دو و میدانی نیمکت مربی مشتعل اختلاف با postgame ژست

یک نیمکت مربی Ryan Christenson در بر داشت خود را درگیر در جدال روز شنبه پس از آنچه به نظر می رسد یک نازی سلام در حالی که جشن پیروزی این تیم بیش از تگزاس رنجرز.

در فیلم گرفته شده از NBC Sports منطقه خلیج برنامه تلویزیونی, Christenson دیده می شود ایستاده در دست خط خارج ستاره شرق با بازوی راست خود را به گسترش به طور مستقیم به بیرون نخل پایین به عنوان یک بازیکن و خاموش میشه. امداد پارچ لیام Hendriks به طور خلاصه متوقف می شود به چیزی می گویند Christenson که پس از آن باعث کاهش بازوی خود را قبل از تبدیل و بالا بردن آن در برابر لحظه ای.

ویدئو کلیپ فوران در رسانه های اجتماعی بسیاری خواستار Christenson را اخراج فوری.

Christenson انتشار بیانیه ای:

“من ساخته شده است یک اشتباه و نمی خواهد آن را انکار کند. امروز در ستاره شرق من استقبال بازیکنان با یک ژست است که حمله شد. در جهان امروز از Covid من اقتباس ما آرنج دست انداز که ما بعد از برنده برای ایجاد برخی از راه دور با بازیکنان است. من حرکت ناخواسته منجر به یک نژادپرست و وحشتناک درود می فرستم که من را باور نمی کند. آنچه من غیر قابل قبول است و من عمیقا عذرخواهی می کنیم.”

این یک اضافه شده خود را, بیانیه, بیش از حد:

“یک نیمکت مربی Ryan Christenson استقبال بازیکنان با یک حرکت که شبیه نازی ها سلام. ما را پشتیبانی نمی کند و یا چشم پوشی از این ژست یا تمایلات نژادپرستانه در پشت آن. این فوق العاده توهین آمیز به خصوص در این زمان که ما به عنوان یک باشگاه و بسیاری دیگر در حال کار به افشا و آدرس نژادی و بی عدالتی در کشور ما است. ما عمیقا متاسفم که این اتفاق در زمین بازی است.”

Christenson گفت که او موفق به دریافت یک تماس در صفحه اصلی از یک GM دیوید فرست و می دانستم که چرا فورا. Hendriks ” مختصر توقف در دادن خط شده بود از خواب بیدار کردن تماس.

“بدیهی است که من انجام نمی دهد که عمدا” Christenson گفت: حرکت در یک مصاحبه با سوزان Slusser از سان فرانسیسکو کرونیکل. “من فقط سیاه ذهن من وجود ندارد و من فاصله. من مطمئن هستم که آن را به نظر می رسد وحشتناک است. من آن را انجام داد اما پس از آن بود نه عمدی. من نمی دانم چه بگویم…. من متاسفم برای همه چیز.”

با دست دادن و بالا-سپاس حکومت در طول همه گیر تیم ها در سراسر بیس بال در حال پیدا کردن راه های دیگر به جشن می گیرند. برای یک, یکی از راه های آن بوده است کاراته-ریز ریز کردن ساعد باش که چه Christenson آماده شد برای دریافت هنگامی که Hendriks متوقف شده است.

در Christenson حساب به این وقایع بود که حمایت Hendriks, تسکین پارچ متوقف می شود به طور خلاصه در خط به چیزی می گویند به Christenson.

“هیچ بازوی راست” او گفت:. “شما را مجبور به خم شدن بازوی خود را.”

مسا – 20 فوریه: یک پرتره از اوکلند دو و میدانی نیمکت مربی Ryan Christenson (29) در تیم, عکس روز, در Hohokam ورزشگاه در مسا, Ariz., در روز پنج شنبه, فوریه. 20, 2020. (رندی Vazquez / اخبار منطقه خلیج گروهی)

Christenson اذعان Hendriks سپس نوبت و افزایش بازوی خود را دوباره.

“من می بینم آنچه شما چیست” Christenson می گوید. “آه آن را مانند” هایل هیتلر.'”

Christenson, 46, است که در 15 فصل با یک سازمان مصرف بیش به عنوان نیمکت مربی تحت باب ملوین در سال 2018 است. او با بازی قسمت شش فصل در عمده-سطح لیگ از جمله با استفاده از 1998-2001.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme