در شمال غربی زاویه فروپاشی است (بیشتر) کسب و کار به عنوان معمول

مامان همیشه می خواستم به صرف “یخ” در داخل کابین.

برای چند ده ساکنان دائمی مینه سوتا سلیمان که نقطه شمالی نوک دولت یخ و یا “فروپاشی” است طول هر نقطه از دو هفته تا دو ماه در بهار زمانی که دریاچه یخ thaws به نقطه ای که در آن سفر با ماشین یا اتومبیل برفی است امن نیست و شما به طور موثر محصور در خشکی تا زمانی که به اندازه کافی آب باز به یک قایق به سرزمین اصلی است.

در حالی که آن را قطعا احساس می کند مانند بهار جنوبی سوم از مینه سوتا با هیچ برف و دماهای در 50s و یا بالاتر از آن است که هنوز هم به طور موثر زمستان در دریاچه جنگل در اواخر ماه مارس است. کورتیس Powassin یافت حدود 3 فوت یخ در روز شنبه, مارس 28 وقتی که او رفت ماهیگیری, تست 36 اینچ یخ دیلم به محدودیت های آن است. او به خانه آمد با یک تازه-گرفتار وعده غذایی.

به عنوان coronavirus با شدت گرفتن بیماری همه گیر از طریق جهان به ارمغان می آورد به زندگی واقعی وقفه در این کشور مراکز عمده جمعیتی در این منزوی ترین بخشی از مینه سوتا ترین چیز معمولی هستند.

“از نظر ما در اینجا در جزایر این است که فقط عادی یخ” گفت: Deb ساقی از پرچم جزیره است. “شما در وضع مقررات. ما به اندازه کافی از آنجا که ما خودمان را آماده تا هشت هفته. از شما اجرا از چیزهای تازه هستند اما ما بچه های کوچک نمی بنابراین ما لازم نیست که. این نوع از کسب و کار به عنوان معمول برای ما است.”

یک یا دو نسل پیش بود کمی در راه های ارتباطی و یا سرگرمی تکنولوژی موجود در منطقه است که نمی تواند درباره جاده تا 1970. امروز وجود دارد این است که تلویزیون های ماهواره ای, اینترنت, 2000-عضو Facebook برای ساکنان و کابین صاحبان برای به اشتراک گذاشتن اخبار و مشاوره و مناسب تلفن همراه سیگنال به حال اگر شما با شرکت حق. ساکنان منطقه می توانید نگه دارید تا در همه جهان اخبار ویروس اگر چه برخی عاقلانه را انتخاب کنید.

“من شده اند به تماشای اخبار. من فقط چوب با Netflix” گفت: Powassin که ساخته شده $300 سفر به Costco در وینیپگ مانیتوبا قبل از اقامت در جزایر با دختر و پسر جوان او را دو هفته پیش. “همه گرفتن همه نگران مسائل اما من فقط انجام چیزی که خود من و صبر کنید تا زمانی که آن را بیش از.”

دیگران انتخاب کنید و را انتخاب کنید که هضم آنها در یک زمان مثل این.

“هر زمان رئیس جمهور ما می آید به بحث ما آن را خاموش” گفت: Brian حکیم بازنشسته مطالعات اجتماعی معلم از Warroad زندگی می کند که در پایان غرب از شمال زاویه. “اگر آن (Dr. Anthony) Fauchi ما به او گوش دهید. من مذهبی با PBS و من تماشای آنها را در هر شب.”

منطقه کسب و کار به شدت تکیه بر گردشگری تابستان که مردم از سراسر کشور برای دریاچه به تعقیب و گریز فراوان walleyes و جایزه muskies. هنوز شش هفته و یا پس از مینه سوتا ماهیگیری, درب بازکن, این نگرانی وجود دارد که برخی از اوایل فصل رزرو شده لغو شد. اما نیز وجود دارد که آرام و خوش بینی در میان رفت و آمد مکرر صاحبان که در تابستان به ارمغان بیاورد کردند از تهدید COVID-19.

“همه بیشتر است نوع بانکداری در این واقعیت است که آب و هوای گرم و نور خورشید انجام خواهد شد تا حد زیادی به کاهش coronavirus چیز” گفت ساقی که زد مسافر خدمات که تقبل قایق از آب عبور گردشگران به جزیره تفریحی یک دهه قبل از بازنشستگی در سال 2014. “همه رفت و آمد مکرر صاحبان رفتن در مورد کسب و کار خود را به عنوان اگر آن را به موقع باز و ماهیگیری است که عالی میشه. همه ما امیدواریم که آنچه در آن است.”

برای دسترسی به شمال زاویه با ماشین به سفر از طریق منیتوبا حدود 40 مایل پاکسازی گمرکی دو برابر شده است. فعلی محکم از مرز کانادا به دلیل ویروس ساخته شده است که این بیشتر به چالش کشیدن با برخی از کابین صاحبان بودن رويگردان, UPS, فدرال اکسپرس و گاز کامیون ها هنوز هم می تواند سفر به این معنی وجود دارد ایمیل و تحویل مواد غذایی در دسترس است. جری محبوب نوار/رستوران مجاور به خلیج توچال و مارینا که در آن صدها نفر از مردمی پارک و ترک قایق های خود را در تابستان بسته است به جز برای بایگانی اطلاعات و فروش آبجو و مشروب. حکیم گفت: او را به رفتن وجود دارد برای “ضرورت” مانند گاه به گاه یک بطری براندی و می تواند روزانه دو مایل پیاده روی بدون دیدن هر مردم دیگر به معنی وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله نگرانی.

بنابراین در حالی که بقیه جهان ايزوله غربی زاویه به ساکنان انجام داده اند برای 100 سال با چند تاب در زندگی عادی. یک پست در Facebook صفحه مؤکدا کابین صاحبان لطفا به ماندن در حال حاضر به خاطر ترس از گسترش ویروس به این محل که در آن نزدیکترین بیمارستان است دو ساعت دور. در این دریاچه وجود دارد نشانه های معمولی یخ اتفاق می افتد در حالی که جهان ماندگار غیر معمول ترین ،

“ما در حال حاضر کمی از باز کردن آب در برخی از نقاط” باتلر گفت. “وجود دارد یک نقطه تاریک که در آن ما شاهد سه کانادا غازها نشسته است. آنها را ایستاده بر روی یخ و در یک نقطه تاریک برای مدت زمان طولانی. اما پس از آن ما شاهد یک عقاب نشسته و عقاب نمی نشستن وجود دارد مگر اینکه آنها در واقع شکار یا ماهیگیری.”

با تمام چالش های جدید در جهان این روزها دریاچه از جنگل یخ شروع به عنوان معمول است. یکی فقط خواسته مادر وجود دارد به آن را ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>