگان حق بیمه کانال های


جدید #ConnectedTogether مبارزات انتخاباتی آگهی راه اندازی شد

AT&T گفته است که به مشترکین به آن پرداخت خدمات تلویزیون رایگان دسترسی به کانال های حق بیمه از جمله Starz به Epix و خود را HBO و Cinemax برای مدت زمان محدود.

این شرکت همچنین راه اندازی یک تبلیغ جدید کمپین که با استفاده از هشتگ #ConnectedTogether نشان می دهد که چگونه مردم تمرین های اجتماعی فاصله می تواند سرعت گسترش coronavirus و چگونه AT&T را به مردم و فن آوری در حال کمک به مردم را هم.

این شرکت یکی از بزرگترین کشور تبلیغ گفت: این جایگزینی آن زمان تبلیغات با لکه های که ارائه پیام خود را در مورد اهمیت اتصال در طول زمان از ترس و تقسیم.

اول از لکه های جدید نشان می دهد خانواده ها با هم از طریق چت تصویری و کارگران کابل اتصال و کار در اتاق کنترل.

AT&T گفته است که موثر پنجشنبه آغاز خواهد شد ارائه رایگان حق بیمه کانال محتوا به DirecTV, U-Verse, AT&T تلویزیون و AT&T تلویزیون در حال حاضر مشترکان است. پیشنهاد شروع می شود و یکشنبه با Starz (فقط به DirecTV و U-آیه مشترکین). در مارس 2, مشترکان دریافت خواهد شد Epix از طریق مارس 16. در مارس 16 مارس 20 آنها HBO و Cinemax.

“فیلم و تلویزیون همواره خوش آمدید فرار در زمان های دشوار است. با بسیاری از مردم ماندن در خانه ما به ما تصویری مشتریان محتوای اضافی بدون هیچ هزینه ای در طول این زمان” این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ.

کسانی که بینندگان خواهد بود قادر به گرفتن سری از جمله فصل سه HBO را Westworld, Epix جدید Belgravia و فصل پنج از Starz را Outlander.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>